• Alternative Rock/Grunge/NU Metal/Rapcore muzika
  • Forum | Zabava | Muzika

Eleven Seven se pretvara u ozbiljni record label, a i diamante se pretvara u ozbiljnu kidalicu. Lepo je videti da neko ko ima 22 godine cepa malo "staromodniji" alternativni rok. Da jos uvek ne zeli po svaku cenu slavu. Da je muzicki i dalje svoja. Videcemo kad snimi svoj drugi album da li sam u pravu....Pročitaj ceo post
    Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
    Cranium Cranium off [#] 31.08.2019 / 19:56

Kao da je juce bilo. Piratska verzija kasete sa njihovim pesmama, kao kompilacija kupljena kod SKC-a za 50 dinara. Davne 2001 godine. Ja mislio da su ono najnovije pesme, sa albuma iz 2001, a ono stariji hitovi. Zaj**o me "pirat" , ali hvala mu. Ovo su im i najjace, ova je iz 1999. Koliko sam ja para ostavio na te piratske cd-ove i kasete, pffffff. Da sam jeo svaki put kad bi mi dali za uzinu, ne bih imao ni 10% onoga sto sam imao od zike. Ali bi imao 200 kila sa 12 godina.
    FoX FoX off [#] 01.09.2019 / 23:20
    Cranium (31.08.2019/19:56)
    https://youtu.be/uraS6knEb7Y

Kao da je juce bilo. Piratska verzija kasete sa njihovim pesmama, kao kompilacija kupljena kod SKC-a za 50 dinara.
    Ahahaha

Kad spomenu kasetu... Danas sam baš testirao jednu staru mini liniju i ajd da probam kasetu. Za divno čudo, radi. Obično i ako se ne koristi, zariba glava. Eee kakav osećaj kad se pusti kaseta ili premotava Nisam sigurno 15godina puštao kasetu
    I to dohvatio kasetu od Tome Zdravkovića
    Cranium Cranium off [#] 02.09.2019 / 11:07
    FoX (01.09.2019/23:20)
    Ahahaha

Kad spomenu kasetu... Danas sam baš testirao jednu staru mini liniju i ajd da probam kasetu. Za divno čudo, radi. Obično i ako se ne kor
    Ma sve se slusa samo EDM. Kad ono Toma miluje jetru kao najlepse violine. Ni ja nisam pustao kasetu godinama, sve mi je to spakovano u podrumu. Sreca pa moja zgrada ima ogromne podrumske prostorije. Komunizam je bio opsednut sklonistima, podrumima i tako dalje. Pa ja imam gde da smestim stvari koje necu da bacim, a koje mi ne trebaju vise. Eeeee kasete. Jos kad ti se upetlja...tebi stane dah, hoces li uspeti da otpetljas a da ne pokidas traku. Imam dosta anegdota sa tim trakama. Imao sam (mozda jos imam) kasetu Limp Bizkita, isto kompilacija prva dva albuma. I na toj kaseti je bila jedna pesma uz koju sam ja voleo da "treniram" Mozes misliti, dete od 10-11 godina, hoce da trenira. Hahahahaha, devojcice me spopale u glavi, pa sam se istripovao da moram lepo da izgledam. Pesma se zove "Show me what you got" I istina, ono je stvoreno za lozenje i treniranje. Da ti neku snagu. Elem, ima pesma mirnijih delova (za odmor) , i kidanja gde ti izvuces maksimum koji dete moze da izvuce. Auuuu koliko sam se lozio. Ahahahaha. Neeego, cale nabavio za mene mali radio/kasetofon. Da ne bi opsedao "njegovu" mini liniju. I ja srecan, imam svoj kasetofon (sa pijace) , sad mogu da idem gde hocu, ubacim kasetu za trening i krenem ja da treniram. Sineeee, kad mi se umotala kaseta. Provristao sam u sebi. Jedva sam je otpetljao, sve se nadao da nece puci traka. Ubio bi se.
    Cranium Cranium off [#] pre 14h u 17:37

O ovome ja pricam. Zasto bi neko zeleo da peva na nacin broj 2, kada savrseno moze da peva na nacin broj 1.

Btw, ozbiljan skil iako je odvratno za slusati. Kao sto kaze jedan komentar. Peva kao andjeo, sve dok je nije scepao djavo koji je u fazonu...eee vala neces.
    FoX FoX off [#] pre 12h u 19:31
    Cranium (02.09.2019/11:07)
    Ma sve se slusa samo EDM. Kad ono Toma miluje jetru kao najlepse violine. Ni ja nisam pustao kasetu godinama, sve mi je to spakovano u podrumu.
    Hahah a ta kaseta bila u ćaletovoj mini liniji pa pošto je prodajemo ajd da proverim da li rade deckovi Mada ni on ne sluša narodnjake tipa Tome Zdravkovića ali boga pitaj kako je ta kaseta tu završila

Hahah au ti si i sa 10god. slušao tvrdje stvari

Ja sam imao sonijev walkman pa slušao uglavnom ex yu stvari sa 7god.
    Cranium Cranium off [#] pre 12h u 19:49
    FoX (19.09.2019/19:31)
    Hahah a ta kaseta bila u ćaletovoj mini liniji pa pošto je prodajemo ajd da proverim da li rade deckovi Mada ni on ne sluša narodnjake tipa Tome Zd
    Sto je prodajete? Sentimentalna vrednost nista a?

Za moj muzicki ukus zasluzni su pod jedan.

1. Drugari stariji koji su slusali rep (danas ti ljudi imaju po 37-38 godina)
    Tada bili klinci od 15-16. Bili mi mentori na razne nacine. Tako sam zavoleo rep. Jer sam oponasao njih. Odmah zatim, imao sam srece da prisustvujem ekspanziji zanra koji je bio tvrd kao beton, a imao je i hip hop kulture u sebi. Tako sam ja dosao u dodir sa Nu metalom. Uglavnom je nu metal samo faza za 90% rep klinaca, ja sam ga zavoleo na prvu. I ostalo mi je do danas. Ma slusao sam ja sa deset godina svaaaasta. Od Zeljka Joksimovica preko Lune j**ene (ono sto se prikazivalo kod nas) do tvrdih stvari koje sam slusao za svoju dusu, kada je vecina znala samo za Linkin Park

Slične teme

Forum početna