Nove Serije
Forum » Zabava » Serije

atom atom   16.06.2016 u 10:49

Ovde mozete postavljati novosti o nekim serijama koje nam uskoro stizu na male ekrane Evo za pocetak

1.Stranger Things

Kada? Jul 29.
Gde? Netflix

Opis: Netflix horor serija prati jednu majku kojoj je dete nestalo pod misterioznim okolnostima,ona zatim organizuje potragu za njim.Ona ce otkriti niz tajnih vladinih eksperimenata,a imace i susrete sa natprirodnim silama.

2.Midnight,Texas

Kada? Jesen 2016
Gde? NBC

Opis: Mali gradic Midnight u Teksasu,nije mesto za obicne ljude.Grad je mesto puno vampira,vukodlaka,vestica i andjela.

3.The Punisher

Kada? pocetak 2017.
Gde? Netflix

Opis: Radjena po stripu,serija prati specijalnog agenta FBI,kome su kriminalci pobili porodicu i koji ce uciniti sve ne bi li im se osvetio.

4.Timeless

Kada? Jesen 2016
Gde? NBC

Opis: Serija prati dva detektiva koji uz pomoc vremeplova putuju kroz vreme ne bi li resili istorijska ubistva.
FoX FoX   16.06.2016 u 15:11

Od ovih serija jedino sam ovu prvu "Stranger Things" stavio u watchlist Zvuči mi zanimljivo...i ovaj opis i trailer... jedino imam sumnje da će serija biti ok jer je na netflixu(mada ne mora da znači)..i ovaj trailer mi izgleda nekako..jeftino videćemo.

Ovo ostalo...pa jbt nmg da verujem da oni još štancuju ove fbi krimi serije pa dokle višeeeee....
atom atom   16.06.2016 u 15:44

@FoX (16.06.2016/15:11)
Od ovih serija jedino sam ovu prvu "Stranger Things" stavio u watchlist Zvuči mi zanimljivo...i ovaj opis i trailer... jedino imam
Netflix radi najbolje serije jbt jesi gledao nekad neku njihovu seriju?
FoX FoX   16.06.2016 u 18:03

@atom (16.06.2016/15:44)
Netflix radi najbolje serije jbt jesi gledao nekad neku njihovu seriju?
Pa da ,to svi kažu na netu...ali eto probao sam da gledam onu Sense8 hvalili je samo tako...nisam mogao da odgledam prvu epku do kraja..preteraše sa gay fazonima,a negde sam pročitao da se homoseksualnost dosta propagira u toj seriji tako da neka fala...ali eto...to je jedina netflix serija koju sam gledao tako da nisam verovatno merodavan da ih ocenjujem
atom atom   16.06.2016 u 18:06

Brate uzmi gledaj Narcos,serija kida ali bukvalno!Sense8 je jedina losa njihova serija
atom atom   17.06.2016 u 15:42

The Living And The Dead

Nova BBC serija je natprirodna drama,koja prati dva istrazivaca paranormalnih pojava u viktorijansko doba 1890-tih godina.

Trailer
atom atom   28.06.2016 u 14:47

Blood Drive

SyFy je narucio 13 epizoda post apokalipticne,horror drame cija se radnja odvija u bliskoj buducnosti.Serija prati korumpiranog policajca kojeg igra Alan Ritchson,koji je prisiljen da bude deo "smrtonosne trke" u kojoj su automobili punjeni ljudskom krvi umesto gorivom.Serija ce svoju premijeru doziveti krajem ove godine.
FoX FoX   21.07.2016 u 15:00

atom,jel si gledao Preacher 2016 ? Kakva je serija?

Opis :

Preacher je priča o Jesseju Custeru, propovedniku iz Texasa kojeg obuzme Genesis, biće natprirodnih moći koje je stvoreno neodobrenim odnosom anđela i demona i koji traži samog Boga, koji je iz nekog razloga napustio Nebo i otišao.
atom atom   21.07.2016 u 15:59

@FoX (21.07.2016/15:00)
atom,jel si gledao Preacher 2016 ? Kakva je serija?

Opis :

Preacher je priča o Jesseju Custeru, propovedniku iz Texasa kojeg obuz
Jesam,nije loša,mada je mene smorila pa sam batalio nakon četvrte epizode.Pogledaj ako hoćeš,možda ti se svidi.
FoX FoX   21.07.2016 u 16:04

Opis mi zvuči ok,možda i pogledam
Atom koji batali serije ljudi moji da li je to moguće