• Rihanna
  • Forum | Zabava | Muzika
    Cranium Cranium off [#] 14.08.2015 / 20:57
    Ali da ne spamujemo temu, ovo je tema o Rijani.
    SpAgEtE SpAgEtE off [#] 14.08.2015 / 20:58
    hahah da
    twistex twistex off [#] 15.08.2015 / 15:21
    @SpAgEtE (13.08.2015/23:21)
    @twistex a jesi cuo The Monster i The way you lie?
    Kako da ne..sada mogu da je slusam samo ako je neki remix
    Cranium Cranium off [#] 03.02.2016 / 17:17

8. ANTI

Osmi studijski album Rijane, objavljen 28. Januara 2016 godine za izdavačku kuću Roc Nation čiji je osnivač Jay-Z, njen mentor već duži niz godina. Ovo je ujedno i prvi album koji nije izdala za Def Jam , što odmah nagoveštava nešto. Rihanna je ovaj album snimala najduže do sada. Skoro 4 godine je prošlo od njenog poslednjeg albuma. U medjuvremenu je izdala par singlova kao najavu za album ANTI, medju njima i pesmu "Bitch Better Have My Money" koja je do sada njena najkontraverznija pesma. Svi su iščekivali izlazak albuma ANTI (pa i ja medju njima) jer su svi hteli da vide dokle ova devojka može daleko da ode. Izlazi album i na njemu nije logo Def Jam-a , na njegovoj poledjini nema potpisanih ova 4 singla koje je izdala u prethodnom periodu, čak ni kao bonus trake.
    Na prvo slušanje prve pesme "Consideration" se čuje da je Rihanna izabrala najčistiji R'n'B i Dancehall underground zvuk sa minimumom instrumenata. I tako se redjaju pesme za pesmom. Rihanna cepa izvorni R'n'B , Soul, Hip-Hop a matrice su mešavina tvrdog R'n'B-ja , Hip-Hopa, Dubstepa pomalo čak i malo i Trepa. Cela ta mešavina je ispala poprilično kul. Da sedneš i opustiš se. Tako da je album ANTI njen beg od dosadašnje komercijale koju je radila i koju je polako izbacivala. Sve ljude koji su učestvovali na albumu je sama birala. Tako da je ovaj album osudjen na propast iako je prodala za ovih nedelju dana preko milion diskova. Kako je sad to pa moguće kada album nema apsolutno nijedne komercijalne pesme? Milion diskova je kupio SAMSUNG čije je zaštitno lice Rihanna postala. A zauzvrat, milion primeraka je dato u free download. :-). Tako da, album je dostigao platinu iako je možda stvarno prodao oko 40 ili 50 hiljada do sada. Uglavnom, album je meni izazvao oduševljenje. Šta radi riba, j**e u zdrav mozak. Uradila je ANTI od onoga što su svi očekivali.
    FoX FoX off [#] 04.02.2016 / 02:01
    Jel si album skidao sa torrenta ili ? vidim ovi neki okačili na youtube ceo album ali izgleda da nije pravi album...uglavnom su neke demo pesme...
    evo ovo je valjda pravi album..deluxe verzija..https://kat.cr/rihanna-anti-de ... .html
    baš ću da skinem
    Cranium Cranium off [#] 04.02.2016 / 09:17
    Sa rutracker-a sam skinuo. Nemoj po tjubu da gledaš, mada možda je i to to. Kažem ti, album je oldschool. Zvuči old.
    Cranium Cranium off [#] 04.02.2016 / 09:19
    Ali ja garantujem da ti se neće svideti. :-). Previše je chillout album.
    FoX FoX off [#] 04.02.2016 / 20:10
    Pa volim ja chillout ali ako je vise u rnb fazonu onda ne verujem da ce mi se svideti
    Nznm,skinuo sam juce pa cu ovih dana preslusati
    Cranium Cranium off [#] 04.02.2016 / 20:16
    Chillout u bukvalnom smislu, ne u smislu žanra. Nije ni u pravom R'n'B fazonu, kažem ti, ima svega. Ali dominira neki hip-hop, dancehall, rnb. I to nekomercijalan.
    FoX FoX off [#] 17.02.2017 / 02:54
    Ma kakvi bre...treba ona da fura samo RnB i Pop.Ali jbg,komercijala je bitna

sad čujem na radiju ovu pesmu...

Rihanna - Unfaithful

Kakva "pesmetina" jbt
    btw,ima baš nekako čudnu baby facu...i ima i nema,nznm

Forum početna