Sci-Fi filmovi
Forum Zabava Film


atom atom   29.05.2018 u 21:10

A Quiet Place(2018)

Opis: Našu planetu su zauzela vanzemaljska bića sa ultra senzitivnim čulom sluha,koja reaguju i na najmanji mogući šum.Ukoliko želite da živite,morate biti tihi.


Dobar je film,baš mi se dopao.Radnja je dinamična i nije dosadan.Od mene 8,5/10
atom atom   30.06.2018 u 22:30

Rise of the Planet of the Apes(2011)

Opis: Novi lek koji obnavlja moždane ćelije i koji bi trebao da izleči alchajmerovu bolest,biva testiran na šimpanzama,od kojeg postaju inteligentnije,čak i od samog čoveka.

Prvi put gledam ove majmune i nisu loši uopšte.

8/10
atom atom   08.07.2018 u 10:03

Tau(2018)

Opis: Devojku kidnapuje jezivi naučnik Alex,i odvodi je u kuću budućnosti opremljenom veštačkom inteligencijom.Devojka se nada da će pobeći uloliko uspe da uđe u kompjuterski sistem koji upravlja kućom,sistem se zove Tau.

Ok,ovo je loše,i dosadno i plitko...Opet film sa robotom koji odjednom može da iskaže emocije i osećanja.Efekti su prilično loši i ne mogu da verujem da je ovo Netflix film.Osim glavne glumice,i glasa kompjutera(glas je pozajmio Garry Oldman) ništa drugo ne valja.Čak ni Mićko Ljubičić nije mogao da izvuče film,iako je ima tri rečenice u celom filmu "Ok,lets begin" I na credits delu sam video da je naša produkcija u pitanju,tj da je dosta naših ljudi radilo na filmu,pa me ni ne čudi.

Biću darežljiv,evo im 3/10
FoX FoX   10.07.2018 u 20:42

E jbg Ja imam osećaj da će se meni ovaj Tau svideti Znam da se tebi nije svideo ni Ex-Machine ako se dobro sećam a meni je bio baš super

Inače, napokon sam odgledao u nedelju A Quiet Place (2018).

E jbt šta se meni dešava, koje slučaajnosti itd.. koje su šanse da ovaj film režira a i glumi, glavni glumac iz serije "The Office" koga sam prvi put i video u pomenutoj seriji a sad i u ovom filmu

Inače, pa dobro, jest dinamična tu i tamo..ali brzo proletelo tih 1.30h koliko traje film..a nisu nešto specijalno radili za to vreme..
Kako god, legao mi je film i ok je. Ali ova priča sa vanzemaljcima koji su slepi a imaju odličan sluh je prepuna rupa jbt...tamo negde na sredini filma sam se baš smorio...jer je prosto rešenje kako su mogli da se reše tih monstruma..
Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.


Elem, moja neka ocena je 6.5 / 10
Iii da, prvi put da tek na kraju filma, u odjavnoj špici, saznam kako se zovu likovi u filmu Kul jbt. Ovaj film stvarno izlazi iz tog nekog šablona..
atom atom   17.07.2018 u 22:21

How It Ends(2018)

Kao što sam i pretpostavio,dobri efekti,dobra gluma.

Ali glavni problem je taj što se film zove How it ends,i što se film završio a nisam saznao How it ends

Zbog toga dajem mu 6/10
FoX FoX   18.08.2018 u 00:23

Radius (2017)

Liam se budi nakon automobilske nesreće. Ne seća se ničega. I dok pokušava da pozove pomoć, lutajući kroz grad,nalazi samo mrtva tela...
Sci-Fi, Thriller, Drama

S obzirom da je u pitanju niskobudžetni film, nije loše. Od mene ocena 5.5 / 10
Ok je gluma i priča...ali onako...dosadno :/
Edy Edy   29.08.2018 u 12:04

atom (30.06.2018/20:30)
Rise of the Planet of the Apes(2011)

Opis: Novi lek koji obnavlja moždane ćelije i koji bi trebao da izleči alchajmerovu bolest,biva testiran na ši
meni su se majmuni zgadili. Toliko remejka ovog tipa ima da je to preko glave mi. Samo to imam reći.
Edy Edy   29.08.2018 u 15:10

Radius (2017)

Fenomenalno! Ja ne znam kako je @Fox ovom dao 5icu

Ocjena: 9/10. Filma ima super priču, gluma je odlična, sve super! Ne mogu mu dati deset jer desetku ostavljam samo za best of remek djela, ovo ima malo previše "run of the mill" osjećaj, ali je vrh za svoju weight class.

@atom imaš koji koji ovakav ?
atom atom   29.08.2018 u 17:51

Edy (29.08.2018/13:10)
Radius (2017)

Fenomenalno! Ja ne znam kako je Fox ovom dao 5icu

Ocjena: 9/10. Filma ima super priču, gluma je odlična, sve super! Ne mogu mu
Imam, Terminus(2015)
Edy Edy   29.08.2018 u 18:54

atom (29.08.2018/15:51)
Imam, Terminus(2015)
Gledao sam taj To ono kad naprave ljigavi željezni vanzemaljski cvijet-jaje od metala i onih pipaka, pa iz njeg izlegnu se ona ženska i muško i kao oni su budućnost ljudskog roda nakon neke apokalipse.

Nije mi se taj svidio baš, dao mu ja 6icu evo na IMDb

Mada ga se sjećam, pa nije skroz loše, ali od čitavog filma ja se samo tog kraja sjećam, ono kad u garaži napravi jaje u ubaci ono dvoje, ništa drugo. Ustvari, mislim da je riječ o nuklearnoj apokalipsi ako se ne varam? To je to...

Forum početna