Huliganstvo?!
Forum Sport Fudbal


Edy Edy   18.11.2012 u 22:53

E ljudi otvaram temu zato što se imam lude info dobro hulioganstvo se dešava svaki dan... ali evo u mene je prije 15 minuta bilo u mojo ulici! Ludilo, razbijeni izlozi, neki luđaci pregazili ljude, pobjegli neki prema autobuskoj stanici da traže koga će da malte jedni ostale jer je došla policija...
Edy Edy   18.11.2012 u 23:04

Da ne naglabam puno ko je učestvovao reću samo da je bio jedan autobus pun ljutih navijača... Tako stali oni na povratku kući... i eto prekoputa moje zgrade razbijeni su izlozi i ukradeno nešto iz izloga... Čuo sam i pucnje... a prije toga bilo je neko auto tu... ovi se naljutili i udarali po haubi auta... ovom popi*dilo i stisno gas a bruka ljudi bilo tu (bar 30 njih)... povuko je nekoliko sa sobom, nekolicina su znači povrijeđena, neznam koliko... a ovi navijači odmah našli policajca da prijave registarske auta... kasnije došla policija, ovima nije mogla ništa... jbg vidio plavu debelu policajku kako trči za jednim, a ovaj joj se smije i trči unazad!! to je bilo ispod moga prozora... ludilo
Edy Edy   18.11.2012 u 23:05

Ima li ovdje huligana? ako ima de dajte koji komentar na temu, ako niste huligani dajte svoje mišljenje o njima
Edy Edy   18.11.2012 u 23:06

i kad kažem plavu policajku mislim plavušu ima u njoj 150 kila a našla da trči za njima sa pendrekom
Tommy Tommy   19.11.2012 u 01:00

u Hrvatskoj je jako teško biti huligan moraš svaki prosvijed prijaviti! a meni je životna želja sudjelovati u nekom sranju, nebi ja prosvjeodvao, murja čuva prosvjednike a ti na drugom kraju grada radiš šta god hoćeš bez posljedica!
FoX FoX   19.11.2012 u 01:16

ja jednom razbio sa ortakom prozor na basu kad sam se vracao sa tekme,ali bio sam pijan i uopste mi nije bila namera da razbijem taj prozor samo Zvezda pobedila i mi k'o ludaci od srece udarali u basu i jbg desilo se... nikakva kazna nije stigla za to...u tome je problem ovde kod nas...nema nekih kazni za huliganstvo...drzava nece da se bori protiv huligana...
Cranium Cranium   19.11.2012 u 06:37

Uhuuuuu koliko sam ja stvari radio ko klinac. Nista opasno, ali ipak. :-P huliganstvo je klinacki sport u neku ruku. Svako je bar jednom razbio glavu nekome iz nicega. Secam se jednom za 1 maj. Mi otisli na kosutnjak, napili se i poceli da bacamo flase na put. Sam taj kraj (banovo brdo,zarkovo itd.) je radovachki. Napali nas neki momci, izotvarali su nas onako pijane. posle smo se par puta kacili sa njima po gradu, i imali vise srece. Imam ja dosta prica, ali nebih da serem.
Cranium Cranium   19.11.2012 u 06:38

A daaa, policija nije ni dosla.
FoX FoX   19.11.2012 u 10:52

hhahha ma primetio sam da policija dodje samo ako se tako neko sranje pojavi u medijima boli njih uvo za sve....
Zvezdas Zvezdas   19.11.2012 u 11:45

ja nisam huligan i nikad nista nisam razbijo...ali kad je neki miting koji organizuju SRS tu sam 1. Recimo kad je uhapsen ratko mladic ja se pridruzijo ovima iz pokreta OBRAZ i za malo da dobijem batine.

Forum početna