AntiVirus
Forum Tehnologija PC


FoX FoX   22.09.2012 u 17:49

Koji antivirus koristite,preporucujete?Ja koristim Avast! al nisam ljubitelj istog,AVG mi se pokazao kao jako dobar,al mi usporava komp,iako imam jak komp...A avast! je ok zato sto ima opciju "scan on boot" koja skenira komp. pre startovanja OS...i tako moze da nadje neki jaci virus koji ne bi mogao da nadje dok je OS u radu....To mu je ja mislim jedina prednost u odnosu na AVG...Kaspersky je dobar(bar tako kazu)...nisam ga probao jer me mrzi da trazim svaki cas serial kljuceve...Avira isto nije losa...Eset NOD32 je po meni bio ok,mislim da je sad malo slabiji od konkurencije...Malwarbytes nisam probao...Sta preporucujete?
Edy Edy   22.09.2012 u 18:06

eset je u zadnje 2 godine mnogo oslabio, po kvaliteti. Najjači je trenutno Kaspersky kako kažu, ni ja ga nisam probo, ali jest jedan od jačih sigurno, ali i najzeznutiji za krek Avast je okej, mada mu je home edition poprilično slab na trojance i keyloggere (sve sam ovo pročito negdje dok sam istraživo ) i treba aviru spomenut, jedan od boljih Ja lično ne koristim ni jedan, muče me oni pop-up-i stalni, a svaki koji bi odgovarao mojoj krntiji od kompa bi i sam bio za smeća, pa ga i nemam samo pazim kuda ulazim, slabo išta skidam, a i imam backup najvažnijih fajlova na stiku, pa me briga
Tommy Tommy   22.09.2012 u 18:18

nonstop koristim AVG, jedanput nakon reinstalacije windows-a nije mi radio update na avg-u pa sam imao aviru, nije losa ali kad nađe virus onda komp pišti, al samo na win xp!
Edy Edy   22.09.2012 u 18:20

to ono biiiiiiiiiiiiiiiip pištanje? ili isprekidano?
FoX FoX   22.09.2012 u 19:06

Tommy, hahahahahah koja fora,pisti puko sam
Tommy Tommy   23.09.2012 u 02:18

Helios (22.09.2012/16:20)
to ono biiiiiiiiiiiiiiiip pištanje? ili isprekidano?
ma isti onaj zvuk kao kad restartas komp na silu!
Tommy Tommy   23.09.2012 u 02:21

BlackFoX (22.09.2012/17:06)
Tommy, hahahahahah koja fora,pisti puko sam
tebe je stvarno lako nasmijati pa kak drugačije da se izrazim, ne idu mi te gospodske fraze ja sam momak sa sela i to kad mije pištalo, ovaj moj burazer koji rastura na informatici isključio antivirus!
FoX FoX   24.09.2012 u 00:39

Tommy, ma ne,nego znam to pistanje,imao sam slican komp,doduse nije pistao kad naidje na virus jer nisam ni imao antivirus bio je bas slab komp...ali znam to pistanje hahhah meni je pistao kad ukljucim 2,3programa...pisti ko da se sprema da explodira
SRB
Srbenda  
 24.09.2012 u 04:05

Ma ortak sto ima komp komp i nije tako los al su mu stradali ventilatori unutra pa kad ga ukljuci kao da lebdi u vazduhu! moze se uporediti sa kineskim fenovima za kosu... Znaci, Vuuuuuu vuuu vuvuvu vuuuuu! Ahhah
FoX FoX   24.09.2012 u 12:19

Srbenda, i meni tako brate na starom kompu,ne znam sta je,ventilator na procesoru sam menjao ,i opet se cuje,mozda je ventilator od napajanja...al mi skrenuli sa teme

Forum početna