Srbija u buducnosti
Forum » Politika » Srbija

**N-e-k-s**   16.11.2012 u 10:25

nikad se ništa neće promenuti jer ima nas na planeti 7 milijardi sto zemlja ne može nahranini zato će biti ekološko čišćenje ljudi svuda što će to naša politika uraditi. Bolje će biti kad nas bude manje a to će biti kad naša deca budu imali unučiće svi oni kradu ...da ne kradu sve cene bi bile pristupačne za svakoga da može skromno da žiwi kao za wreme Milosevica mozda neko pamti kakwe su cene bile ja se secam kao klinac i dobro se žiwelo ...tehnologija je napredovala u swemu pa čak i u pol...prikaži još
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
SpongeBob SpongeBob   17.11.2012 u 16:26

Ma biće krš
PARTYzan PARTYzan   17.02.2015 u 02:23

isto mslm i o vladi,ministrima,premijeru i predsedniku:najveće posrnuće u istoriji Srbije.Sodoma i gomora.Oni su pokazatelj trenutne svesti i moralne izopačenosti većine građana Srbije.Pošto "nije sramota pasti,sramota je ne ustati" , onima koji nisu u stanju da se sami prešaltaju na put svetlosti sa puta tame,preporučujem da pomoć potraže na Akademiji 28,gledajući novi film Borisa Malagurskog "Težina lanaca 2"
Nznm kakva će Srbija biti u budućnosti ali koliko je do mene,biće do 180 stepeni drugačija od trenutne.
Živeli Zavetnici! Respect i za SRS,Dveri,i sve ostale makar polupatriotske organizacije (DSS,desničarske pokrete). Iako sebe ne smatram nacionalistom već levičarem tačnije patriotom građanske orijentacije
PARTYzan PARTYzan   17.02.2015 u 03:23

http://zavetnici.rs/?p=3237
Cranium Cranium   17.02.2015 u 10:31

Meni je mnogo dobra drugarica u zavetnicima i to dooosta visoko rangirana. Neka ih, još nisu uprljani politikom. Možda i promene nešto da ih iko pusti da se čuju.
OPT
optimus  
 24.03.2017 u 10:32

Cranium, iscitao sam tvoje komentare lepo si ti to sve skontao pre 5god...fora je sto se nista nije promenilo.Ja ne zivim bolje ni sad, a pitanje je kad ce kod nas biti bolje.Posto sam u Nemackoj trenutno jedini zakljucak da dodam na tvoje sve: Vucic je Nemacki bolid koji radi kako ovi iz Eu sviraju.