Eurovision
Forum Zabava Muzika


atom atom   28.02.2019 u 18:07

Pored svih pesama,meni su favoriti Nevena i Dženan. Ovo ostalo je užasno.
Cranium Cranium   28.02.2019 u 18:33

FoX (27.02.2019/22:51)
Koji transfer blama ova Nataša i Una... Ova Una(valjda crnka) i ajd nekako..ali kad ova Nataša poče da repuje

A i smaraaaju više sa ovim feminiz
Evo sad sam video spot za ove dve mentolke. Najjace sto ce se istripovati da mogu da pobede, nema negativnih komentara, odnos lajk-dislajk zadovoljavajuci, a pesma govno tesko.

Ma brate, kad vidis da se neki ljudi iznova i iznova prijavljuju na beoviziju, sve ti jasno. Evo ovaj Kurtić se i prošle godine prijavio, ona Saška isto, onaj Lord isto. Dramatično opao kvalitet. Bukvalno mi dodje da iscimam jednu drugaricu, da odradimo pesmu pa da konkurišemo, iako nikad u životu nije snimala pesmu , iako nikad u životu nisam pomislio na ovo. Kladim se da bi imali ako ništa pesmu sa kičmom. Video sam da je i jedna jutjuberka čak na beoviziji. Pesma dečija, ali eto...prošla konkurs.
atom atom   02.03.2019 u 16:04

Ovi na prvoj tv,i o2tv reklamiraju Natašu i Unu da se glasa za njih. Imam osećaj da su ove dve neki rod Vučiću ili nekom iz stranke
Cranium Cranium   02.03.2019 u 16:11

atom (02.03.2019/15:04)
Ovi na prvoj tv,i o2tv reklamiraju Natašu i Unu da se glasa za njih. Imam osećaj da su ove dve neki rod Vučiću ili nekom iz stranke
Una ti je radio i tv lice, ranije bila jedna od bičarki na travi (reperka) , kasnije se prebacila na televiziju, vodila ja imam talenat, a sada radi na play radiju zajedno sa natašom. Eto, sada znate zašto ih guraju. Ali dzaba, Nevena pobedjuje u najavi. Jedina pesma koja mi se svidja.
PARTYzan PARTYzan   11.04.2019 u 01:46

Opa bato čitam danas u Blicu Madona gošća na Evroviziji, dobija milionče. Pre par god. gost bio Justin Timberlake ...
PARTYzan PARTYzan   07.09.2019 u 01:44

Večeras sam baš muzički nadahnut pa postujem samo muzičke teme na forumu

Kažu "nije kome je rečeno već kome je suđeno" . Ponovo se desilo da veliki hit postane pesma koja nije pobedila na Evroviziji, umesto one koja jeste. Odlična stvar, ne smeta mi čak ni italijanski izgovor "Jackie Chan" Mešavina kancone i pop pesme. Inače msm da bi svi YT klipovi za istu pesmu trebalo da imaju objedinjeni . zbirni broj pregleda, bar oni sa oficijalnog kanala. Npr. pored ovog čovek ima još preko 12 miliona samo na kanalu Evrovizije za isti spot a da ne pominjemo audio, pa lyric verziju i sl ... ovako se dobije samo parcijalna informacija kad se kaže koliko neko ima pregleda. Ili ako ne može tako, zabraniti više videa za istu stvar u jedan klip turiti i reči ...
youtube.com/watch? ... XgSUw
FoX FoX   08.09.2019 u 01:46

PARTYzan (06.09.2019/23:44)
Večeras sam baš muzički nadahnut pa postujem samo muzičke teme na forumu

Kažu "nije kome je rečeno već kome je suđeno" . Ponovo se desilo da vel
To je dobra ideja ali teško da će da zaživi.. Uglavnom producentska kuća izbaci do 3 oficijalna klipa (spot video, lyrics video, live video) a ostali obični korisnici što kače iste klipove bi po nekom pravilu trebalo obrisati. To i rade ali izgleda ne postižu
PARTYzan PARTYzan   02.03.2020 u 02:10

Kakvo sranje ova Hasta La Vista Napiše mi drug pa da jedino Favorito valja ja reko' šta je to , kaže pa njihov hit ... Ukucam, ne verujem koliko ima pregleda a ja nikad čuo Stvarno dobra pesma na 1. slušanje ... ne verujem da kažem za domaću autotjun stvar ali tako je ... Bolje da su je sačuvale za Evroviziju bile bi favoriti
FoX FoX   02.03.2020 u 03:23

PARTYzan (02.03.2020/01:10)
Kakvo sranje ova Hasta La Vista Napiše mi drug pa da jedino Favorito valja ja reko' šta je to , kaže pa njihov hit ... Ukucam, ne verujem koliko
Generic eurosong pesma... Nisam uopšte pratio beoviziju i sad sam ukucao da vidim kakva je pesma.. Ma ćuti, bolje i one nego da je pobedio onaj mali jutjuber...
Cranium Cranium   04.03.2020 u 17:45

Ja nisam ni pratio beoviziju. Okej je pesmica, ali sve je to mlakoooo. Ne znam zasto tako prave pesme za eurosong. Namenski. j**em mu mater, ako ti naleti inspiracija u toku godine, a imas afiniteta prema ovakvom vidu promocije, ustekaj pesmu pa se sa njom prijavi na eurosong. Nemoj ovo silovanje, vidi se da je namenski radjena...da bude eurosong pesma. Volim da bacim pogled na rekapitulacije sa tjuba, da znam da li da uopste pratim eurosong, a nisam ga pratio zadnjih 2-3 sigurno. Mislim da je poslednji koji sam pratio bio kad je Sanja ucestvovala. Ovo ostalo ili me mrzelo, ili sam bio sprecen. Nisam lepo cuo sve pesme, jer verovatno ima jos zemalja koje se nisu odlucile. Grci mi imaju kul pesmu. Nista specijalno, ali makar zvuci ozbiljnije od ostalih. Kao prava pesma.


I Jermenija je igrala na foru neke Cardi B, Ariana Grande itd moracu da poslusam i to.

Ima pesama koje bih slusao, ali to nisu pesme za eurosong.

Belgija ima pesmu koja bi mi se mozda svidela, ali nema leba da ce to daleko stici. Volim taj Skylar Grey fazon.

Znaci samo grci. Nas ne racunam.

Forum početna