Horor filmovi
Forum Zabava Film


FoX FoX   18.09.2019 u 22:35

Odgledao Child's Play (2018)

Čaki Svideo mi se film, prva polovina zanimljiva, misteriozna i smešna.
Legao mi film. Može 8/10 ocena

P.S. This is for 2Pac
FoX FoX   19.09.2019 u 21:53

Slender Man (2018)

Jako loša ocena na imdb verovatno zato što su one nesretne slučajeve iskoristili kako bi napravili film i zaradili.. Ovako, film nije toliko loš ali ništa posebno. Može 5.5/10

Takođe sam pre par dana gledao i Hex (2018)

Prva polovina filma zanimljiva i mistična a druga polovina onako, očekivan pad

Može ocena 5/10
atom atom   21.09.2019 u 21:18

Uuu ovo izgleda dobroooo

FoX FoX   20.10.2019 u 21:58

Scary Stories to Tell in the Dark (2019)

Noć veštica 1968. godine, usamljena Stella i njena dva drugara upoznaju misterioznog dečka Ramona, ulaze u napuštenu ukletu kuću i otkrivaju svesku sa strašnim pričama..

Nije loš filmić. Nije mi toliko držao pažnju jer u zadnje vreme čitam filmove kao bukvar ali može da prođe..

Od mene ocena 6/10
FoX FoX   29.10.2019 u 21:23

Znao sam da je shit ali dao sam mu šansu - The Drone (2019)

Serijski ubica, ubija ga policija i njegova "duša" se prebacuje u dron koji teroriše mladi bračni par.

Phaahhahah nisam čitao opis niti gledao trejler ali ajd rek'o, možda je nešto zanimljivo...

Ocena od mene 2/10
Welicak94 Welicak94   30.10.2019 u 00:25

A joj kakvu glupost ja pogledah
"The Cabin in the woods"
Nije bas toliko ocajan, ali sam se vise smejao tokom filma nego sto sam se plasio, ako ga i mogu nazvati hororom. Dajem 6/10.
FoX FoX   30.10.2019 u 21:35

Welicak94 (29.10.2019/23:25)
A joj kakvu glupost ja pogledah
"The Cabin in the woods"
Nije bas toliko ocajan, ali sam se vise smejao tokom filma nego sto sam se plasio,
Gledao sam ovaj daavno Nije toliko loš ali da, daleko od horora, više kao neki psiholoski triler ali sećam se da sam bio razočaran kad se završio
Bolje da si gledao Cabin Fever

Sad sam se setio Wrong Turn franšize...Šteta što su obesmislili taj film..
FoX FoX   22.11.2019 u 18:32

It Chapter Two (2019)

Koja hrpa sr*nja jbt!

Od mene 4/10 ocena...

Ovo je tačno film za klince koji su tek pošli u prvi razred. Ne mogu drugačije da objasnim neozbiljnost priče. Klovn uopšte nije strašan već smešan. Ajd sve to i nekako ali sama priča je toootalno bzvz.
Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.


Inače pojavljuje se i Stiven King koji je inače i napisao ovu knjigu. Možda je ovaj film bio ok i WOW pre 30,40god. (mada kad pogledam trejlere ove franšize iz '90, ono je još veća komedija) ali ovi rimejkovi su totalno bespotrebni i smešni.. Ovakav plot je odavno prevazidjen.
Gendza Gendza   22.11.2019 u 20:17

Dovoljan mi je horor sto zivim u zemlji Srbiji
Cranium Cranium   02.01.2020 u 20:34

Odgledao juznokorejski film ciji je engleski naziv "i saw the devil" i mogu reci da sam poprilicno sokiran njihovom kinematografijom.

Jednoj devojci se na sneznom putovanju potkrao kvar na automobilu. Dok ceka na intervenciju putara, njenim kolima prilazi covek koji cini se zeli da pomogne. Ona ga odbija, jer jelte...vec je pozvala pomoc na putu. Covek prima k znanju njenu zelju i odlazi...do svojih kola...po pajser.

Posle nekoliko dana, u obliznjoj reci pronalaze njenu glavu.

Otac, sestra i devojcin nesudjeni buduci muz, sj**ani skroz. Otac, koji je pandur pred penzijom uspeva da sazna imena cetvorice osumnjicenih. I predaje informacije svom zetu. Zet uzima dve nedelje odmora na svom poslu koji je neka tajna sluzba koreje i krece u lov na ubicu. Brzo eliminise lazne ubice, i dolazi do glavnog i jedinog osumnjicenog. Pronalazi ga na njegovom imanju, bas u trenutku kada se sprema da siluje svoju sledecu zrtvu. Sledi batinanje kakvo ovaj manijak nije u zivotu dobio. Brzo gubi svest, i pada na milost i nemilost agentu. Budi se u rupi, polomljene sake i otvorene glave. Na njemu koverta....puna parama. Smeska se i uzima pare, resava da bezi. Medjutim, da li nas agent zna nesto sto mi ne znamo?

Mnooogo bre brutalan film. Krv na sve strane.

Od mene 8 od 10.

Forum početna