• Indiana Edy: Raiders of The Lost Android
  • Forum | Internet, mobilni telefoni i PC | Mobilne igre&Aplikacije
    Edy Edy   16.12.2018 / 11:10

Priložena slika:

Indiana Edy: Raiders of The Lost Android

Crkao mi je mobitel skroz na skroz, ne daje znakove života.

R.I.P. Mobile de Edy

Pa kako evo tražim sebi fon ima koji mjesec i nikako da odlučim, ovo je postala veća avantura od Indiana Jones filma Treba mi pomoć, kakve preporuke imate? Ali ovaj put ozbiljno, jer treba fon da uzmem tokom sljedeće sedmice

PS: Budžet mi je od 30-300 eura mada, ja bi prije 30 nego tristo Fazon je da mi žao velike pare na fon davati, jer ako mi ispadne, što znam da će se desiti, ako ništa neću živčani slom dobiti.
    Edy Edy   16.12.2018 / 11:13

@Fox deder rename temu, ko kad ova polja mala na kompu.
    Cranium Cranium   16.12.2018 / 11:17

Edy (16.12.2018/11:13)
    Fox deder rename temu, ko kad ova polja mala na kompu.
    Vidi neki xiaomi, mozda ti se svidi. Ali imaj na umu da ces mooozda imati problema sa zvucnikom kao weki. Vidi i ima li u prodaji ulefone t1. Sad je vec "stari" model a brutalan fon po specifikacijama.
    Cranium Cranium   16.12.2018 / 11:22

Moja preporuka, ulefone t1 , oko 230-240 evra za fon sa 6 giga rama i procesorom snapdragon 8xx (octa-core) Vidi specifikacije.
    Edy Edy   16.12.2018 / 12:11

Cranium, Pravo dobre specs ima za ovu cijenu, moram reći. Nažalost, nema ga evo naći po BiH izgleda, sad sam prošao 5 stranica i ne vidim ga nigdje na prodaji.
    Cranium Cranium   16.12.2018 / 13:16

Edy (16.12.2018/12:11)
    Cranium, Pravo dobre specs ima za ovu cijenu, moram reći. Nažalost, nema ga evo naći po BiH izgleda, sad sam prošao 5 stranica i ne vidim ga nigdje n
    Naruci ga buraz. Ne moras iz Kine, evo vidi sa ovima sto ga prodaju po Srbiji. Ili iz Hrvatske ako ti je brze. Stigne ti za par dana. Mozda mozes tako. Ja uzeo xiaomi redmi 5+ jer nisam hteo da dajem iznad 170 evra maks. A da sam hteo da se otvorim malo vise, uzeo bih ovaj.
    Cranium Cranium   16.12.2018 / 13:19

Jel imate vi u BiH one sajtove koje vode evidenciju gde koji fon koliko kosta. Srbija ima par komada. Kao ovaj npr. http://www.mobilnisvet.com/mob ... ne/T1

Evo za 230 evra ima da se nadje.
    Welicak94 Welicak94   16.12.2018 / 14:55

Evo i ja sam u problemu kao i Edy. Nakon reklamacije Xiaomi Redmi 5, odlucili su da mi vrate novac (nisu uspeli da ga poprave ), i sada sam u dilemi koji telefon uzeti... juce sam izgubio dva sata gledajuci telefone.

Ja u planu imam Mi A2 Lite. Jeste Sljaomi, ali je cist Saomi, AndroidOne sistem. Znaci nema MIUI. Cena sa 4GB rama mu je 153e.

Zatim, sledeci za koji se razmisljam je Samsung J6, ista cena. Specifikacije klasika: Octa-Core, 13mp kamera, 3GB rama.
    Koristio sam Samsung J7 evo dve nedelje kao zamenski kog sam dobio dok je Redmi 5 bio u servisu, nikako mi se ne svidja Samsungov UI... J6 npr nema automatsko osvetljenje ekrana (...); J7 nije imao opciju da vibrira tastatura pri dodiru, kao ni kada se tapne "back", pitanje je da li i J6 ima to iako je telefon novije generacije (da dodam jos da je J7 dobio cak i Oreo, tako da sam poprilicno siguran da je to isti k unutra kao na J7 ). I zbog toga mi se ne uzima J6. A i dizajn mu je meh, otisak prsta nabili odmah ispod kamere... ima da prodje pola godine dok se naviknem.

E sad, pretpostavljam da bi ti hteo jos jace spec... pa jbg
    Welicak94 Welicak94   16.12.2018 / 18:05

Uocio sam upravo i Nokiu 3.1, 2Gb rama ima ali je Octa Core procesor. Ono sto mi se svidja je kompaktnija velicina, sirine je 69mm, 5.2 inca sa odnosom stranica 18:9. Kao i Mi A2 Lite, ima AndroidOne sistem.
    FoX FoX   16.12.2018 / 20:35

Welicak94, Prestao da čitam kad si pomenuo Samsung

Ljudi, kupite Sony i ne razmišljajte