Horor filmovi
Forum Zabava Film


atom atom   02.07.2018 u 21:47

Incident in a Ghostland(2018)

Opis: Incident u zemlji duhova,je Francusko-Američki horor film.Film prati devojku po imenu Beth koja obožava da čita i piše horor priče i mašta da jednog dana postane slavna spisateljica,sve to pomalo nervira njenu mlađu sestru Veru koja mksli da Beth uzalud gubi vreme sa tim.Jednog dana,njihova majka nasleđuje kuću od njene tetke.Ali,nepoznati kombi dolati pred kuću i dva čoveka upadaju u kuću...

Neću da otkrivam više,ali film je dobar.Mislio sam da je neko House Attack njesra,ali nije,pomalo je bolestan,ali ima barem dobru priču.

Sve u svemu,dobar horor 7/10
atom atom   09.07.2018 u 18:11

Dead Silence(2007)

"Beware the stare of Marry Shaw,she has no children,only dolls." buuuuuuaaaa

James Wan i njegov malo stariji horor.Nije mi jasna mala ocena na imdb(6,2),meni film odličan.

8/10
Welicak94 Welicak94   13.07.2018 u 19:17

Malo sam utanjio sa gledanjem u poslednje vreme, ali evo odgledah jedan horor:
"The Crucifixion (2017)"
Gledljivo, nista posebno. Kakvih ima, odlican
Ocena 7/10 (poklonjena)
Welicak94 Welicak94   06.08.2018 u 00:27

Po preporuci @FoX -a pogledah:
Get Out (2017)

Odlican film, bas mi se svideo.
Hvala FoX na predlogu
Od mene dobija jaku devetku!
FoX FoX   06.08.2018 u 01:02

Welicak94 (05.08.2018/22:27)
Po preporuci FoX -a pogledah:
Get Out (2017)

Odlican film, bas mi se svideo.
Hvala FoX na predlogu
Od mene dobija jaku devetku!
Nema na čemu. Super da ti se svideo Get Out

Atom mu dao 9, ti 9 ja 8.5

Jel ima neki dobar noviji horor?
FoX FoX   27.08.2018 u 03:53

Odgledao Hereditary (2018) (najavljivan kao najstrašniji (khm) horor do sad...)

Opis: Kada Ellen Graham umre, porodica njene ćerke počinje da razotkriva zastrašujuće tajne o svome poreklu. Što više otkrivaju, to više nastoje da izbegnu zlokobnu sudbinu koju su nasledili. Scenarista i reditelj Ari Aster je u ovom filmu porodičnu tragediju pretvorio u nešto prilično zlokobno i uznemiravajuće.

Iako odavno nisam raspoložen i rad za gledanje horor filmova, ajd rek'o da pogledam ovaj..
Da vam ne bih "upropastio doživljaj" koristiću spoiler.. Možda bolje da zaobidjete i trailer...nekako lepše kad ne znaš šta da očekuješ od filma..


Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.
Edy Edy   28.08.2018 u 12:52

Ne gledam horore više nikako...
Edy Edy   29.08.2018 u 15:24

Ali evo preporuka onom ko gleda

Bad Samaritan (2018)

trailer mi se svidio, ali najbolji fazon je što glumi najveći David Tennant
FoX FoX   26.09.2018 u 23:23

Odgledao 3.komada za ovih par dana

The First Purge [2018] - Paaaa, onako, ok purge film. Ovog puta sve se vrti oko crnja(ne u smislu rasizma, nego glavne uloge...) moja ocena 6.5/10


Housebound (2014) Ovaj mi je dugooo stajao u watch listi...
I napokon odgledao...
I skapiram da je onaj film The Boy, odrađen na fazon ovog filma(da li su ukrali ideju ili ne, nznm).
Uglavnom, ok, mislim da ima jaku ocenu na imdb (6,8) ali realno je ne zaslužuje po meni. Nije loš ali šta znam.... Moja ocena 6/10

Our House (2018) Uuuu lepo iznenađenje. Posle HouseBound odgledam ovaj...u principu tematika su duhovi kao i u Housebound... Ali film mi je baaaš legao. Bukvalno mi nije bio predvidljiv. Nego, više je drama nego horor. Ma super. Moja ocena 7.5/10
Welicak94 Welicak94   02.10.2018 u 09:47

Hereditary (2018)
Zanr: Drama, misterja, horor
Moja ocena: 5/10
Ocajan film pun gresaka i veoma loseg odabira glumaca... Zapravo sam film kao film imao je potencijala, ali kraj ocajan... Ja ne znam kako ovaj film ima ocenu 7.3 na IMDB
Sto se tice odabira glumaca, stavili onog Indijca (sta je vec nzm ni ja) koji izgleda kao tridesetogodisnjak da igra maloletnu osobu Zatim, svi do jednog ziljavi, jedino Gabrijel Birn izvlaci prosek. Prica pocela u jednom smeru, razradila u drugom a zavrsila u trecem...

Forum početna