Horor filmovi
Forum Zabava Film


twistex twistex   02.11.2020 u 20:47

The invisible man-2020
Bilo je malo nelogicnih situacija medjutim dobro se ova na kraju izborila..6.5/10
13 sins-2014
Lik posle niza katastrofa u svom zivotu dobija poziv da ucestvuje u nagradnoj igri..tipa ubi muvu dobices pare..pojedi tu muvu dobices jos vise para..ali kad nestanu muve prelazi se na ljude..aj sad moglo je i bolje 6/10
twistex twistex   06.12.2020 u 09:51

Run-2020
Majka se brine o kcerki koja ima brdo nekih bolesti..e sad dobra gluma dobra prica napeto i udubis se u film i bude te briga za glavnog lika..a onda ti neke lose odluke u filmu kazu dobro je ovo ali kopmletan utisak i nije..6.5/10
twistex twistex   08.12.2020 u 09:33

Pogledao 3 horor komedije iliti komedije sa elementima horora tj slabo tu ima i jednog i drugog pogotovo komedije al ajde..

Freaky-2020
Pa kaze "from director of Hapy death day" sto sam saznao tek posle gledanja..tinejdzerka Mili i poremeceni serijski ubica nekom magijom zamenjuju tela i sad Mili u telu ubice(igra ga Vince Vaughn) uz pomoc tamnopute najbolje drugarice i homo druga pokusava da obrne caroliju..ima tu i tamo dobrih stvari ali kraj nije dobar
Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.
takodje ja bi ovaj film nazvao "La dola" po bodezu koji je kriv za celu zbrku a ne otrcani "freaky"..6/10

The wolf of Snow Hollow-2020
U mestu iz naziva se desavaju brutalna ubistva devojaka..svi misle to je vukodlak osim serifovog sina koji je zaduzen za taj slucaj..a on ti ima problema sa alkoholom..besom..kcerkom..trebao sam da ga prekinem posle 20 minuta ali posto nisam evo mu 3/10

Villains-2019
Par opljacka benzinsku pumpu i igrom slucaja ostane bez goriva usred nedodjije..tu primete jednu kucu a u podrumu vezanu devojcicu..njeni "roditelji" uskoro dolaze..da nisam gledao onaj iznad ovaj ne bi dobio 5/10
danix danix   12.12.2020 u 13:03

The dark and the wicked - 2020
Nije los film napet i zanimljivo dosadan
6/10
twistex twistex   13.12.2020 u 10:18

I jos dve horor komedije ..takodje po mom misljenju bez komedije pogotovo prva..
Trick 'r Treat-2007
Tokom jedne haloween noci pratimo sudbine nekih sarenolikih likova koji su nekako povezani..rekoh komedija niposto nije..kao horor moze da prodje i prica nije losa..6.5/10
Cockneys vs Zombies-2012
Zombiji izadjose iz neke rupe sa gradilista i krenu u svoj ubilacki pohod
Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.
uglavnom prostacki humor koji se meni ne svidja..jeftine fore tipa udje zombi u bus i jedna ga upuca pa kaze kako nije imao kartu..ma daj..4.5/10
twistex twistex   15.12.2020 u 10:39

Ja zapeo da pogledam dobru horor komediju kad ono sve corak do corka..
The Dead Don't Die-2019 poznati reditelj brdo poznatih glumaca a film katastrofa..4/10
Slaughterhouse Rulez-2018 ovaj sam gledao pola sata i zakocio mi internet i ja rekoh i bolje da se vise ne mucim..tu glumi Simon Peg pa mozda je i bilo nesto smesno u drugoj polovini filma ali ako za pola sata nema nista...?
Ava's Possessions-2015
Proslo vise od pola filma i ponovo me spasao internet
Neka devojka se oporavlja posle egsorcizma..ide na te neke sastanke za zaposednute i pokusava da sazna sta je radila dok joj je bio demon u telu..odise jeftinocom nije strasan a kamoli smesan taj koji je nakacio comedy na ovo je lud..!
Jennifer's Body-2009
Mislim da je vise film za tinejdzere..dve drugarice..jedna od njih bude zrtvovana od strane nekog rok benda ali posto zrtva nije uspela sad u njoj cami neki demon i ona mora da jede decake da bi bila fit i lepa..5/10
PARTYzan PARTYzan   15.12.2020 u 11:20

twistex (15.12.2020 / 09:39)
Ja zapeo da pogledam dobru horor komediju kad ono sve corak do corka..
The Dead Don't Die-2019 poznati reditelj brdo poznatih glumaca a film katastrofa..4/10
Ako misliš na horor parodije tipa Scary Movie, meni se svidela i španska varijanta, Spanish Movie (2009). Meni je kod tih parodija dobro što sam gledao filmove koji su predmet sprdnje, tako i u ovom (Vrati se, Duhovi u nama, Panov lavirint, Otvori oči). Ima nisku ocenu ali ja sam ga gledao 2put, imbecilan je skroz a msm da ti filmovi i treba da budu takvi
twistex twistex   15.12.2020 u 12:23

Ma bilo koja komedija nebitno samo da valja..nisam gledao spanish movie a ni panov lavirint..ovaj duhovi u nama jel to sa Nikol Kidman..otvori oci jel to sa Belen Rueda..to sam gledao..ne znam ovaj prvi koji mislis...mogao bi prvo panov lavirint pa onda tu parodiju
twistex twistex   15.12.2020 u 12:35

Sad vidim ova dva su sa Penelope Kruz..ne pise da su horori ali mozda i pogledam..
PARTYzan PARTYzan   15.12.2020 u 14:04

da, The Others sa Nicole Kidman; Abre Los Ojos sa P.Cruz, oba su jezivo dobri i oba sam gledao na FEST-u. Ovaj drugi je SF/misterija. Panov lavirint mi nije nešto a Volver je jedini od ovih koji nema veze sa horor žanrom mada je odličan film. Mada u principu nije obavezno znati filmove na koje se pravi parodija, da bi se gledala ta parodija, ali je poželjno. Teško da bi mi se franšiza Scary Movie toliko svidela da nisam gledao sve Paranormalne aktivnosti redom, Vrisak, Kletvu itd

Forum početna