Eminem (M&M)
ForumZabavaMuzika

Cranium   16.09.2018 u 09:34

45 miliona pregleda za malo jače od 24 sata. Još kada se uzme u obzir da nije video nego official audio...nije loše nije loše. Eeeee moj MGK. Gledao sam pre par dana seriju intervjua koje je Em kačio na svoj kanal, u svrhu promocije albuma. Ooozbiljno se dvoumio da li da dissuje MGK jer ono, ne želi da od njega napravi velikog repera, a ne želi ni da ga iskulira. Ali evo, ipak je odlučio da ga pecne malo. Mada ono, ovo Eminem radi ceo život....prikaži još
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
PARTYzan PARTYzan   16.09.2018 u 11:37

The Ringer je na UK listi singlova
Lucky You iako zadržava njegov pečat mi odiše trap atmosferom
Cranium Cranium   11.02.2020 u 19:09

Prosla me je jeza dok sam gledao video. Ne zbog eminema koji je repovao ovo 18 godina posle, vec zbog toga sta ovaj film i ova pesma znace za mene. Samo kada pogledam ekran iza njega, mene vec hvata melanholija. Jos i bajkovita muzika za koju je dobio istog tog oskara. Film mog detinjstva, svaki klinac koji je sanjao da bude reper jednog dana je gledao eminema kao boga, i kune se u 8 milja.
NeSuS NeSuS   12.02.2020 u 09:08

Cranium (11.02.2020/19:09)
https://youtu.be/J8AGD_p8F6I

Prosla me je jeza dok sam gledao video. Ne zbog eminema koji je repovao ovo 18 godina posle, vec zbog toga sta ovaj f
Glеdаo sе film višе od 10 putа... Nikаd аli nikаd nеćе smoriti
Cranium Cranium   13.02.2020 u 18:29

Za vikend radim review poslednjeg albuma i jos nesto kao omas na 8 mile.
Cranium Cranium   pre 5.dana u 10:04

Broooo like wtf!!!!! Proslu godinu dve nisam pisao ništa o Eminemu, izbacio je dva-tri projekta. Na stranu to, može da se desi haos ako ovo ode gde ne treba. Na poslednjem albumu tjst na deluxe verziji poslednjeg albuma "music to be murdered by" Eminem izbacuje pesmu "Zeus" u kojoj spominje Snoop Dogga. Naravno, ja sam propustio nešto i nije mi jasno šta se dešava. Ne budem lenj i malo istražim...Snoop je pre nekog vremena davao intervju o hip-hopu generalno, i naravno upitan je o Eminemu. Krenuo je lagano, kako ga postuje, ali nije u njegovom top 10. Kako ne moze da se meri sa nekim legendama crnackog repa, kako ovo kako ono. Sa svakom recenicom je bio sve grublji i grublji i na kraju je zavrsio bas tvrdo, bez postovanja za Eminema. Ako neko prati hip-hop kulturu, zna da Eminema i Snoopa povezuje jedna osoba...a to je Dr Dre. I da su obojica u istom timu. E to je Eminem shvatio licno i odlucio da pecne Snoopa u pesmi "Zeus" ali samo malo.

Sta se desava dalje??? Snoop cuje to, i resava da snimi diss pesmu protiv Eminema. Za sada nije izasla, ali je Snoop pustio live na instagramu. Ono je namenjeno Eminemu, rime nisu direktno upucene njemu, ali igrom reci se zakljucuje da misli na Eminema.

Za to vreme....Dr Dre je ni ziv ni mrtav, pukla mu aneurizma u mozgu i i dalje je na intenzivnoj nezi. Mozda ni ne zna sta se desava u svetu hip-hopa. Dva njegova ucenika mogu da zakrve. Iako su obojica vec veterani, mogu dooosta stete da nanesu hip-hop kulturi ako krenu jedan na drugog. Jer su obojica bogovi. Eminem bog medju belcima i nekim crncima, Snoop medju crncima problematicnog identiteta. Ako se potegne pitanje rasizma, mislim da bi se Eminem mogao po prvi put u karijeri povuci sa bojnog polja. Jer mislim da nece ici toliko daleko, posebno jer sada ima godine iza sebe. A Snoopu je vutra pokvarila mozak bukvalno, njega boli ku**c. Nista sto je licno u rep bifovima ne vodi dobrom, a tek sta bi se desilo da nedaj boze Dre umre.