Najgora fizička povreda..
Forum » Zdravlje » Ostalo

FoX FoX   12.12.2016 u 21:06

Dakle,koja je vaša najgora fizička povreda/ozleda koju ste iskusili tjst doživeli?Povreda koja vam je najviše boli nanela?

Ja sam preživeo par povreda kojih se nerado sećam

1.Radio sam sa nekim likom grejanje i on ima peglu za cevi koja dostiže i do 300stepeni..spustio je na pod i ja nisam video...naslonio sam nogu i spržio i trenerku a i kožu...ahahaha to je tako bolelo...užas...mesecima sam išao na previjanje,nekako se i zagnojilo kasnije pa su mi strugali taj gnoj sa skalpelom(bez anestezije)...to je tek bolelo

2.Radio sam u jednoj firmi za pakovanje hrane,na mašini nekoj...ta mašina ima klešta koja dostižu 170+ temperaturu...pričao sam sa kolegom i slučajno stavio palac desne ruke između tih klešta sreca pa sam samo vrh palca stavio....inače ode prst...nešto mi se nakon toga desilo,na psihičkom nivou,pisao sam ranije u nekoj temi..ali uglavnom extra sam prošao

3.Kad sam bio baš mali,igrao sam se sa burazerom ,tukli smo se ili slično i on je nekako uspeo da me gurne i ja sam nekako ne znam ni ja kako,otkinuo CEO nokat na nožnom palcu užasan bol...

na 4.mestu je većina intervencija kod zubara
Zvezdas Zvezdas   12.12.2016 u 21:49

svaka ti cast kako si ovo ispisao a na poslu radis

pa najgora povreda koju ja znam,jeste kada sam nogu povredio,tacnije trakrorska guma mi je zakacila nogu pre 2 god,ja sam skocio pre vremena,sobzirom da nije bila velika brzina,i zakacila mi je sara od gume petu kako sam zakoracio i pritezala i savijala prste na zemlji,znaci bilo je u pokretu,nesnosne bolove sam imao tada,primio 15-ak inekcija,snimanja,nagnjecenje kostiju na stopalu itd...mesecima sam muke mucio sa bolovima,nisam mogao na nogu...mogao sam nogu da izgubim...

sve ostalo je manje

kao mali sam se pogurao sa bratom i pao sam na stepenice,kako sam pao sam ma lakat o ivicu stepenika,isto sam muke mucio sa tom ranom,kimam i danas mali oziljak od te povrede

treca je intervencija kod zubara
Cranium Cranium   12.12.2016 u 21:54

Ahahahahahahah, hoće tebe temperature.

Moje povrede su uglavnom vezane za lokomotorni sistem.

1. Povreda kolena. Epilog, blago istegnuće ligamenata kao nus pojava glavne povrede. Glavna povreda - otvorena rana od udarca u koleno. Ljudi niste svesni koja je to rupa bila. Mogao si prst da gurneš unutra. Dvaput sam sj**avao to desno koleno, ali ovo je bilo wow. I prva je bila wow, ali nećemo o tome. Taj prvi sjeb je tek bio haos. Ali da se vratimo na ovo. Pao sam sa terase sa prvog sprata jer sam hteo da udjem unutra preko terase. Nebitno, uglavnom ja se okliznem i padnem. Umesto da se debil dočekam na noge, ja sam vrljavo pao i dočekao se na koleno. Ja ne znam kako se nisam dokusurio tada. Krenula krv da šiklja, ja koleno nisam mogao da savijem. Posle jedno nedelju dana, kad se sve smirilo, kad sam skinuo zavoje, gaze i ostala govna koja su mi stavljali, ja sam prohodao. Bolelo je i dalje, ali sam hodao.

2. Ispalo mi je rame iz ležišta jednom. Hahahahaha. Sećam se kao juče da je bilo. Koliko sam debilnu odluku izabrao tada, debil nisam razmišljao, ali sreća prati hrabre pa je sve ispalo do jaja. Sve se odigralo u 5 sekundi. Cela agonija. Bol je trajao duže, ali najgore je trajalo par sekundi. Blejim u školskom kao klinac, možda sam bio sedmi ili osmi razred. Zima, led i tako to. Naravno, ja se okliznem (kako ja nemam dobar oslonac kad je klizavo jbt) i padnem direktno na desno rame. Saaaaamo sam osetio kvrrrrc. Ode rame iz zgloba. Bol u pm, ruka pored tela kao balvan. Još ovi debili krenuli da mi se smeju. I ja debil umesto da budem miran i da zovem neku pomoć da mi namesti rame, ja silom uzmem i uradim nagli krug unazad. (Ono kao kod lednjog plivanja). Samo se čulo kvrc opet. I rame se vratilo nazad gde treba da bude. Bolelo je još par dana, ali mnogo laganije nego onih par sekundi.

