Nove teme

• Music Player-i za Android
  • Cranium  Craniumoff
    Administrator
     Samo šuška rizla, ne vuče se lindza.
    • Zadnja poseta: 25.05.2018
    • Postova u forumu: 5699
    [#]Napisano: 02.10.2015 / 10:39
    Za ovih godinu ipo kako imam android, izmenjao sam boga oca plejera. Zvukom sam zadovoljan samo kod Poweramp plejera, ali on je 15 dana trial, posle moraš da kupiš. I nikako ne može da se krekuje. Isprobao sam još mnogo drugih, ima ok plejera ali meni treba neki brutalan kao poweramp, da mogu kroz foldere da se krećem bez lagova i da ima dobar stereo zvuk i dobre opcije za equalizer. To je to.
    Poweramp ima i opciju da ti izbacuje liriku dok piči pesma što je nepotrebno ali je do jaja. Jedan je poweramp, j**o im pas mater. Šta vi koristite? Dajte neke preporuke
    Dr_Psycho  Dr_Psychooff
    Korisnik
    • Zadnja poseta: 22.05.2018
    • Postova u forumu: 2251
    [#]Napisano: 02.10.2015 / 11:26
    Gdeeee daaaa gaaa skiiineeeemm?
    Dr_Psycho  Dr_Psychooff
    Korisnik
    [#]Napisano: 02.10.2015 / 11:27
    Platicuuu fuuull veeerrrziiiijuuu
    Cranium  Craniumoff
    Administrator
    [#]Napisano: 02.10.2015 / 12:22
    Ti baš moraš da spamuješ u svakom smislu.
    FoX  FoXoff
    Gazda
    • Zadnja poseta: 24.05.2018
    • Postova u forumu: 5217
    [#]Napisano: 02.10.2015 / 12:56
    ahahah psy

Ja koristim PlayerPro(full verziju)
    Evo vec 2godine..ima dobar equalizer a i sasvim je ok player..
    Probao sam skoro sve..winamp ima najbolji equalizer i daje naj zvuk ali puno baguje..mxzing isto ima dobar equalizer ali ne svidja mi se..
    Poweramp je isto dobar ali nekako mi ne odgovara..

Kod PlayerPro mi se svidja sto mogu da editujem Tag pesme,ima liste-tipa Najviše puštane pesme,skoro dodate itd..takodje ima i za tekstove pesama opciju,možeš i sam da dodaješ u tom Tag editoru..možeš isto po folderima da se krećeš
    Ima skoro sve potrebne opcije a veoma je stabilan i jednostavan.

Link : PlayerPro[FULL VERZIJA]

i instaliraš ovo da bi mogao equalizer da koristiš DSP Pack

A ako baš hoćeš poweramp mislim da ima da se nadje full verzija ali je potreban root da bi mogao da crackujes apk...
    Dr_Psycho  Dr_Psychooff
    Korisnik
    [#]Napisano: 02.10.2015 / 16:58
    @Cranium (02.10.2015/12:22)
    Ti baš moraš da spamuješ u svakom smislu.
    I zvezdas je lajkovao,znao sam Fox ja cu skinuti taj da probam nisam znao da imam te mogucnosti na androidu
    Cranium  Craniumoff
    Administrator
    [#]Napisano: 02.10.2015 / 17:46
    Meni je zvuk na playerpro nekako čudan. Poweramp ima najbolji zvuk.
    Ma neće da se krekuje, ni sa rutom ni bez njega. Sve to kratko traje jer aplikacija ima sistem onlajn verifikacije licence. Ne znam, aj videću opet taj player pro. (Jel to onaj sa zelenim logom itd)

Sad sam našao neki neutron player i brutalane opcije ima, samo moram to lepo da podesim.
    Welicak94  Welicak94on
    Korisnik
     Pukni zoro... necu kuci skoro!!! :)
    • Postova u forumu: 2691
    [#]Napisano: 02.10.2015 / 18:05
    I ja sam poceo da skidam neke plejere... Ali razlog je taj jer je onaj plejer za muziku koji je instaliran u telefonu skroz crn, sve crno, i kada sam napolju na suncu npr jedva vidim bilo sta I onda sam potrazio neke plejere i video da ima mnogo lepsih, sa nekim raznim temama itd, ali ni jedan plejer mi nije odgovarao. Glavni razlog je onaj sto je pomenuo Cranium, kretanje medju folderima bez lagova... imao sam neki plejer, znaci sve kao graficki stilizovan ekstra, a moras sve usporeno i pazljivo da se kreces jer ce grafika seckati i ispada da mi telefon baguje od plejera za muziku Drugi razlog je bio jer ovaj instalirani plejer nema sortiranje po datumu vec po nazivu... Zatim neki plejeri su imali reklame, koje su takodje smor...
    I posle jedno 6-7 komada, vratio sam se na obican instalirani i uvideo da je on najbolji
    E sad, ja imam u podesavanjima za Audio Profile kao neku opciju za poboljsavanje zvuka na slusalicama... nzm da li to imate i vi, ali ja to ukljucim i zvuk se drasticno poboljsa i basovi se pojacaju... A u ekvilajzeru mislim da mi stoji Flat tip muzike
    Cranium  Craniumoff
    Administrator
    [#]Napisano: 02.10.2015 / 18:08
    Te podešivače sam i ja video, ali da budem iskren nisam isprobavao. Mislim da imam neki fabrički čak. Nemam pojma. Imam par solidnih plejera, e sad kako se zovu ček da se setim. PS....Winamp nisam probao jbt. :-)
    FoX  FoXoff
    Gazda
    • Zadnja poseta: 24.05.2018
    • Postova u forumu: 5217
    [#]Napisano: 02.10.2015 / 18:09
    @Cranium (02.10.2015/17:46)
    Meni je zvuk na playerpro nekako čudan. Poweramp ima najbolji zvuk.
    Ma neće da se krekuje, ni sa rutom ni bez njega. Sve to kratko traje jer aplikacija ima sistem onlajn verifikacije licence
    Pa kako čudan...treba ti onaj dsp pack(ostavio sam gore link) da bi mogao equalizer da podešavaš..
    jeste to je taj,ovaj http://apkgalaxy.com/playerpro ... -apk/

a poweramp sam našao ovde http://apkgalaxy.com/poweramp- ... -apk/
    vidiš šta kaže :

INSTRUCTIONS:
    -Install “Poweramp Apk” .
    -Run the Poweramp Music Player and let it scans all your audio files then exit.
    -Install/Run Lucky(ovo je ja mislim program na googleplay...sad se valjda zove Patcher , find the app , long press on it and select custom patch.
    -In the list of custom patches select “patch_ren.by.ramzezzz_com.maxmpz.audioplayer” .
    -Wait until the patching process done and launch the app.
    -Enjoy the full version!

@Welicak94 probaj ovaj PlayerPro,imas gore u mom postu link do full verzije...na ovoj mojoj kršini ,player radi besprekorno...nema laga uopšte,zvuk ok...ima da se nađe dosta tema za njega na google play...