Cranov muzički kutak. :D
ForumZabavaMuzika

Cranium   21.05.2020 u 23:34

Ajooooj, koja prštalica. Ova riba je poludela na 0:42

Baš me iznenadila sa ovom trakom. Nisam znao da ume toliko da pokida, ja mislio ona samo peva i repuje nesto sitno. Okeej, "proslavila" se sa remixom Bodak Yellow, ali je stepenik iznad Cardi B koja pocinje da mi ide na ku**c. Jako brzo se uzvezdila, u prevodu, brzo prelazi u komercijalu. Vec sad ona kalkulise sta da snimi, sa kim itd. A to ne vaaaljaaa. Ova Melii se trudi da zazvuci kao Car...prikaži još
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
Cranium Cranium  30.05.2020 u 14:44

Trazio sam zamenu za Indilu, a gde ces naci zamenu za Indilu sem tamo odakle ona potice, tjst odakle joj onakve pesme. Pretrazivao sam spotify plejliste, arapske....i nisam jooos nasao nista slicno indili, ali sam nasao arapsku rijanu. Podseca malo glasom ova riba na riri.

Javim se ako nadjem nesto slicno indili.
FoX FoX  30.05.2020 u 15:24

Cranium (30.05.2020/14:44)
Trazio sam zamenu za Indilu, a gde ces naci zamenu za Indilu sem tamo odakle ona potice, tjst odakle joj onakve pesme. Pretrazivao sam spotify plejli
Nije loše. Lep glas

Mislim da je Indilin fazon originalan..
Atmosfera, melodije, njeno pevanje, kako se uživi u pesmu... Al ajd, javi ako nadješ
Cranium Cranium  30.05.2020 u 15:46

FoX (30.05.2020/15:24)
Nije loše. Lep glas

Mislim da je Indilin fazon originalan..
Atmosfera, melodije, njeno pevanje, kako se uživi u pesmu... Al ajd, javi ako nadj
Nalazim 100%, mooora da ima. Samo moram da se baziram na arapske pevacice koje ne zive u arapskim zemljama. A to ko zna kako cu da izvedem. Ili da trazim indie arapske pevacice. Mooora da ima jos neko sa tim fazonom
Cranium Cranium  30.05.2020 u 17:07

Nasao sam i ovu ribu, ima do jaaaja stil. Podseca me malo na onu malu Zhaviu sa ovim nesmirenim vibratom. Samo sto Zhavia zavija bez ikakvog reda i smisla iako kolicinski manje, ispala iz fazona. Otisla u ku**c, a nije ni krenula. A ova Inez baaas zna da koristi vibrato. Kuuul. Ali i dalje nije indilaaaa.

A voleo bih da znam koji je ovaj jezik? Deluje mi kao holandski, danski....tako nesto.
Cranium Cranium  04.07.2020 u 01:47

Nije me dugo bilo na forumu, što se kaže, sada sam se naložio na rock. Obećavam sutra pravim malu plejlistu, a do tada...slušajte ovo.

Jedna od poslednjih dobrih starih rock pesama, pre nego je sve otišlo u ku**c. Predobro se pesma gradi, pojačava. I na kraju elegantno završava. Eeeeeh, možda uzmem i njih da slušam sutra malo. Nisam neki fan, ali znam im dosta pesama. Legendarni bend svakako
Cranium Cranium  25.07.2020 u 13:01

Opasna ovaaa
Cranium Cranium  11.10.2020 u 20:02

Pesma koja nije ušla na njen debi album iz 1999.

Meni do skoro bila nepoznata, ima još dobrih pesama sa one kompilacije koju sam napisao na njenoj temi, i koju kao i sve ostalo, nisam ispratio pisanjem po forumu. Evo vidim da sam čak i ovde u temi "obećao" mini plejlistu za rock. Neeema, brzo se živi...Hahahaha

Inače taaaako vuče na one oldschool Maraja Keri pesme da to nije realno. j**iga devedesete.