Eurovision
Forum Zabava Muzika


PARTYzan PARTYzan   12.05.2018 u 03:03

Sanja sa alternativnim bendom Zaa stalno nastupa ali ne zbog Evrovizije, to je bio slucaj i pre nje.
Sviđa mi se Švedska stvar na ovogodišnjoj Evroviziji. Ruku na srce lik je ne baš simpa, pederast ali kvalitetna stvar, miriše na Justin Timberlake-a youtube.com/watch? ... rQLTA
atom atom   12.05.2018 u 08:51

Cranium (10.03.2018/10:03)
Sanja Vucic bila u zikinoj sarenici na rts. Pevala neki izvorni narodnjak. Eto kako prolaze oni koji se odluce na evroviziju predsta
Sanja Vučić je ok devojka,samo ima pogrešno prezime jbg i peva brt ubija!
Djomla97 Djomla97   14.05.2018 u 03:14

preview.ibb.co/efiAyy/dacic.jpg

Da l' su realni? Oplakah!
Cranium Cranium   14.02.2019 u 11:53

Izašle su pesme sa Beovizije inače. Ono je katastrofa...

Ima par dobrih pesama ali nijedna nije za Evroviziju.

Nevena Božović je moj favorit, jer je sve odradila sama. (Bar tako piše u opisu pesme) i tekst i muzika su njeni. Svidja mi se.
atom atom   14.02.2019 u 14:44

Nevena je ok,fura svoj fazon,nije se prodala Grandu.
PARTYzan PARTYzan   15.02.2019 u 01:36

ako su ovi segmenti pesama reprezentativni, nikad gore...ima par njih koje se mogu nazvati pesmama, ona prva, Sashka, Nevena... Jača ponuda bila kad se biralo između 3 cccc...
Ti ljudi iz organizacije (RTS-a) izgubili kompas. Da nas je recimo predstavljala moja školska drugarica Sara Jo (Bez sna) youtube.com/watch? ... 1G8aY bila bi favorit tamo
Zvučim skoro kao Baka Prase
Cranium Cranium   15.02.2019 u 11:05

PARTYzan (15.02.2019/00:36)
ako su ovi segmenti pesama reprezentativni, nikad gore...ima par njih koje se mogu nazvati pesmama, ona prva, Sashka, Nevena... Jača ponuda bila kad s
A jes ku**c školska drugarica, mladja od tebe 12 godina.
Ma breee, naši ovde nemaju ambiciju. Prave pesme da mooožda urade nešto na lokalnom nivou. Treba da rade za pesme koje smatraju da mogu biti hit u evropi.
Cranium Cranium   15.02.2019 u 12:13

Dzenan ima pesmu na foru "aj pukni zoro, staru majku probudi" , i dobra je, ali gde ces sa tim na evroviziju.

Ima ova Dunja sa pesmom sedam, refren je originalan i catchy.

Ovi cigani su probali nesto kao lost frequencies, ali to su ipak ciganska posla...jeftino

Jedino mi se svidja Nevenina pesma,

Ova sto je prva na ovoj listi (Tamara Milanovic) mi nekako mekana. To je ona sto je bila na x factoru, i sto je rasplakala ziri.

Ima jos dve tri pesme koje imaju par dobrih delova u pesmi, a onda sj**u.

Uglavnom, od 24 pesme...6 se mogu nazvati pesmom, od toga mi se svidja jedna ili dve. A za evroviziju nije nijedna.

Da su bili pametni pa da su pozvali Senidu, da joj Coby izmasakrira bit, pa da idemo na evroviziju sa sigurnih 12 iz celog "zapadnog balkana" Jer ona je bukvalno dete bivse juge. Slovenka, bosansko-srpske (crnogorske) krvi. A Coby je Coby, ljutim se ponekad kad vidim da stavlja svoj potpis na pesmice random pevaljki, ali je ziva legenda. Svoje pesme radi maksimalno ozbiljno.
PARTYzan PARTYzan   15.02.2019 u 17:56

Pa zato se i smeškam kad kažem školska ali dobro svršili smo istu
FoX FoX   27.02.2019 u 23:51

Koji transfer blama ova Nataša i Una... Ova Una(valjda crnka) i ajd nekako..ali kad ova Nataša poče da repuje

A i smaraaaju više sa ovim feminizmom jbt...na svakom ćošku..

Nema nekih pesama u ovom prvom polufinalu..
Nisam još poslušao pesmu od Nevene, ali mislim da će ona pobediti

Forum početna