• Alternative Rock/Grunge/NU Metal/Rapcore muzika
  • Forum | Zabava | Muzika
    Danas naletim na ovo na MTV Rocks , vidis ovo nisam cuo nikada. Dobra obrada obrade Likovi su Velsani. Malo je cudan spot, ali dobro...low budget.

Inace, da nisam presao sa Ikoma na SBB ne bih znao da ima toliko muzickih kanala. Moze da se probere uvek neka kul pesma jer su poredjani jedan do drugog. Ja sam na ikomu imao vh1 i mtv adria koji je blago receno sranje. Sada imam standardni vh1, evropski mtv sa svim tim emisijama koje cu gle...Pročitaj ceo post
    Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
    Cranium Cranium off [#] 12.01.2019 / 23:51
    Listam temu, i na osnovu ove pesme iznad dodjem do ove koju kacim sada.

Auuuuuuuu, koji cover.

Ko bi rekao da bi Stingova pesma mogla ovako zvucati.

Malo slabiji mastering, glas se slabije cuje.

BTW...koji obrt. Dize se hajp dize dize, i na 4:13.... Nista. Eeeee do ku***a, kad vec na 4:14 opaaaaaaaa.
    Cranium Cranium off [#] 10.02.2019 / 01:58

Neugodna pesma moram priznati. Iako je u sustini "don't give up" pesma, malo mi je premracna. Prva koju sam od njih cuo.
    Cranium Cranium off [#] 27.02.2019 / 12:26
    A Brilliant Lie -
    The Tarot.

Old "The Material" vibes.
    Cranium Cranium off [#] 19.04.2019 / 19:52
    Evo malo pravog roka, cistog. Nista alternativnog u njemu, nikakvi hibridi.

Moraću da upišem neki kurs španskog, kad ga več razumem 70% , šteta da ga ne usavršim.

Španska verzija mnogo bolja od engleske, nekako dublja.
    Cranium Cranium off [#] 11.05.2019 / 21:09
    Čudo kako ovo nisam spomenuo nikada. Jedna od mojih najomiljenijih nu-metal pesama ikada. Posle par slušanja mi ušla u glavu, i evo...gotivim je već skoro 17 godina.

Preporuke..
    FoX FoX off [#] 28.06.2019 / 21:20
    Premda radim sa kolegom(sada već bivšim) koji sluša gothic metal i razne metal žanrove..došao sam do zaključka da nisam toliki hejter iste muzike... Iako ne volim ono "demonsko" pevanje, ima ok pesama..

Saznao sam za doosta ok bendova.

Evo jedne koja mi se svidela (kroz prste sam progledao ovom glasu na početku)

Tek sad čujem na slušalicama kako su udaraljke upropastile refren...loš mastering šta li je...
    Cranium Cranium off [#] 29.06.2019 / 08:33
    FoX (28.06.2019/21:20)
    Premda radim sa kolegom(sada već bivšim) koji sluša gothic metal i razne metal žanrove..došao sam do zaključka da nisam toliki hejter iste muzike... I
    Kukuuuuu, ode nam foks u ku**c. Ima ok muzike (instrumental) , ali to silovanje hrapavog glasa, ili urlikanja mi mnoooogo ide na ku**c. Evo ovo sto si okacio, ni u ludilu ne bih mogao da slusam. Ispade ti veci metalac od mene. Salim se, ma ja sam ti ljubitelj nu metala. Hteo sam pre jedno mesec dana da napravim temu o tome, ali odustah jer sam bio tanak sa vremenom, a zna se kakav sam ja kad pisem o necemu sto me zanima. Jaaaako opsiran. Ceo istorijat bi cepnuo. Elem, ja mogu da slusam svasta, ali u ovome se jednostavno ne pronalazim. Znam da metalci ovo sto ja slusam zovu djubre i fejk metalom, ali to mnooooooogo vise prija meni nego ova usrana urlikanja. Nu metal je bre bogotac, miks metala, hip-hopa, elektronike, regea itd. I kad se zaurla to je samo par reci, ili jedan deo u pesmi, da se naglasi neka emocija. Urlanje dobije svoju tezinu. j**es ti to kad neko zavija i urla celu pesmu. Gde je tu lepota? Nigde. Inace, ovih dana bas slusam nu metal i alternativni rok. Eeeeeeeh, steta sto je umro (nu metal)

Napisi koje bendove si otkrio. Mozda znam neki. Lik je uspeo da te uvuce u metal jbt. Imam ja ortaka metalca, znamo se 15 godina, nije me uvukao u ta sranja. Diskutujemo samo o nu metalu, jer ga i on obozava.
    FoX FoX off [#] 29.06.2019 / 10:37
    Hhahah pa brt da sam ostao na tom poslu još mesec dana, ne znam kako bih izdržao Lik pušta samo metal i po neki put Pink floyd (težak smor od muzike) i led zeppelin

Nisam se žalio jer ajd kao da čujem nešto novo i konačno da čujem šta slušaju ti metalci ali već zadnjih par dana me ubio u pojam... Jedno te isto pušta
    Idiotizam, pitao sam ga baš koja je fora u tom demonskom pevanju i šta lepog ima tu..ne zna da objasni..Kao, to je umeće da tako pevaš itd

Ma brt ima lepih instrumentala..
    Kod ove što sam okačio mi se instrumental i svidja pa eto, puštao je 100x tu pesmu pa mi ušla u mozak Kao i ovaj intro u početku Stratovarius - Destiny

Hahah provalio sam da ima i electro metal THE ALGORITHM - Trojans
    Ma ludiloo...

Hahaha ma ti si fejkara brt, slušaš fejk metal
    Cranium Cranium off [#] 29.06.2019 / 16:26
    FoX (29.06.2019/10:37)
    Hhahah pa brt da sam ostao na tom poslu još mesec dana, ne znam kako bih izdržao Lik pušta samo metal i po neki put Pink floyd (težak smor od muzik
    Pa i jodlovanje je umece pa nije lepo. Znam ja da je to tesko izvesti, ima i klip o tom growl zvuku na jutjubu. Pitali ljude jel mogu to da proizvedu, vecina ne ume. Mada je meni to sranje tesko. Ako treba da budem fejkara, neka. Samo da mi usi ostanu cele.

Reci neko provede godine i godine vezbajuci da urla. Lik vezba 10 i kusur godina, a meni je to i dalje sranje.
    Cranium Cranium off [#] 07.07.2019 / 19:17

Eleven Seven se pretvara u ozbiljni record label, a i diamante se pretvara u ozbiljnu kidalicu. Lepo je videti da neko ko ima 22 godine cepa malo "staromodniji" alternativni rok. Da jos uvek ne zeli po svaku cenu slavu. Da je muzicki i dalje svoja. Videcemo kad snimi svoj drugi album da li sam u pravu.

Slične teme

Forum početna