Rusija-Srbija
Forum » Politika » Srbija

Cranium Cranium   29.04.2012 u 19:05

Sta mislite o odnosu Rusije i Srbije? Najveci prijatelji Srbije oduvek. Mnogo poteza smo kroz istoriju povukli na svoju stetu, i mi i oni. Ali pravoslavlje i krv nas na to obavezuju. Evo jednog ruskog dokumentarca o odnosu Rusije i Srbije, ima prevod na srpski. http://m.youtube.com/watch?gl= ... L5gTU Komentarisite, koga mrzi da gleda nek pita mene.
Cranium Cranium   29.04.2012 u 19:06

http://m.youtube.com/watch?gl= ... L5gTU
buRek buRek   29.04.2012 u 19:52

interesi
Cranium Cranium   29.04.2012 u 20:27

Kakvi interesi keve ti? Kakve interese ima Srbija da ratuje za Rusiju? Kakve interese ima Rusija da ratuje za Srbiju? Navescu ti kratke primere...u oslobadjanju Srbije od turaka veliki teret je podnela Rusija sa svojom diplomatijom i ucenjivanjima Turske. Ruse smo uvukli u prvi svetski rat, jer nisu hteli da gledaju kako nas mocna austrougarska napada uz pomoc nemaca....poznato je kako su rusi prosli tada, i koliko ih je mrtvih bilo. Tad je i car nikolaj ubijen. U drugom svetskom ratu smo mi uskocili u rat jer je hitler otvoreno hteo da napadne rusiju u operaciji barbarosa, a hteo je da mu mi budemo saveznici. Mi to nismo smeli da uradimo braci pa smo taj sramni ugovor ponistili i suprotstavili se. Rezultat je 2 miliona mrtvih. Kakav je to interes?
buRek buRek   29.04.2012 u 20:29

ne mislim na interese za rat nisam čitao do kraja sorry
Cranium Cranium   29.04.2012 u 21:27

Pa nemaju nikakav interes ni u cemu sa nama. Kad bih vam pricao sta su rusi nudili tadicu, a sta je ovaj degen odbio...smorili bi se.
buRek buRek   29.04.2012 u 21:29

bolje nemoj
KinG KinG   29.04.2012 u 22:28

cranium (29.04.2012/21:27)
Pa nemaju nikakav interes ni u cemu sa nama. Kad bih vam pricao sta su rusi nudili tadicu, a sta je ovaj degen odbio...smorili bi se.
Sto ne? Mene bas zanima
ROK
roky  
 29.04.2012 u 22:34

Pa ja bolje da nekomentarisem ovu temu jer cu mozda nekoga uvrediti
DR_
Dr_Psycho  
 29.04.2012 u 23:22

A sad da remiziramo Srbiju...Uvek smo vodili oslobodilačke ratove...Kosovo su nam otimali po sto j**enih puta! I dalje nam nisu mogli níšta! Mi smo jak narod,i verujem da čemo preživeti i ove mukotrpne izbore! j**em im mater,pa kad gledam te njihove reklame,radije bi glasao za klovna da nam bude predsednik! Taj bi bolje vodio ovu državu! Ali kad gledamo Srbiju,kao sa dosta prirodnih resursa,i sa našim prelepim i prostranim šumama...msm žao mi je,napustiti je otići negde u neku zemlju,samo zato što se ovde nema para...i da me još gledaju kao običnog cigana!Pu! al ipak znači da vredimo više nego svi oni! ne samo da imamo srce i snagu,nego nam pokušavaju uzeti naš deo zemlje...znači da vredimo nešto!Toliko od mene!