3. Ovo nije neka povreda ali se sećam bola. Sveeee živo me je bolelo. Uglavnom, to su bile batine koje sam dobio od nekih likova. Baš su me izotvarali. Znači bolela su me ledja od šutiranja, noge, glava u modricama, ruke plave od amortizovanja udaraca. Tukli su me moooožda dvadesetak sekundi, ali brate trajalo je kao večnost. Prvi komentar ortakinje (pošto smo bili zajedno to veče kad sam dobio preko p**ke) je bio "brate čelo ti je katastrofa'. Ja pogledam, ono kao tumor da mi izrastao. Nateklo, modro. Oporavljao sam se nedelju dana. Osećaj kada dobijete žešće batine, a opet bez ikakvih ozbiljnih posledica je kao da imate jaku upalu svih mišića. Boli vas meso, bole vas mišići, pripoji, koske.

4. Jednom sam sam sebi umalo otfikario prst. Rešio ja da oštrim nožem otfikarim krampone sa kopački. Režem režem, neće mater mu j**em. I ja zapnem kao sivonja, prokliza mi nož i srežem sebi prst. Dubina nekih 2-3 milimetara. Naravno, krenula krv opet da mi šiklja. Ja se usrao, sine ostadoh bez prsta. Medjutim, brzom reakcijom uspeo sam da zaustavim krvarenje i nalepio gooomilu flastera na zavoj koji sam našao. Posle sam skapirao da taj zavoj možda nije baš sterilan, pa me malo j**ala sugestija. Ali evo, živ sam i dalje. Ahahahahah.

5. Gomila lomljava, padova, posekotina, razderotina i svašta nešto što je ipak bolelo malo.
Cranium Cranium   12.12.2016 u 22:02

FoX (12.12.2016/21:06)
Dakle,koja je vaša najgora fizička povreda/ozleda koju ste iskusili tjst doživeli?Povreda koja vam je najviše boli nanela?

Ja sam preživeo par
Išao si u zvečansku na plastičnu hirurgiju da ti to sastružu? Jaoooo znam za jadac. Brate svaka tebi čast.
FoX FoX   12.12.2016 u 22:35

Cranium, Insitut za majku i dete hahhah polozili me na krevet,i ovaj lik krenuo da struže ja krenuo da vrištim,urlam,rukama sam se uhvatio za nogare od kreveta i jako ih stegao :ha; daaa,mislim da je to najjači bol ikada..koji je trajao par minuta

au brt ti si se baaaaš povredjivao

hahhaha zvez,veruj mi da sam znao da ćeš traktor da spomeneš
Zvezdas Zvezdas   12.12.2016 u 22:46

FoX (12.12.2016/22:35)
Cranium, Insitut za majku i dete hahhah polozili me na krevet,i ovaj lik krenuo da struže ja krenuo da vrištim,urlam,rukama sam se uhvatio za
kako si znao? jbg to je bilo najgore sto je moglo da se dogodi...i dobro sam prosao
Cranium Cranium   12.12.2016 u 22:48

A pa ti si bio klinac onda kad su te strugali. Ja mislio to skoro bilo. Da si bio mator, vodili bi te u zvečansku. Gde su opekotine. Kasapini.

Jesam brate, kažu svi moji da ne znaju kako sam ja izrastao živ i zdrav.
Poslednja ozbiljnija povreda je rasekotina malog prsta desne noge. (Dominacija desne strane) U mraku zveknem svom snagom u metalnu ivicu grejalice. Nisam je ni video. Krenuo da skakućem od bola po sobi u mraku. Upalim svetlo da vidim jesam sj**ao nešto i imam šta da vidim. . Po tepihu krvavi tragovi. Kako sam hodao, tako je i šikljala krv. Za minut dva, ceeeeela čarapa je bila natopljena krvlju. Imao sam i sliku krvave čarape koju sam slao društvu, da vide kakvog bolida imaju. A nisam trapav ili nešto slično, jednostavno me hoće povrede.
Tommy Tommy   12.12.2016 u 22:57

kad mi Je brat stavio pračku na vrat i potegnuo i nabio mi pračku u facu
sjedim na miru on kraj mene stavio mi oko vrata i kaže majka pusti, i on pustio,
i sada imam ožiljke ispod nozdrva
Cranium Cranium   12.12.2016 u 22:59

Zvezdas (12.12.2016/21:49)
svaka ti cast kako si ovo ispisao a na poslu radis

pa najgora povreda koju ja znam,jeste kada sam nogu povredio,tacnije trakrorska guma mi je za
Auuuu brate, opiši mi malo šta si radio jbt? Ne mogu da zamislim. Skočio si pod traktor? .
Cranium Cranium   12.12.2016 u 23:01

Tommy (12.12.2016/22:57)
kad mi Je brat stavio pračku na vrat i potegnuo i nabio mi pračku u facu
sjedim na miru on kraj mene stavio mi oko vrata i kaže majka pusti, i on
Ahahahahahahahahahahahahahaha, o tome vam pričam. . Tommyka zmaj