ICE
IcE  
 09.10.2017 u 22:32

Desert Fox : operation ultima ,igrica koju sam poceo da radim inspirisan gomilom BF chat postova vezanih za vazduhoplovstvo
ICE
IcE  
 09.10.2017 u 22:36

Negde krajem meseca bi mogli da probate novu igricu ,kontrole aviona su iskodirane ,grafike i to slicno isto .takodjer brzinomer ,koji ce da bude u levom uglu vase igrice . nakon ispucalih zivaca na blackbox i velikog neuspeha pokusao sam napravim nesto drugacije .odma da kazem nije za mob ,a hoce li bude nezna se .previse imakontrola da bi se odradilo za mob bez nekih komplikacija
ICE
IcE  
 09.10.2017 u 22:43

Mozda nisam trebo da otvaram temu jos al kukate da vise nisam aktivan pa eto reko da ubacim nes da znate da nisam jos umro .
Dakle da se vratimo na igricu ,pokusao sam da bude realna ,ako letite ispod pocetne brzine od oko 190km/h u igrici ce vam se pokazat "stall" upozorenje sto znaci da ce ako se ne popnete vise i dodate brzinu strmospi*diti na zemlju ,osim toga ima senzor za blizinu zemlje ,ako letite prenisko opet ce te se strmospi*diti negdje u neku pustinju bogu iza nogu .da sve nebi bilo tako jednostavno u igrici imate neprijatelje koji su u zraku ovaj teo da kazem vazduhu ,ako ih ne izbegnete znate vec sta ,strmospi*djenje negine
FoX FoX   09.10.2017 u 22:43

Jel ima mig29?
Svaka čast brt. Samo napred
ICE
IcE  
 09.10.2017 u 22:53

Nema mig trenutno je neki default sta sam nasao na internetu ,to sad nije ni vazno .za 20 minuta sam napravio komplet kontrole i konstrukicju da mogu vozim po canvasu hahahahahaha cisto iz zaj**ancije sam to poceo da radim i video da bi to moglo da se napravi i bolje .avion se kontrolira strelicama na tastaturi kao primarne kontrole ,ostale kontrole kao metci,rakete i max speed ce bit podeljene na neke druge tipke

Priloženi fajl : desert.png (0.07 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
FoX FoX   09.10.2017 u 23:44

A pitam jel ima mig zbog zvekija

Uuuu ovo deluje odlično brateee još ima rakete i metkeee? Lele
Zvezdas Zvezdas   09.10.2017 u 23:53

Nema mig 29? j**es onda igricu ako nema miga
ICE
IcE  
 09.10.2017 u 23:59

da ima brzinomer,visinomer,metke ,rakete i warp tipku ,kad ju kliknes ide sa bilo koje brzine odma na 1300 kmh
ICE
IcE  
 10.10.2017 u 00:01

trenutno je samo prototip dok ne uredim tu matematiku za visinu i brzinu .kasnije mogu dodam sta god hocu za avione to nije problem .bilo bi dobro kad bi mogo i nadjem neku crtanu grafiku za to
Zvezdas Zvezdas   10.10.2017 u 00:59

Ice,hocemo moci da igramo jedni protiv drugih? drugo migove obavezno da ubacis nemoj da te fox zavarava,migovi su najbolji recimo i hrvatska leti na tim tipovima zrakoplova

Forum početna