How I Met Your Mother (2005-2014)
Forum Zabava Serije


atom atom   04.03.2017 u 16:06

Priložena slika:



Serija je sitkom komedija koja se fokusira na jjednog oca,koji svojoj deci(sinu i ćerci)prepričava priču kako je upoznaoo njihovu mamu,i kroz tu priču se dešavaju razne situacije.

Da li je neko gledao?
DzO DzO   04.03.2017 u 17:29

Ja sam gledao pre na foxu sad ne gledam
twistex twistex   04.03.2017 u 18:03

gledao ja jednu epizodu..birao sam neki sitkom i izmedju ove i strebera izabrao strebere..nek cekaju drugu priliku
Cranium Cranium   19.08.2017 u 10:41

Inace, sasvim slucajno sam poceo da gledam "How I Met Your Mother" i odgledao sam vec 4 epke. Po jednu na dan.

Mogu da kazem da je serija prezabavna. Dobre fore imaju, dobre glumce, dobre situacije za sitkom. Sve sve, ali Neil Patrick Harris je bog. Znaci serija za sada od mene dobija 8 od 10 i to najvise zbog njegove uloge. Ahahahahahahahahahaahahaha, koji manijak jbt. j**eno ne prestaje.

E sad, slabija je od prijatelja jer cini mi se da nema jak plot kao prijatelji, i nema podjednake zastupljenosti svih likova, ali je mnooooogo mnoooogo jaca od strebera i dva ipo koje su skroz osrednje serijice.

Ko nije gledao (kao sto ja nisam) neka uzme i pogleda par epizoda. Znaci ja uzivam. Kasnim 10 i kusur godina, ali neka. Nikad nije kasno. Nije me zanimalo da vidim, sve do juce. Juce sam prelomio i resio da cu nastaviti sa gledanjem. Prosla je test.
Cranium Cranium   20.08.2017 u 23:20

Odgledao prvih 6 epizoda i vreme je da donesem neki sud na osnovu svega ovoga. Zao mi je da otvaram novu temu kad se vec Atom potrudio, pa ću samo nastaviti svojim postom.

Serija "How I Met Your Mother" (ne znam zasto pisem sve velilim slovima, lepse izgleda) pocinje tako sto se Marsal i Lili vere, Ted... koji je prijatelj sa njima od kada je sveta i veka uvidja da ima 27 godina i kako je vreme da i on nadje zenu svog zivota. Tu odmah upoznaje Robin, devojku koja je dosla u grad kako bi ostvarila svoje snove. A san joj je da bude uspesno TV lice. Medjutim, za sada radi kao reporterka sa terena na kanalu koji niko ne gleda, izvestava o uspesnom spasavanju deteta iz kandzi aparata za slatkiše itd. Ted uspeva da sredi par dejtova, ali smotan kakav je uspeva da uprska vec gotovu stvar tako sto joj kaze da je voli posle prvog dejta. I tu je ona od potencijalne majke njegove dece (iste one kojima prica pricu) postaje tetka Robin. Inace njegova deca imaju 2 tetke i 2 strica/ujaka. Pogadjate, to su njegovi prijatelji koje je zbratimio.

Ovo dvoje verenih koje sam spomenuo gore se poznaju 100 godina, zajedno su vec 9.
Totalno neozbiljni par. On satro zeli da postane advokat i studira pravo, mada mu je pivo i zurka uvek prioritet. A ona.... nemam pojma sta ona radi. Uglavnom, slatka je onako tupava. Inace to je glumica iz American pie, ona sto svira flautu. Ali ova uloga joj je legla kao kec na 11.

I poslednji deo ovog mozaika je Barni, Tedov "najbolji" prijatelj koji je uspeo da ga za ovih par epizoda uvali u poprilicno velika govna jureci za parcetom p**ke. Koji ludak majko mila. Hiperaktivan do koske.

E stigao sam do seste epke, mozda odgledam jos koju veceras. Probacu da nadjem video koji me je nasmejao do suza bukvalno. Kad je Barni pokusao da izvuce Teda iz kolotecine u koju je upao tako sto ga je odveo u svoj vid izlaska koji se modifikuje kako god neka suknja prodje. Na kraju su zavrsili u Filadelfiji u stanu policajke, dok njen deda hrce u susednoj sobi.

Pa sasvim sam zadovoljan serijom za sada. Zabavna je u pm.
Cranium Cranium   20.08.2017 u 23:50

Barni ima foru koju praktikuje mesecima. Uzme par praznih kofera, obuce skupo odelo i ode na aerodrom. Tamo posmatra devojke i koja mu se svidi prilazi sa pricom kako je na poslovnom putu i kako je internacionalni biznismen. Ovoga puta je sa njim i Ted, a vracaju se satro sa poslovnog puta iz Japana. Nalecu na dve devojke koje idu za Filadelfiju, i tu se plan prvi put menja. Barni dresi kesu i kupuje dve karte za Filadelfiju. U poslednjem trenutku, medjutim... ...

Odgledajte snimak. Ahahahahahahaha


youtu.be/mX-pMA7tiEY
FoX FoX   21.08.2017 u 00:03

hahahah moraću da skinem ovu seriju a video ću odgledati kasnije nakon epizode, da ne kvarim sebi
Cranium Cranium   21.08.2017 u 00:19

FoX (20.08.2017/22:03)
hahahah moraću da skinem ovu seriju a video ću odgledati kasnije nakon epizode, da ne kvarim sebi
Odlicna je serija. Hteli to ili ne, mora da se uporedi sa prijateljima. Ja sam joj dao 8 od 10, mada je to uglavnom zbog Barnija. Kraljina.
FoX FoX   21.08.2017 u 00:31

Cranium, Ti si već završio sa serijom kad joj daješ ocenu?
Koliko ima sezona brt? I epizode traju 20min?
Cranium Cranium   21.08.2017 u 00:56

FoX (20.08.2017/22:31)
Cranium, Ti si već završio sa serijom kad joj daješ ocenu?
Koliko ima sezona brt? I epizode traju 20min?
Za sada je 8 od 10. Ne mora ceeela serija da se odgleda da bi se dala ocena. Ima 9 sezona ja msm.

Da, 20 minuta

Forum početna