Nove teme

• Koji film ste poslednji gledali?
  • Welicak94  Welicak94off
    Korisnik
     Pukni zoro... necu kuci skoro!!! :)
    • Zadnja poseta: 18.10.2017
    • Postova u forumu: 2522
    [#]Napisano: 07.10.2017 / 01:55
    PARTYzan (07.10.2017/00:47)
    skoro svi filmovi koje je Wel ovde pohvalio su i meni odlicni ali meni isto vazi i za Zlog porucnika, jedan od filmova za sva vremena. Jedino mi se ri
    Da nije rimejk mozda iz 2009. sa Nikolas Kejdzom?
    Welicak94  Welicak94off
    Korisnik
    [#]Napisano: 07.10.2017 / 01:57
    FoX (07.10.2017/00:27)
    Nisam gledao ovaj film ali čudno mi da si ga ocenio sa 1 a ove recenzije uglavnom pozitivne
    Jbg Ja uvek moram kontra
    Ic mi se ne svidja. Ali nimalo. Bljuvotina teska, prica... hm... ono moze da smisli svaka budala. Kakve sam filmove izgledao, i kakav sam komentar dobio uz preporuku da je film "vrhunski"... Izgleda da jesam ocekivao mnogo. Od mene jedan, pa makar na imdb imao i 10.00
    PARTYzan  PARTYzanoff
    Korisnik
    • Postova u forumu: 327
    [#]Napisano: 07.10.2017 / 15:20
    da sa Kejdžom mnogo mi je konfuzan i melanholican taj rimejk
    Sad sam tek izvalio da je, kao i u temi EDM music, 1000. komentar bio moj
    Welicak94  Welicak94off
    Korisnik
    [#]Napisano: 08.10.2017 / 01:34
    Nakon jucerasnjeg "Zlog porucnika", osecam se preporodjeno kada sam pogledao remek delo:

"Bekstvo iz Sosenka" (1994)
    Tesko da nema ko nije gledao ovaj film, a gledao sam ga i ja ranije na tv-u i to pre mnogo vremena, a sada sam ga odgledao onako posteno
    Ocena... deset od deset. Covece.
    FoX  FoXoff
    Gazda
    • Postova u forumu: 4848
    [#]Napisano: 08.10.2017 / 03:57
    Pogledao jedanput pre par godina "Bekstvo iz Šošenka" i postao mi "omiljeni film"
    Eto bleji mi već par godina ta info na mom profilu
    Mada ono...realno, nemam omiljeni film...ne delim ih na omiljene, ne-omiljene itd..al eto.
    Drago mi da ti se svideo
    Welicak94  Welicak94off
    Korisnik
    [#]Napisano: pre 7.dana u 00:15
    Dok mi se radio upload nove epizode, iskoristio sam vreme i pogledao sam film iz 1957. godine, crno-beli
    I to "12 gnevnih ljudi" (12 Angry Men)
    Zanimljiv film, brzo mi je prosao a sve se desavalo u jednoj prostoriji sa 12 ljudi.
    Od mene 10/10
    Welicak94  Welicak94off
    Korisnik
    [#]Napisano: pre 4.dana u 22:54
    Idemo dalje.

The Usual Suspects (1995)
    Odlican film, 10/10
    Sada sam ujedno saznao i koje to jos filmove parodira "Mrak Film"
    Cranium  Craniumoff
    Administrator
     Samo šuška rizla, ne vuče se lindza.
    • Postova u forumu: 5419
    [#]Napisano: pre 3.dana u 22:01
    Odgledao juznokorejski film "Miracle In Cell Nr. 7" iliti 7beonbangui Seonmul na osnovu komentara sa jutjuba da je ovo film koji ih je naterao da placu satima. Ono su bili neki Azijati koji su komentarisali. I kao ajde da uzmem da gledam. Bio je na prvom mestu neke top liste, i ja kao aj bas me zanima. Evo o cemu se radi. Nisam imao prilike da gledam slicnu radnju.

Lee Young-Go je otac sestogodisnje devojcice a ujedno i njen najbolji prijatelj. Bukvalno najbolji prijatelj. Jer je mentalno retardiran i mozak mu je na nivou sestogodisnjeg deteta. Dobro preterah ga sada, maaaalo je stariji od toga. Njih dvoje se slazu savrseno. Gledaju crtace zajedno, igraju se zajedno itd. On radi ako sam skapirao lepo, u nekoj garazi, parkira kola valjda. Nemam pojma sta radi, ali je mentalno ogranicen i nije mu bas lako. Ali uskoro ce plata i on planira da cerkici kupi neki zuti ranac sa superherojem koji merkaju danima u izlogu. Medjutim, ranac iz izloga biva kupljen njima pred ocima i nevesti Lee Young odlazi da zamoli oca druge devojcice za uslugu. Ne kupujte ranac molim vas, mi ga merkamo danima. Medjutim, ovaj ne zna da je Lee retardiran pa "nasrtaje" shvata kao napad i nalupa mu samare. Posle par dana, dok je isao na posao Lee se susrece sa devojcicom koja je kupila ranac i ona ga upucuje na to gde je videla da jos ima istih takvih ranceva. (Eeeeee kako deca lagano i bez sujete rese sve probleme) , Medjutim, on je ne shvata i ona ga na kraju zamoli da je prati do prodavnice. Malo mu je odmakla, zamakla iza ugla, kada je i on isto uradio video je uzas. Mala devojcica lezi bez svesti, u lokvi krvi. On se uspanicio, krenuo sa reanimacijom, skinuo joj pantalone zbog cirkulacije itd. U tom trenutku neko prolazi i zatekne sledeci prizor. Devojcica bez pantalona, bez svesti. Nad njom covek koji je samara i "ljubi" On biva uhapsen i tu pocinju njegovi problemi. Smestaju ga u zatvor u celiju 7. Zajedno sa lokalnim gangsterom, prevarantima, lopovima itd. Tu biva izlozen torturi cimera, kada su saznali zbog cega je zatvoren. Medjutim kad su dani prolazili, on je stekao postovanje gangstera jer ga je slucajno spasio smrti i bivao izboden umesto njega. Time je zasluzio kontrauslugu, a posto je stalno spominjao cerkicu, resili su da mu je prokrijumcare u celiju broj 7. Ima dosta drama scena, ali ima i komedije. Ludi azijati. Gangster je najjaci, on ih kinji cisto da bi obezbedio status, a inace im je brraaaaat svima tamo. Tera ih da mu citaju jer ga boli ku**c da cita, njegove kuje ce umesto njega, a ustvari je lik nepismen. Gomilu stvari su radili ovi zatvorenici. Tu je komedija, a drama je u otac-cerka odnosu. Vrlo vrlo cudan film koji je uspeo. Od mene 8 od 10. Zabavio sam se i proletese mi ovih 2 sata koliko film traje. Ali nisam ni bio dirnut, jeste malo potresan, ali nije toliko da bi plakao. Ma Azijati su p**ke.
    Welicak94  Welicak94off
    Korisnik
    [#]Napisano: juče u 01:19
    Idemo malo u proslost.
    Pogledao sam jos jedan iz 1957.
    > "The Witness For Prosecution" (Svedok optuzbe)
    Dobar film. Definitivno vredan gledanja. Svideo mi se.
    Dajem mu 9/10 ...