• YouTube klipovi
  • Forum | Tehnologija i Igrice | Internet
    Cranium Cranium off [#] 18.09.2019 / 13:05
    Edy (17.09.2019/22:50)
    Cranium, to nema veze sa generacijom Bilo je bitanga i p.n.e
    Nisam rekao da je bitanga, daleko je on od bitange. On je produkt ekspanzije interneta kod nas balkanaca. Ranije si igrao igrice na kompu sa pravim drugarima. Koje znas iz skole ili iz kraja. I to maksimalno 2-3 sata dnevno. Dok nekom od roditelja ne doku***i i otera sve klince na domaci. Onda je dosao internet i ovi nasi mali pavijani su poceli da igraju sa nekim strancima, sirom sveta. Sve preko neta. I to po 8-9 ili vise sati. Pa su pokupovali fore za degenerike tipa , rofl, lmao i tako u nedogled. I poceli da ih koriste u pravom zivotu, kao opste prihvacene medju klincima. E ovaj Choda mi je prototip svega toga. Iako mi deluje kao da ima 23-24 godine. Sto je jos gore po njega, jer pripada generaciji koja je nesto i imala od detinjstva van kompjutera.
    FoX FoX off [#] 18.09.2019 / 18:29
    Edy (17.09.2019/22:50)
    Cranium, to nema veze sa generacijom Bilo je bitanga i p.n.e
    Bilo je uvek ali nije bilo nikad ovakvih primeraka

Kao "dan počinje tako što imaju razne sastanke, jer je ovo oko youtuba postao pravi biznis" hahahh 90% njegovih gledaoca je klinčadija koja jedva zna nos da obriše.
    Pogledao sam par njegovih klipova...previše jadnooo. Idu automobilom i startuju devojke, prosipaju neke jadne fore a devojke u fazonu "gle ove paćenike" i iskuliraju ih a oni se cepaju od smeha kao oni su velike face.

To je u trendu, da se kreveljiš, glumiš nekog frajera a klinci šta znaju, donose im parice i kupe debilske fore od njih.

I zahvaljujući ovakvim facama stvaraju se ovakve face:
    PARTYzan PARTYzan off [#] 19.09.2019 / 03:29
    naravno, nzm ko je ovaj 1. put ga vidim ali ne vidim da se krevelji, nzm da li bi me ovo zanimalo i da sam teen ... Ništa spektakularno , niti preterano degutantno niti cool ... pre mi je nebitno
    Dečko mi izgleda pre benigno nego kao bitanga
    Naravno da današnja mladež nije lošija od one pre par god, decenija ili vekova ... sve je to na sličnom nivou, u skladu sa aktuelnim okolnostima

A tek kad čujem kako danas ima mnogo više nasilja među mladima ... da al' zamalo ,,, sve skupa msm da ga ima manje jer je atmosfera u društvu dosta tolerantnija. A privid da ga ima više je posledica toga što je tamna brojka nasilja posvetlela i medijske histerije. Ali ovo je već druga tema
    Sve se nešto žalimo gore ovo gore ono nezdravo živimo bla bla a realnost je, hvala Bogu, da je prosečan ljudski vek znatno produžen a to je valjda najvažnije. A mladi su u svakom smislu napredniji od svojih predaka, kad su bili u istim godinama. To je neminovno i uvek će tako biti, evolucija ne ide u kontrasmeru.
    PARTYzan PARTYzan off [#] 19.09.2019 / 03:32
    Evo, nakon ovog posta zavrteh točak sreće i dobio mić zlata, znači da sam u pravu
    Cranium Cranium off [#] 19.09.2019 / 16:50
    Ovo je bas bas retko, da neko tako skida glasove a da nije karikiranje. Riba ume da peva.

Bas talentovana devojka.

1. Amy Winehouse - Skida glas za 8, fali joj malo dublji glas. Ali sve je tu.

2. Ariana Grande - Malo slabije 7, nema ona taj piskav glas.

3. Shakira - 9 lagano. Kako je skinula. Hahahah

4. Britney Spears - hmmmmm, 8,5. Negde je ubola za 10, a negde je malo i slabije.

5. Christina Aguilera - 10 ko kuca. Kako je moguce ovo, sve fore skinula. Vidi se ko joj je role model.

6. Ellie Goulding - 7, peva isto ali glas joj dublji.

7. Sia - malo podbacila. 6. Nemoguce izimitirati nju.

8. Jasmine Thompson - nema ovde sta da se imitira. Slaba je Jasmine vokalno. 9.

9. Celine Dion - 8. Mada joj boja glasa nije ni blizu. Tjst nemam pojma. Pokidala imitaciju ali Celine je Celine.

10. Avril Lavigne - 8, ovde je malo karikirala ali to je to.

11. Christina Perri 9. Mada je uzela losu pesmu.

12. Taylor Swift. Ne znam puno pesama od Taylor pa ne mogu da sudim, ali ovo mi lici.

13. Adele - 8. Fali dubina u glasu. Ali to je to.

14. Selena Gomez - ni njene pesme ne znam, ali takav nekakav glas ima.

15. Katy Perry - 9. Malo mekan glas, ali ok je skroz.
    Cranium Cranium off [#] 06.10.2019 / 22:18

Ahahahahahahahaha, Tešo brate moj, ja sam se zakleo...da ću na Kosovu da sadim palme!!!

Ovaj lik toliko gotivno laze, da bi ga slušao 3 dana. Obavezno poslušati. Ahahahaha
    FoX FoX off [#] 08.10.2019 / 19:00
    Cranium (06.10.2019/22:18)
    https://youtu.be/VbaOhBG0qWA

Ahahahahahahahaha, Tešo brate moj, ja sam se zakleo...da ću na Kosovu da sadim palme!!!

Ovaj lik toliko gotiv
    Tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra....haahahaha au koji pacijent
    Cranium Cranium off [#] 09.10.2019 / 08:57
    FoX (08.10.2019/19:00)
    Tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra tebra....haahahaha au koji pacijent
    Bajku sastavio lik od obicnog pitanja. Najjace kad je rekao da je postao sef kuhinje sa 19 godina, i organizovao svoju ekipu da radi sa njim gde je opseg godina bio od 19 do 25.
    A odmah posle spominje neke klince koje je zaposlio. Kako sad klince kad si ti bio najmladji???
    Edy Edy off [#] 09.10.2019 / 09:52
    Cranium, a i vi gluposti gledate

dajte nešto zanimljivo i korisno, za to je ova tema, a ne te gluposti da dijelite, samo nabijate reklame idiotima.

Evo recimo koji video koji valja pogledati:

Edy Edy off [#] 09.10.2019 / 09:53
    ili ako hoćete nešto od crnog humora:

Slične teme

Forum početna