Komedije
Forum » Zabava » Film

FoX FoX   03.02.2019 u 12:35

Johnny English Strikes Again (2018)

Hhahahah nije loše, nije loše. Ok su odradili ovaj nastavak. Ima par dobrih scena (VR scena odlično odradjena )

Sve u svemu, ok. Od mene ocena 6.5/10
FoX FoX   11.02.2019 u 14:59

Crazy, Stupid, Love. (2011)

ahahah odličan film

Jedna od recenzija: “Crazy, Stupid, Love” iako deluje kao još jedan u nizu izlizanih romantičnih komedija, ipak je na osnovu svog fantastičnog kastinga uspeo da me ubedi da mu dam šansu i pogledam ga. Možda će ovo u startu zvučati kao veliki šok, ali “Crazy, Stupid, Love” je jedna od boljih romantičnih komedija koje sam imao prilike da pogledam u poslednjoj deceniji, ako ne i najbolja.

U potpunosti se slažem sa ovom recenzijom.
Stiv Karel, kralj

Opis: Priča ovog filma prati Kala i Emili, dugogodišnji bračni par koji je zahvatila kriza i melanholija, i na osnovu toga Emili jedno veče u restoranu, iz vedra neba izjavljuje da želi razvod. Očajan i depresivan zbog ovakve odluke, Kal kreće svako veče da ide u određeni bar, počinje da pije i svoju tužnu priču da priča svakome koje voljan da mu da makar sekund pažnje. Ovakvo ponašanje upada u oko Džejkobu, profesionalnom ženskarosu, koji ovog bednika doživljava kao lični eksperiment, nastojeći da u rekordnom vremenu natera Kala da preboli svoju ženu i u tom procesu da napravim putpuno novog muškarca od njega.

Od mene ocena 8/10 Legao mi baš.
FoX FoX   29.05.2019 u 20:30

Napokon odgledao ovu komediju. Nema više ovakvih komedija. U tom nekom periodu 2008-2014 su uglavnom bile komedije na ovaj fazon... Lude žurke, otkačena radnja itd...
21 Jump Street [2012] Zabavan i smešan

22 Jump Street [2014] 2014. koja razlika jbt. Ovde su već počeli da se izvinjavaju za gej fore iz prvog dela... Ali na stranu to, dobar je i ovaj deo. Verovatno je politička korektnost ubila i komedije na ovaj fazon...

Od mene ocena 7.5 za oba dela
atom atom   06.01.2020 u 16:38

Instant Family(2018)

Solidna komedija. Može 6,5/10.
PARTYzan PARTYzan   06.01.2020 u 17:51

Poslednja koju sam po ko zna koji put gledao je naravno My life in ruins Skoro svaka agencija koja vodi u Grčku je pušta u busu. I vratim se i prva kom koju vidim je ista ta, na Cinestar
Klichko357 Klichko357   10.01.2020 u 00:04

poslednja komedija mislim da je "GOOD BOYS" , radi se o sestacima i tom nekom dobu al da ne pricam mnogo, meni je ok ima bas zescih scena ^^
FoX FoX   26.01.2020 u 00:04

Murder Mistery (2019)
Adam Sandler I Dzenifer Aniston Nije bog zna kakva komedija ali zabavan film svakakoo
6.5/10 od mene
twistex twistex   28.01.2020 u 09:40

When we first met-2018
Noa je jedan "izgubidanovic" zaljubljen u jednu devojku koja ga vidi samo kao prijatelja..posle njene veridbe on se olesi i upada u jednu foto kabinu zeleci da je sve drugacije..i puf foto kabina mu ispunjava zelju i on se vraca u dan kada ju je prvi put sreo..e sad nikako da bude po njegovom ma koliko god sedao u onu kabinu..tj nikako da shvati poruku koju nosi ovaj film a koju nam otkrivaju na kraju..dakle zabavan filmic pomalo i smesan..inace jednu od glavnih zenskih likova s vremena na vreme vidimo u dresu lejkersa sa brojem 24..slucajnost..8/10
Welicak94 Welicak94   21.06.2020 u 23:45

Overboard (2018)
Odlicna romanticna komedija. Preporuka.

Ja cu da preteram, ali dacu 10/10 jer mi se film bas svideo
atom atom   09.11.2020 u 17:48

Hubbie Halloween (2020)

Klasična Adam Sandler komedija. Ne kapiram zašto ima ovako malu ocenu, mislim nije remek delo,ali meni je zabavan film.

Može 7/10.