Sci-Fi filmovi
Forum Zabava Film


FoX FoX   10.08.2019 u 22:32

Edy (10.08.2019/03:07)
FoX, Glupost, pogledaj reviews. Maltene jedino se ističe po tome što su kopirali supermena.

Inače je bezveze film. Pogledao sam 5 trailera i izgle
Ma čitao sam nakon filma Meni nije loš jer i nisam očekivao previše

Kran, tnx, pogledaću
Pazi kad mi pašu francuzi i čak italijani dok mi španci baš ne odgovaraju kao ni nemci... Pričam o glumcima i delimično o jeziku
atom atom   20.09.2019 u 00:20

Alita Battle Angel(2019)

Dobar film. Kad sam prvi put video trailer za njega,nisam imao pojma o čemu se radi pogledao film juče,i dopao mi se. Originalna priča,dobra gluma,efekti takođe.
Ocena 8/10.
twistex twistex   10.11.2019 u 23:38

In the Shadow of the Moon (2019)
Putovanje kroz vreme..mislim da bi trebalo da pogledam jos jednom da poslazem neke kockice mada kad jos jednom razmislim razlog zbog cega se putuje i nije toliko zanimljiv..a i cini mi se da je ovde vise u fokusu odnos izmedju putnice kroz vreme koja ubija odredjene ljude i detektiva koji pokusava da je uhvati..solidno 7/10
atom atom   19.11.2019 u 19:29

Bumblebee (2018)

Dopao mi se film,zabavan je,ako ništa drugo drži pažnju svo vreme. Inače,B127 mi je naj Transformers jer u filmovima uvek on ima neke fore,ovi drugi su mi nekako preozbiljni za takav tip filma.

7/10.
atom atom   24.11.2019 u 18:57

Lucy(2014)

Šta bi se desilo kada bi čovek mogao da koristi 100% svog mozga? Verovatno bi se odselio iz Srbije

Solidan film,iako sam video da ga dosta hvale meni opet nije ništa specijalno. Johansonova jeste dobra riba,ali sa glumom je tanka. Film je izvadio Morgan Freeman.

6,5/10.
PARTYzan PARTYzan   25.11.2019 u 00:21

Ja msm da se čak ni tad ne bih odselio
Ni meni Scarlett nije neka glumica a jeste cica ... to sam skontao još kad sam je prvi put gledao na premijeri Izgubljeno u prevodu (nebitan film a dobio Oskara)
FoX FoX   25.11.2019 u 17:00

twistex (10.11.2019/22:38)
In the Shadow of the Moon (2019)
Putovanje kroz vreme..mislim da bi trebalo da pogledam jos jednom da poslazem neke kockice mada kad jos jednom razmi
Odgledao i ja In the Shadow of the Moon (2019)
*netflix

Dobar je film, gluma i sve ostalo. Drži pažnju. Drugačiji koncept time travel filma.

Od mene ocena 7/10
FoX FoX   19.12.2019 u 15:38

Ad Astra

Opis: Astronaut Roj Mekbrajd (Brad Pitt) putuje do same ivice Solarnog sistema u potrazi za svojim ocem (Tommy Lee Jones) koji je nestao i kako bi otkrio misteriju koja preti da ugrozi opstanak naše planete. Tokom putovanja Roj otkriva tajnu koja dovodi u pitanje prirodu ljudskog postojanja, kao i naše mesto u kosmosu.

Solidan svemirski film. Donekle već vidjena tematika ali svakako ok film.

Od mene 6.5/10
atom atom   19.12.2019 u 16:47

FoX (19.12.2019/14:38)
Ad Astra

Opis: Astronaut Roj Mekbrajd (Brad Pitt) putuje do same ivice Solarnog sistema u potrazi za svojim ocem (Tommy Lee Jones) koji je nestao i
Baš ću da ga pogledam na mom novom TV-u u fullhd rez. gledao sam trailer u FHD rez i izgleda brutalno
FoX FoX   28.12.2019 u 17:37

Odgledao ovih dana

Freaks (2018)

Opis: Devojčica otkriva bizaran, preteći i misteriozni novi svet, koji joj se iznenada ukazao ispred vrata njenog stana, nakon što je pobegla od preterano zaštitnički nastrojenog paranoidnog oca...

Nije loš film, ali ništa specijalno. Neobičan svakako. Od mene 6/10

Fast Color (2018)

Opis: Žena je primorana na bekstvo kada se otkrije za njene nadljudske sposobnosti. Godinama nakon što je napustila svoju porodicu, jedino preostalo mesto za skrivanje je upravo, kuća njene porodice.

Ni ovo nije loš film. Isto neobičan. Ista ocena 6/10

Zanimljivo, oba filma imaju format serije, ali oni su se odlučili za film što je svakako bolje, nego da bzvz troše više novca i našeg vremena na seriju.

Zombieland: Double Tap (2019)

'nako. Ni prvi deo mi nije bio nešto a ni ovaj drugi. Zabavan je svakako.
Može ocena 6.5/10

Forum početna