Gendza   30.06.2019 u 15:57

za mene je to bolest. ajd ove lezbejke to jos nekako i moze da prodje ali ovi gajovci pa to je zlo. ko koga tu trpa ko je zensko ko je musko tu mi nista nije jasno
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
GRO
GrofWap  
 30.06.2019 u 20:15

ima ovdje pedercina malo vecih samo toga nisu svjesni... majku im natakarim
FoX FoX   30.06.2019 u 20:50

Zverka (30.06.2019/20:15)
ima ovdje pedercina malo vecih samo toga nisu svjesni... majku im natakarim
Tu kod vas u hr?
Deus Deus   01.07.2019 u 09:43

Ima ih u hr koliko god hoces
Gendza Gendza   02.07.2019 u 08:43

standard dokle je otisao taj zapad a mi i dalje kasnimo za njim
Edy Edy   02.07.2019 u 09:31

Gendza, ma oni kasne za nama 30 godina.

I dalje žive dobro Kad smo mi živjeli dobro, pih.
atom atom   26.05.2021 u 20:39

Izađe mi sad vest da je glumica Ellen Page promenila pol,i da se sada zove Eliot Page hahahahaha je*em ti svet... Još odstranila grudi,odvratno,bolesno!

Još dok je bila normalna mi je bila slatka. Mislim da njoj treba dobar psihijatar,jer ovo je mentalni poremećaj. Likuša hoće da bude muško,ali ne ide, ne može se protiv prirode,čak i sada nakon tih operacija u faci je i dalje žensko,vidi se... Kada će više ti ljudi shvatiti da je to BOLEST,i da je neko sa razlogom rođen kao muško,kao žensko i da sa razlogom postoje ta dva pola... Užas. Nek im je Bog u pomoći.
PARTYzan PARTYzan   29.05.2021 u 23:31

O pederluku sam vise puta kuckao ovde a ovo je nesto drugo, transsex. I to je politickom odlukom skinuto sa spiska bolesti. Imam podeljeno misljenje o tome. Pre svega mi je jako zao takvih osoba, jedan od najvecih hendikepa je osecati se kao stranac da ne kazem gost u sopstvenom umu, telu i dusi.
Ali kakva nedoslednlst i paradox, kad nasilje pseudograđansko-liberalnog koncepta ustvrdi da u pitanju nije poremecaj vec stvar izbora. Pa zato sto nije bolest ide kod doktora !? Kod psihijatra zbog psiholoske pripreme za novi pol, a kod hirurga zbog same intervencije. Dakle na operaciju idu zdravi !?!?
S druge atrane, msm da za tako radikalnu odluku treba skinuti kapu. To je vise od hrabrosti. Da se prirodi, koja se sprdala i surovo poigrala sa njima, kaze odlucno NE.
Msm da nikad ne bih mogao da se druzim sa osobom koka je promenila pol. Previse mi je to hard, spooky i bizarno
atom atom   31.05.2021 u 11:06

PARTYzan (29.05.2021 / 23:31)
O pederluku sam vise puta kuckao ovde a ovo je nesto drugo, transsex. I to je politickom odlukom skinuto sa spiska bolesti. Imam podeljeno misljenje o tome. Pre
Za šta da im skidam kapu? Da li ti znaš da te operacije koštaju i po nekoliko desetina hiljada evra,i da sve to mi(država) plaćamo iz našeg džepa dok deca sa veoma teškim oboljenjima umiru jer se "nema" para da se leče u inostranstvu. Skupljamo pare preko sms poruka,a kada neko hoće da menja pol može,nema problema. Nemam razumevanja za njih,niti ću ikada imati.
Cranium Cranium   31.05.2021 u 11:56

Ja mislim da govorim u ime dosta ljudi sa BF, bole me ku**c. Ova drzava je cela sj**ana, ima ovde mnogo vise problema od toga sto pare idu tu i tu, a ne ovde i ovde. Mi to nikada necemo promeniti i zabole me ku**c za nekog mentola koji je odlucio da menja pol. Da je drzava normalna a nije, imalo bi para za sve nas jer smo prebogati. Najmanji je problem sto se nekim indijancima placaju operacije promene pola. Problem je u temelju drzave bedne.
PARTYzan PARTYzan   08.06.2021 u 10:47

atom (31.05.2021 / 11:06)
Za šta da im skidam kapu? Da li ti znaš da te operacije koštaju i po nekoliko desetina hiljada evra,i da sve to mi(država) plaćamo iz našeg džepa dok deca sa ve
Greškom sam lajkovao post mada nije da ga hejtujem
Već sam napisao za šta. Za hrabrost da se prirodi koja se surovo poigrala sa njima kaže odlučno ne. Obrazložio i zašto mi je žao jer teško da ima većeg hendikepa od osećaja da je neko stranac tj gost kod sebe samog. Struka to zove neskladom genotipa i fenotipa. Rođena kao 46xx a ponaša se kao 46xy-umesto da se igra sa lutkama - pimpuje loptu a ne sviđa joj se pimpek, sem možda umesto sopstvene vagine. Zaj**ano. Nisam pisao o uslugama koje (ne) pokriva RFZO niti poređenju sa drugim operacijama, to ovde nije tema. Čak ni transsex nije tema u pederluku, kolektivno spamujemo