• Omiljena pesma...
  • Forum | Zabava | Muzika
    Carnage - The underground
    Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
    Edy Edy off [#] 20.03.2015 / 17:35
    ne bih se nikad mogao odlučiti, evo da bubnem jednu..

One Republic - Counting Stars
    Helena Helena off [#] 26.03.2015 / 21:47
    5sos-amnesia
    garac garac off [#] 28.02.2016 / 21:16
    evo ova stvar
    Michael Jackson- Dirty Diana
    Macka Macka off [#] 02.05.2016 / 11:02
    Imam milijardu omiljenih pesama ali jedna posebna pesma je Dijana Jankovic ft. Geo De Silva Tell My Why pesma kida
    martin martin off [#] 09.11.2016 / 17:50
    Trenutno http://www.youtube.com/watch?v ... R33bU Jedna od najboljih pesama svih vremena
    FoX FoX off [#] 09.03.2019 / 23:08
    Što se EDM-a tiče...Definitivno...evo nakon skoro 2.godine nikako da dosadi..uvek me neki specijalni feeling "obuzme" kad je slušam a to je često....

Will Sparks feat Gloria Kim - Take Me

(legendarni video spot, nažalost uklonjen posle par meseci, ali vidim pojavio se https://www.youtube.com/watch? ... e_hew )

Mada se sećam kad je weki tražio mp3, nije mi bila nešto na prvo slušanje..ali eto
    Cranium Cranium off [#] 10.03.2019 / 08:28
    Prelistah temu, i dalje je Tupac number 1. j**iga, dobar deo zivota slusam njega, pronalazim se u dosta stvari u njegovoj lirici, iako uopste ne zivimo isti zivot. A on ga vise i ne zivi. Role model za mene na neki cudan nacin. Sad kada razmislim o dalekoj proslosti kapiram da se mozda ne bi cimao oko engleskog toliko da nije bilo njegove lirike. On i Eminem su me naterali da zagrejem stolicu, jer sam zeleo da shvatim o cemu repuju. Zasto volim bas ovu pesmu
    pored stotina drugih njegovih koje isto volim da cujem uvek. Tvrdim da nema losu pesmu. Ahahaha. Ne znam, jednostavno se uklopilo sve. Njegov tekst koji u isto vreme odaje njegovo surovo samopouzdanje i "ku***obolja" za 5 metaka koja su ga zadesila, ku***obolja za smrtnike, ali i strah od smrti jer ga tamo ceka onaj svevisnji koji ce ga kazniti za sve lose stvari koje je uradio, a uradio ih je...bar on to smatra. A radimo ih svi, svakog dana da bi preziveli. I pritom ne mislim na kriminal. Zatim je tu matrica koja me je uvela u svet G-funka. Jos kad se ubaci zujalica u pricu, ja se najezim. Eeeee zato se ja ne usudjujem da napravim valjamu temu o ovoj legendi. Jer bi je pisao 3 meseca. Gledaj koliko se raspisah za jednu pesmu.

Slične teme

Forum početna