Šta trenutno slušate?
Forum Zabava Muzika


Edy Edy   17.10.2018 u 22:08

PARTYzan PARTYzan   18.10.2018 u 02:06

Evo i u ovoj temi se došlo do 1000.-og posta a njegovom vlas-nick-u: šipak A bre FoX al' si stipsa gori si od Linde ;-)
FoX FoX   18.10.2018 u 22:39

PARTYzan (18.10.2018/00:06)
Evo i u ovoj temi se došlo do 1000.-og posta a njegovom vlas-nick-u: šipak A bre FoX al' si stipsa gori si od Linde ;-)
3000 za gospodina! Evo dadoh tebi i ediju... Crazy VIP (150dana) ..mada si ti zaslužio ovaj Silver VIP jer si pobegao malo sa teme
FoX FoX   18.10.2018 u 23:07

Pffffff juče sam je čuo na radiju (PLAY) i neverovatno kakva "catchy" pesmica...neobično manevrisanje u refrenu mu daje baš foru

RAYE - Friends
Cranium Cranium   18.10.2018 u 23:25

FoX (18.10.2018/21:07)
Pffffff juče sam je čuo na radiju (PLAY) i neverovatno kakva "catchy" pesmica...neobično manevrisanje u refrenu mu daje baš foru

RAYE - Friends
Ko li je producent??? Nije losa pesmica, mislim da cu je slusati u narednim nedeljama.
Dobra je ova Raye (muzicki)
Edit.....al je ruzna ova Rayeeeee u piiiiiiii
FoX FoX   18.10.2018 u 23:51

Cranium (18.10.2018/21:25)
Ko li je producent??? Nije losa pesmica, mislim da cu je slusati u narednim nedeljama.
Dobra je ova Raye (muzicki)
Edit.....al je ruzna ova
produced by Mark Ralph & Kyle Shearer, the team behind Martin Garrix and Dua Lipa’s ‘Scared To Be Lonely’, alongside Fred Gibson who also produced the current No.1 and No.2 singles ‘Shotgun’ by George Ezra and ‘Solo’ by Clean Bandit.

Pa eto...neobična svakako hahah isto sam pomislio kad sam je video u spotu..al sad mi nekako "slatka" (wtf) ...latinka
Cranium Cranium   19.10.2018 u 00:03

FoX (18.10.2018/21:51)
[small]produced by Mark Ralph & Kyle Shearer, the team behind Martin Garrix and Dua Lipa’s ‘Scared To Be Lonely’, alongside Fred Gibson who also produ
Tebraaaa, slatka mi je bila u onih par sekundi koliko se pojavljuje u "You Don't Know Me" , kad ona krtina od deteta skace po krevetu, pa se kamera zarotira na Raye kad kaze ono. "Do you wanna drink?" No thanks for askin'. Ali ovoooooooo. Decko ti imas problem. Ahahaahahahaaa.

Clean Bandit???? Zasto sam ja tripovao da oni produciraju svoje stvari??? Mozda im Gibson radi post produkciju i mastering. Razocarao bih se kad bi i oni bili duo na papiru. Jos nisu izbacili taj album mrtvi a imaju bar 5 mega hitova sa njega. Jedva cekam brate.
FoX FoX   19.10.2018 u 00:15

Cranium (18.10.2018/22:03)
Tebraaaa, slatka mi je bila u onih par sekundi koliko se pojavljuje u "You Don't Know Me" , kad ona krtina od deteta skace po krevetu, pa se kamera za
Hahahahah očigledno brate Ne znam, obično mi nisu simpatične ribe na ovaj fazon...ali eto...svašta...i sam se čudim. Ima nešto sexy kod nje...bem li ga..

Ja sam tek sad povezao ko je ona kad si spomenuo "You dont know me"...Nisam znao da je ona pevala. Hahahah koji retardiran spot a i onaj Jax Jonas na kraju spota kao neki seljober

Hm moguće...vidiš znači ima i tih fazona(da im neko drugi odradi post produkciju i mastering)...jadno po meni

Ok je Clean Bandit
Cranium Cranium   19.10.2018 u 00:29

FoX (18.10.2018/22:15)
Hahahahah očigledno brate Ne znam, obično mi nisu simpatične ribe na ovaj fazon...ali eto...svašta...i sam se čudim. Ima nešto sexy kod nje...bem
Ahahahahaa, onaj "spot" sa kutijom muslija ima vise pregleda nego pravi spot. Kako mi ide na ku**c ono debelo dete. (Bez pedofilskih aluzija). Totalno neuskladjeno, mada kapiram da je to i bila fora. Koliko se sprda Jax Jones. Jedino gde je iole bio ozbiljan u spotu je sa Demi Lovato. Neeeema, ozbiljna glava je ona, nema sprdnje kao sa ostalima.

Ma kapiram te, i ja sam imao te momente. I u zivotu i vako preko televizije. Kad neko ima harizmu, ruznoca mu izgleda lepo sto bi rekli.

Nije jadno brate ako se radi post produkcija i mastering, jadno je ako se predstavljaju kao bend koji svira classical crossover a imaju producenta iza sebe. Mada ne verujem da je to slucaj. Kapiram da su oni bend koji ne ume da se petlja sa studijskim stvarima, tipa mastering. Ali muzika koju stvaraju je njihova, mislim na klasiku. Onda dodje Pera, Mika i Zika, i to sto su oni odsvirali ubaci u elektro pop vode. Bukvalno doda ritam i uradi mastering. j**iga.
PARTYzan PARTYzan   19.10.2018 u 01:24

FoX (18.10.2018/20:39)
3000 za gospodina! Evo dadoh tebi i ediju... Crazy VIP (150dana) ..mada si ti zaslužio ovaj Silver VIP jer si pobegao malo sa teme
Bilo je vreme, počeo je da mi se osipa bankovni račun Fala živ bio još mi draže što i Edyju obezbedih bonus, lepše je davati nego primati A dobro jesam što kaže Cranium srao ali nekako lepo Znaš ono kad nakon što izbaciš feces ne moraš ni da trošiš papir, ostane beo; umesto kad nekad zapne pa ni rolna nije dovoljna

Forum početna