Preporuke serija
Forum Zabava Serije


Edy Edy   06.01.2019 u 17:25

joj ljudi moji šta sve pravi ovih dana kao seriju...

"The sniffer" ili izvorni naziv "Nyukhach" (mislim da je ruski?) ili ti ga "Njuškaš", je serija o liku koji ima nevjerovatnu sposobnost da rješava ubiststva sa svojim nosom! Nisu znali kako da deketivsku seriju predstavu u novom ruhu pa išli kao "a šta ako imamo kao Sherlock Holmes lika, ali umjesto da je super pametan, nek ima super...ehh.. onaj.. NOS.. to je to, super nos!". I evo ga imamo nevjerovatnog njuškaša, pa pogledajte ga kako pronjuši kriminalce ako vas zanima.

Ima je na netflixu inače, gdje sam naletio na ovo.

Imdb: pogledajte ovdje
Trailer: 
FoX FoX   30.03.2019 u 23:47

The OA (2016- )


Opis: Priča prati Preri Džonson, koja je nestala kao dete, ali se iznenada vraća u rodni grad i ne ume da objasni gde je bila svih tih godina. Naročitu misteriju predstavlja činjenica da je mala Preri bila slepa, a odrasla Preri vidi savršeno! netflix



Čudi me da nisam napisao nešto o ovoj seriji prošle godine kad sam odgledao prvu sezonu...
Evo sad bi bio red pošto sam odgledao sezonu 2 Dobraaaa serija. Prva sezona je samo uvod...druga je dosta zanimljivija.
atom atom   17.04.2019 u 22:12

Cosmos(2014-)

Jako zanimljiva dokumentarna serija,može se dosta naučiti iz nje.Još malo treba druga sezona da izađe. Preporuka.
Edy Edy   19.04.2019 u 23:03

FoX, Koja ocjena? Gledao sam koju epizodu, ali zaboravio na nju.
FoX FoX   19.04.2019 u 23:16

Edy (19.04.2019/21:03)
FoX, Koja ocjena? Gledao sam koju epizodu, ali zaboravio na nju.
Pa može 7.5/10.
Bio je i film pre par godina, Sound of My Voice (2011) pa su posle njega snimili ovu seriju.
Film nije loš ali serija je bolja.
Ako ne budeš imao šta da gledaš, daj joj šansu
Edy Edy   09.05.2019 u 00:20

Priložena slika:


The Umbrella Academy - TV Series (2019– )

"Raspuštena grupa superjunaka se ponovo ujedinjuje nakon što njihov otac usvojitelj, koji ih je obučio da spase svet, umre."

Komedija, nije nešto smiješno, ali je zanimljivo, pregledao tri epizode, dosad mi je pravo dobro legla Pogledajte ako želite
twistex twistex   04.04.2021 u 11:10

WandaVision-2021
Al sam se prevario sa trejlerom i prvom epizodom..mislio sam da ce sve epizode biti u stilu crno belog sitkoma..te sam odustao da bi joj prosle nedelje dao drugu sansu..priznajem mnogo sam je potcenio..ovo je bilo odlicnih 9 epizoda
atom atom   07.01.2022 u 08:46

Pogledao sam prve dve epizode,i dopalo mi se. Ko voli taj Star Wars uuniverzum,neka pogleda.

atom atom   06.09.2022 u 20:16

Resident Alien (2021-)

Sjajna serija,super humor i gluma. Glavni glumac maestralan.
FoX FoX   30.09.2022 u 22:34

atom (06.09.2022 / 18:16)
Resident Alien (2021-) Sjajna serija,super humor i gluma. Glavni glumac maestralan.
Resident Alien je pravo osveženje.
Odgledao sam prvu sezonu prošle godine i evo sad "bindžovao" celu drugu sezonu (16. epizoda).
Druga sezona se malo pretvorila u sapunicu ali ne zameram im.
Likovi su baš simpatični i zanimljivi. Alan Tudyk (Harry) je stvarno maestralan. 

Inače, sledeće godine stiže treća sezona. Obnovili su je odmah nakon zadnje epizode

Forum početna