Alternative Rock/Grunge/NU Metal/Rapcore muzika
Forum Zabava Muzika


Cranium Cranium   30.09.2017 u 02:10

Nasao je. m.youtube.com/watch?v= ... ZzU8s

Ima i link do njenog bandcamp-a.

Do jaja, moram da cekiram uskoro ovo. Mislio sam da je to riba sa omota. Ova je plavusa jbt.
FoX FoX   30.09.2017 u 02:15

Cranium (29.09.2017/23:55)
Ako mislis da istrazujes, nemoj brate. Ima par pesama sa njom. Ostalo je dranje. Riba se zove Mel Rose. Ilegala teska. Ne mogu da nadj
E jbg Dobra je. Podseća me ova pesma na Valkyrie
Inače, naleteo sam sad na ovu u preporukama Poynte - The Villain
Nije loša Podseća me na Skillet...
KNJ
Knjige  
 06.10.2017 u 17:38

Je l moze neko da mi kaze koju tacno vrstu muzike izvode Coldplay i John Mayer?
PARTYzan PARTYzan   06.10.2017 u 18:39

Coldplay su na početku karijere žanrovski bili alternativa. Već duže vreme, njihova muzika je mainstream pop (sa elementima rocka ili dance). John Mayer je pop izvođač. Ali onaj pravi pop gitarski, autorski a ne instant. Malo miriše na američki folk, ali ipak je pop.
KNJ
Knjige  
 06.10.2017 u 22:41

Hvala.
Cranium Cranium   14.10.2017 u 19:11

P.O.D. - Execute The Sounds youtu.be/4HpJSLQzQZk

Eeeeeeee, zasto je numetal i rapcore izumro. Ovo je muzika za ludilo, a ne imagine dragons ili tako neki pop rock bendovi.
Cranium Cranium   05.11.2017 u 02:25

Mechina - Division Through Distance youtu.be/p7wNmXwNzas

Auuuuuuu majko mila, e ovo je vec oooozbilja lirika. I to ne lirika za pesmu, vec lirika za poeziju. Ovaj stil pisanja se reeetko vidi. Ja jos nisam imao prilike da ovakav tekst vidim u komercijalnim pesmama. Sem Santicevog "sto te nema" ne pada mi nista na pamet. Bukvalno sam zamislio scene iz pesme. Jos je zanimljivije sto je ovo metal raspali. Mada sve moze dok se ne kresti i ne vristi. Ova grupa ima do jaja muziku, ali muski clan doslovno usere sve sa dranjem. A ova riba je od skoro u grupi i uspela je da objasni neke stvari.
Cranium Cranium   05.11.2017 u 02:33

Aj sad malo i solo Melrose - Wasted On You
youtu.be/jY9RRLbOmqw

Inace, nisam je istrazivao. Evo sad pustio ovu pesmu prvi put. Ima poprilicno jaku tehniku, moze da otpeva najzaj**anije kombinacije nota. Sto se da cuti. A i voli da se igra sa notama sto je lepo. Videcu sta jos ima. Ima potencijala da bude moje sledece veliko "otkrice"
FoX FoX   30.11.2017 u 02:57

Moraću da čekiram ove pesme..
Inače, kran, jel znaš ovu pesmicu m.youtube.com/watch?v= ... FLj3E klinački bend je u pitanju i sećam se da su nastupili na beoviziji 2009 godine ako se ne varam i ušli u finale...a ova pesmica mi ostala u mp3 arhivi i svidela mi se još tad..evo baš mi se pojavila u playlisti malo pre...
Mislim da nije loša..jedina domaća alternative stvar koju sam čuo do sad ako se ne varam..
Cranium Cranium   30.11.2017 u 19:16

FoX (30.11.2017/01:57)
Moraću da čekiram ove pesme..
Inače, kran, jel znaš ovu pesmicu m.youtube.com/watch?v= ... FLj3E klinački bend je u pitanju i sećam se da
Znam brate, secam se ovoga sa beovizije. Kul pesmica, steta sto su prekinuli sa cimanjem.

Pa kaaaako jedina pesma brate. A gde je Negative??? Ima Srbija dooosta alternative bendova, samo sto ne mogu da dodju do truncice medijske paznje od ovih grandovskih sranja. A i vecina je na demo nivou. Od alternative mi prvo pada na pamet negative, eyezburn, e play, stray dogg, xanax itd itd. Ako pitas mene, meni je favorit xanax i jos more bendova. Poslusaj xanax pa mi javi jel ti se svidja.

Forum početna