• Android emulator-Nox App Player
  • Forum | Tehnologija i Igrice | PC
    FoX FoX off [#] 02.12.2016 / 15:01
    Nox App Player je softver za emuliranje Androida i pokretanje mobilnih aplikacija na Windows PC-u kineske kompanije Duodian Network. Program je razvijen na Android kernelu 4.4.2 i trenutno je u 3.1 verziji, koja radi poprilično dobro.

Nakon downloada i instalacije Noxa, dobićete standardni Androidov interfejs s podrškom za prikaz u fullscreenu – dovoljno je samo da podesite account i možete se baciti na isprobavanje raznoraznih aplikacija i mobilnih igara sa Google Playa na vašem kompu.

Besplatno preuzmite : https://www.bignox.com/
    FoX FoX off [#] 18.07.2019 / 17:53
    Izašla je nova verzija. Dosta brža i bolja. Ubacili su i root opciju i noviju verziju androida, za sad 5.1.1 ako se ne varam.
    Sad mogu deezer loader i na kompu da koristim
    Deus Deus off [#] 18.07.2019 / 19:25
    FoX (18.07.2019/17:53)
    Izašla je nova verzija. Dosta brža i bolja. Ubacili su i root opciju i noviju verziju androida, za sad 5.1.1 ako se ne varam.
    Sad mogu deezer loader
    da ali ja skinio novu verziju i nesta samo stoji nista se ne desava pa sam morao da se vratim na verziju prije te zadnje sto je izasla uglavno trebao sam da izbrisem nesta s kompa sto nemam pojma sta i kako tako da eto....
    Srbenda Srbenda off [#] 19.07.2019 / 12:02
    FoX (18.07.2019/17:53)
    Sad mogu deezer loader
    Imaš već deezloader za PC.
    Staviću link u temi za deezloader.
    FoX FoX off [#] 19.07.2019 / 15:23
    Srbenda (19.07.2019/12:02)
    Imaš već deezloader za PC.
    Staviću link u temi za deezloader.
    Extra. Evo sad gledam na github-u... Na telegramu ima link...
    Ajd okači ovde. Mislim da deezerloader nema temu. Pisali smo o njemu u aplikaciji dana..

Čekajući Godoa... Našao sam deezerloader remix za PC ... https://notabug.org/RemixDevs/ ... loads

Slične teme

Forum početna