Sci-Fi filmovi
Forum Zabava Film


twistex twistex   16.01.2021 u 21:11

atom (12.01.2021 / 19:43)
Dobar film. Malo sporiji,ali dobar. Zanimljiv pristup ovoj temi. Od mene 7/10.
Bas sporo tece radnja dok Stiv ne uzme pilulu..posle je barem malcice zanimljivije..ali za jedno gledanje 6.5/10
Edy Edy   17.01.2021 u 21:16

K-PAX

Više je psihološki neko scifi, ali može se smatrat i scifi u neku ruku.

Film je pre pre predobar. Nije prvi put da sam ga gledao, ne znam koji je ovo put, 3-4ti mislim, i mogu reći da je bolji nego ga se sjećam, dao sam mu 9/10 na imdb, ali sve se kontam da mu dam desetku. Puno bolje nego gluposti ovih dana po netflixu.
Edy Edy   17.01.2021 u 21:21

atom (12.01.2021 / 19:43)
Synchonic(2019)

Žanr: Sci fi, Horor

Opis: Stiv radi kao bolničar,koji saznaje da ima tumor na mozgu. Dok sa svojim kolegom i prijateljom počne dobijati sl
jeli ikako ima filmova da su izašli u zadnje tri godine da su scifi a da nisu horror?

Ili film o superheroijma
FoX FoX   17.01.2021 u 22:49

Edy (17.01.2021 / 20:21)
jeli ikako ima filmova da su izašli u zadnje tri godine da su scifi a da nisu horror?

Ili film o superheroijma
Ovaj synchronic nije horor. Ne znam zašto imaju običaj da nakače Horor žanr na filmove koji nisu horor. Odgledao sam dosta takvih "horor" filmova..
twistex twistex   18.01.2021 u 11:10

Outside the Wire-2021
Negde desetak godina u budućnosti americka vojska koristi robote i dronove..jedan pilot drona pravi gresku i za kaznu salju ga kod kapetana Lea koji je ustvari napredni robot..njih dvoje krecu u jednu misiju gde ce na videlo izaci neke skrivene namere..akcija moze da prodje prica nije losa ali kraj mi se nije svideo 6.5/10
Reset-2017
Kineski time travel buckuris..naucnica se vraca sat vremena u proslost kako bi spasla svog sina..nije mnogo zamrseno ali nekako mi ne pije vodu kako se sve to odigralo..takodje i par nemogucih situacija
Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.
4.5/10
atom atom   28.01.2021 u 00:48

Love & Monsters(2020)

Opis: Asteroid preti da uništi zemlju,na svu sreću ljudi ga uspeju rasturiti nekim novim raketama. E,na nesreću ispostavi se da su rakete sadržale neke opasne materije,koje su pale na zemlju od kojih su insekti i vodozemci mutirali,i pretvorili se u čudovišta. Par godina nakon tog događaja,na svetu je ostalo samo 5% ljudi...


Zanimljiv film,meni je baš lego, više je Sci fi komedija,ali je dobro urađen. Pohvale za glavnog glumca,odličan

Ocena može 7/10.
Edy Edy   11.02.2021 u 13:53

Thor: Ragnarok 2017

Dobar film, ništa posebno. Komedija je... meh. Trailer je bolji nego sam film. Sve u svemu, 7/10 .
twistex twistex   18.02.2021 u 12:58

Bliss_2021
Kazu da nije sci fi a mozda i jeste..Greg dobija otkaz i posle jedne bizarne situacije Gregov sef pada mrtav. .ovaj odlazi preko puta u kafic valjda da smisli kako da se izvuce..nepoznata zena mu nudi pomoc i usput mu prica kako ovaj svet bas i nije stvaran..e sad ako je ovo stvarno sci fi onda nije losa ideja ali je lose izvedena..a ako nije onda opet nije losa prica ali nije dobro ispricana..i jos da dodam da su Owen i Salma promasani za ovaj film..posebno Salma 6/10
Involution-2018
Ljudi su dosegli vrhunac evolucije i sta ce sad..sad ce da se vracaju nazad do majmuna..lose lose pola premotao slazem se sa imdb 3/10
Monster Hunter-2020
Odlican jer sam dobio sta sam trazio..dobru zabavu i akciju 8/10
atom atom   18.02.2021 u 15:51

twistex (18.02.2021 / 11:58)
Monster Hunter-2020
Odlican jer sam dobio sta sam trazio..dobru zabavu i akciju 8/10
Pogledao ga juče baš.

Pozitivno: Čudovišta jako dobro urađena,onaj mačak isto.Mila Jovović i dalje top izgleda

Negativno: Loša gluma pojedinih. Scenario je mogao biti mnogo bolji.

I reditelj Paul Anderson,u svaki svoj film mora da ubaci ženu mu Milu,meni ne smeta,ali ponekad malo dosadi...

Od mene 6.5/10
twistex twistex   22.02.2021 u 11:15

Za vikend sam bio u mortal kombat modu(jeste gledacu Daru, kako da ne)
Mortal Kombat-1995
Ovo sam gledao na tv kao klinac par puta i evo sad posle dvaes godina opet..odlican 8/10
Mortal Kombat: Annihilation-1997
Ovaj nisam gledao i nisam ni znao da je direktni nastavak ali tako lose izgleda da i nije morao biti snimljen..dakle posto su pobedili u prvom delu moraju opet da se bore..Specijalni efekti krs...neki glumci ostali a ovi sto su zamenjeni ni senka prethodnika..Johny Cage posle zapazene uloge u prvom delu ovde se pojavljuje tek koji minut.. Sonja Blade ruznija i nezanimljivija..4/10
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge-2020
Najkrvaviji "crtac" koji pogledah..potoci krvi odsecanje gotovo svih delova tela..lomljenje kostiju.. Pratimo Hanza Hasasija kome rivalski klan na celu sa Subzerom pobije sve u selu ukljucujuci i zenu i sina.. Na kraju Subzero ubija i njega i Hanzo završava u podzemnom svetu i tu dobija ponudu da se vrati i osveti..vraca se kao Skorpion.. Uporedo sa ovom pricom pratimo i ostale borce koje se spremaju za predstojeci Mortal Kombat.. isto kao i originalni film..8/10

Forum početna