Uspomene iz detinjstva
Forum Zabava Ostalo


Cranium Cranium   19.03.2013 u 23:46

Pricali ja i fox o detinjstvu, pa dosao ja na ideju da otvorim ovu temu.
Koje uspomene iz detinjstva imate?
Obicno su to nestasluci, kazne , batine itd itd.
Pa da cujemo?
psy psy   19.03.2013 u 23:57

Ihhh staa ih je.. Koliko su lepe toliko su I tuzne.. Lepe jer smo provodili vreme sa ocem I majkom stalno , a tuzno jer kad god se setim neke lepe situacije setim se oca koji nije sa nama.. Ja ga se I secam a brat veoma malo..
Cranium Cranium   20.03.2013 u 00:14

psy (19.03.2013/22:57)
Ihhh staa ih je.. Koliko su lepe toliko su I tuzne.. Lepe jer smo provodili vreme sa ocem I majkom stalno , a tuzno jer kad god se setim neke lepe situacije setim se oca koji nije sa nama.. Ja ga se I
j**iga brate, ja o losim ni ne razmisljam. Meni je majka poginula kad sam imao 7 godina. Predjes preko toga i gotovo. Samo pozitiva.
psy psy   20.03.2013 u 00:22

Slazem se , samo glavu gore I samo napred..
Cranium Cranium   20.03.2013 u 02:17

Evo jedne uspomene. Bilo je to u 6 razredu ja mislim. Imao sam lose ocene jako, i dodje roditeljski. Naravno da nisam rekao caletu nista. Pita mene razredna posle gde ti je otac?
Nije mogao da dodje.
Aha, okej.
Taman sam pomislio da sam se izvukao...prolazile nedelje, ja neke ocene i popravio.
Kad ono polugodiste! Roditeljski opet. A ja imam 2 keca.
Kukuuu majko, sta sad da radim?
Smislim ja pricu sve, kad ono...dolazi poshtar sa telegramom iz shkole raspale!
OBAVESTAVAMO VAS DA SE RODITELJSKI ODRZAVA TADA I TADA. telegram je poslat svim roditeljima, ali ajde objasni ti to mom caletu. Razbio me od batina, sto je i realno jer mu verovatno opet ne bi rekao. kako god da okrenes naj**o sam ko zuti. Roditeljski se odrzavao posle casova moje smene, u ucionici na prizemlju. Mi umesto da bezimo kuci, slusamo sa prozora. I nije bio neki roditeljski, ali ti se svaki sekund cini da ce da te odruka razredna za neko sranje, za ucenje itd. Kad se cale vratio sa roditeljskog.........tri tacke.
TiReX TiReX   20.03.2013 u 17:16

ja imam 10 i po godina,ali se secam kada sam bio 2. razred,dobio sam dvojku. moj drug kao i uobicajeno dobio je jedan,al sta ces takva uciteljica. nisam imao lep rukopis,trebali smo da prepisemo pesmicu,nisam stigao da je prepisem,a i bio mi je los rukopis. nisam dobio batine,jer,desi se da se dobije 2... preziveo sam! :lol:
Cranium Cranium   20.03.2013 u 17:36

Evo jos jedna anegdota. iz ranijih dana. Bio sam peti razred. Isli prepodne u skolu pa posle skole odemo ja i drug na basket...i to gde? Na Kalish. Blizu je, ali jbg. Kad si dete sve ti je daleko. Zaigrali se mi ko zmajevi. Ostali 2 sata tamo, mobilni nije postojao medju omladinom tada. Nemam kako da se javim caletu. Vracamo se mi kuci, kad se setimo da igraju Turska i Juzna Koreja fudbal. Tada je bilo svetsko prvenstvo u J. Koreji i ovo je bilo za trece mesto. Odemo do njegove kuce da ostavimo loptu i da popijem vodu. Pa da palim kuci. Medjutim, naravno, ukljucili smo j**eni televizor i ostadoh do poluvremena. Kad sam skapirao sta sam uradio! Brzo ja trcim kuci, trcim preko ulica, kroz ulaze i stizem pred moju zgradu... KAD ONO CALE CEKA U ULAZU. Gde si bre ti pi*da ti materina???? Celo popodne te nema.
nije me shibao, za divno cudo. Samo se drao i prepricavao gde me je trazio sve.
TiReX TiReX   20.03.2013 u 17:46

Cranbery, jbm,koliko si imao godina,posto nije bilo telefona? e sad ja. bio sam 1. razred. bio sam 2. smena,posle skole sam krenuo kuci,idem ja na bas,a drug me pita da idem sa njim da posetim njegovog caleta,ostao sam 1. sat,krenuo kuci,a mama me zove na fon,nisam hteo da se javim. dosao i olesila me od batina,lagao sam je,ali na kraju sam moraao da kazem istinu. bio sam kaznjen 20. dana,jeo u sobi i tako to. govorio sam da nisu dolazili autobusi,ali oni su videli 100 autobusa,pa nisam mogao da se izvucem. je*** sam mu kevu za to! nisam ja kriv sto sam Budala!!!
Cranium Cranium   20.03.2013 u 17:50

Hm... Svetsko prvenstvo je bilo na leto 2002. Tada sam imao 12 godina. Mobilni su postali popularni tamo negde 2004.
Cranium Cranium   20.03.2013 u 17:52

Ono, mozete i vi ostali da se ukljucite.

Forum početna