• Rihanna
  • Forum | Zabava | Muzika
    Ma kakvi bre...treba ona da fura samo RnB i Pop.Ali jbg,komercijala je bitna

sad čujem na radiju ovu pesmu...

Rihanna - Unfaithful

Kakva "pesmetina" jbt
    btw,ima baš nekako čudnu baby facu...i ima i nema,nznm ...Pročitaj ceo post
    Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
    Cranium Cranium off [#] 17.02.2017 / 08:15
    FoX (17.02.2017/02:54)
    Ma kakvi bre...treba ona da fura samo RnB i Pop.Ali jbg,komercijala je bitna

sad čujem na radiju ovu pesmu...

Rihanna - Unfaithful
    https://w
    Slažem se, ali i za ove trep bengere je brutalna. Mada mi je ipak draža "prva" Rihanna. Gitarica, salsa, ovo ono.

Ahaaaaa, sećam se ortaka u srednjoj. Tek se upoznali bili lepo, 2006 beše. Ova šaka jada devojčica koju smo imali krenula da pušta pesme sa fona. Sve neke baladice. I lik upada u fazonu, e sad vam samo fali Rihanna. I krene da parodira "Unfaithful" , ja ga gledam i plačem. Lik je otpevao pola pesme na keca, zna svaku reč. A ovamo sluša metal i sranja. Ahahahahahah, i danas je takav. Kao neeee sluša, a kad se napije krene da peva neke narodnjake koje niko ne zna. Elem, šta sam hteo reći....daaaa. Bio je to poprilični hit. Sećaš se sigurno, mada ja mislim da je ona eksplodirala sa "Umbrella" Od tada do sada je numero uno.
    FoX FoX off [#] 17.02.2017 / 16:44
    Prva , samo prva Rihanna dolazi kod mene u obzir

Ahahaahahahhah mogu da zamislim tu scenu

Pa onako,sećam se da je Umrella bila baš popularna ali ove Unfaithful se nešto i ne sećam.Odlična svakako
    Cranium Cranium off [#] 18.02.2017 / 09:18
    FoX (17.02.2017/16:44)
    Prva , samo prva Rihanna dolazi kod mene u obzir

Ahahaahahahhah mogu da zamislim tu scenu

Pa onako,sećam se da je Umrella bila baš pop
    Mada mislim da je ono na šta ti misliš "druga" Rihanna. Kad je Dzej Zi uzeo pod svoje. Vrlo malo promene u odnosu na pevanje, ali produkcija je drugačija. Više US R'n'B. Prva Rihanna je caribbean R'n'B, rege zvuci itd. Aaaaaaah, koliko dobro bilo. Rihanna je imala faze više nego LP j**ote.

Prva dva albuma u svom fazonu, treći americki stil r'n'b , červrti prešla na tamnu stranu. Peti neki elektro pop, šesti se vratila na americki stil r'n'b stim što se treći i šesti album razlikuju kao noć i dan. Sedmi je neki soft trep, mada ima elemenata svega. I ovaj sedmi sada je neki oldskul hibrid, a ima i trepa. Od svega ovoga, sve je ošurila, ali ipak prva 3 su najbolja (prvo prva dva pa onda treći).

j**ote, kako ja ne umem da napišem kratki post.

Daaaaaaa, sećam se te scene. Hvata se za srce, kao boli ga duša dok peva. Ahahaha.

Unfaithful je sa drugog albuma pesma, nije baš bila svetski poznata tada, a i majka Serbija brate. Potpisujem da ima ljudi koji još nisu ni čuli za nju.
    FoX FoX off [#] 13.08.2019 / 23:48
    Gledam i slušam "Rihanna: The hits" na VH1

Stvarno šteta što se nije zadržala samo na RnB fazonu..

Inače često se u poslednje vreme zadržim na VH1 i iConcerts
    PARTYzan PARTYzan off [#] 14.08.2019 / 14:18
    I ja je preferiram u r&b fazonu ali sve što je radila joj leži: i pop, i dens i rege

Mada r&b joj ipak dominira u svakom smislu
    Cranium Cranium off [#] 14.08.2019 / 16:49
    FoX (13.08.2019/23:48)
    Gledam i slušam "Rihanna: The hits" na VH1

Stvarno šteta što se nije zadržala samo na RnB fazonu..

Inače često se u poslednje vreme zadržim n
    Bad gal Riri. I ja se slazem, ali nekako joj sve lezi. Jedina "oldschool" glava koja je i dalje top u igri. Sve ostale su podbacile. j**ote, Rihanna je vec 15 godina na muzickoj sceni, a jos je mlada relativno. Sta ima, 31 ili 32. Mozda i manje. Al se ugojlila sunce ti j**em. Nije debela uopste ali nabacila jedno 5 kila
    NeSuS NeSuS off [#] 15.08.2019 / 00:56
    Ja ne mogu njen glas, meni je tako milina slušati nju kako peva msm one stare pesme jer pol njenih pesama mi obeležilo ono vreme kad sam bio baš klinac ono od 7-13 godin kad mi je mama puštala nju svaki dan

Forum početna