Edy - muzički kutak
Forum Zabava Muzika


Edy Edy   19.01.2019 u 00:37

Edy Edy   02.03.2019 u 20:34

Edy Edy   23.10.2019 u 23:20

Cranium Cranium   24.10.2019 u 11:14

Edy (23.10.2019/21:20)
youtube.com/watch? ... eH7ss
Naravno, svi smo znali za matchbox twenty, ali ih niko nije j**ao 5% , onda dodje Santana featuring Rob Thomas i svi znaju za njih, i svi ih zgotive. Ja sam uvek vise gotivio 3 Doors Down, to je taj neki slican fazon, mada je 3 Doors Down dosta tvrdji bend. Nije los ni Matchbox Twenty. Kultni bend svakako jer budi nostalgiju, ali ja to ne vidim u mom daily slusanju vise. Ali lepo je podsetiti se.
Unikatan stil pevanja ima ovaj Rob. Pala mi na pamet njegova solo pesma. Lonely No More. Uffff i ta bese dobra.
Edy Edy   24.10.2019 u 11:30

Upravu si, slušao sam ja njihove pjesme godinama po radiu, ali tek sad skontao ko si ovi

Šta za green day kažeš?

youtu.be/Soa3gO7tL-c
Cranium Cranium   24.10.2019 u 20:07

Edy (24.10.2019/09:30)
Upravu si, slušao sam ja njihove pjesme godinama po radiu, ali tek sad skontao ko si ovi

Šta za green day kažeš?

youtu.be/Soa3gO7t
Nije moj fazon, ali znam desetak pesama njihovih. Punk nije u mojoj plejlisti.
Edy Edy   24.10.2019 u 20:46

Cranium, nisu meni loše neke od njih, ako imaš od alternative šta da preporučiš slobodno, može i čisti rock, šta starije

Inače imam već best of od sljedećih:
- The Script
- Evanescence
- Linking Park
- Nickelback
- Coldplay
- Train
- The Fray
Cranium Cranium   25.10.2019 u 02:36

Edy (24.10.2019/18:46)
Cranium, nisu meni loše neke od njih, ako imaš od alternative šta da preporučiš slobodno, može i čisti rock, šta starije

Inače imam već best of
Hmmmm, sta preporuciti ediju a da nije previse hevi.

1. 3 Doors Down. (Mislim da bi ti se svideo bend, samo meni ide na ku**c ponekad to mjaukanje-pevanje pa ih ne slusam preterano) Imaju dobre balade.

2. Incubus (oni su ti urbanija, mladja verzija RHCP) I njih sam voleo da slusam kao klinja.

3. Paramore ti moras da slusas, bas sam ih pre neki dan pustio u busu, i noga krenula sama da trza. Oni su malo noviji (2005-2019) Bas su nekako drugaciji od danasnjih bendova, mada sada vise to nije taj paramore o kome pricam.

4. No Doubt (veooooma cudna muzika, neki ska punk) Ako to uspes da progutas, mozda ti se svide. Meni se svidja fazon koji rade. Imali su nekoliko svetskih hitova.

5. Hoobastank - Imaju i mekih i tvrdjih momenata u pesmama, tinejdz senzacija neko vreme, znaci da su bili mejnstrim.

6. Ne znam, probaj Staind, lik iz benda kida kako peva ali ipak je muzika malo previse hevi. Na momente podseca na Nickelback,

7. Seether, posebno album disclaimer 2, ubedjen sam da bi Nirvana tako zvucala da je usla u muziku '00, da nije onako skoncala.

Od solo artista, ne znam. Slabo ih ima da cepaju rok. Uglavnom svi forsiraju rad u bendovima.

Ne znam, probaj.

8. Avril Lavigne, prva dva albuma, posebno drugi.

9. Alanis Morissette, sa dance pop muzike presla na rock, sto je za pohvalu.

10. Evo ti Rob Thomas. Van benda. Mogao bih jos 50 da ti pisem, neka za sada ovoliko.
Cranium Cranium   25.10.2019 u 02:37

Edy (24.10.2019/18:46)
Cranium, nisu meni loše neke od njih, ako imaš od alternative šta da preporučiš slobodno, može i čisti rock, šta starije

Inače imam već best of
Od ovoga izbacujem Coldplay. Ne mogu da ih smislim. Ne znam sto. Sve su mi nekako previse ka popu okrenuti, i to ne dobrom.
FoX FoX   04.02.2020 u 01:13

Cranium (25.10.2019/00:37)
Od ovoga izbacujem Coldplay. Ne mogu da ih smislim. Ne znam sto. Sve su mi nekako previse ka popu okrenuti, i to ne dobrom.
Meni Coldplay baš super Pesme su im nekako "dreamy".

Forum početna