FoX   01.11.2019 u 01:03

NewPipe
* tamo gde piše Assets, tu kliknite i izbaciće vam apk ili zip, izaberite apk

Youtube bez reklama, pozadinsko slušanje i sa isključenim ekranom, opcija preuzimanja (audio & video). Nije potreban rutovan fon.

Odlična aplikacija!

Koristio sam do skoro YMusic, samo za preuzimanje nekih strim emisija ali NewPipe mi je dooosta bolji.

Zašto je bolji od Y Music:

- Le...prikaži još
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
Welicak94 Welicak94  01.11.2019 u 02:22

FoX,
- Skini novu verziju YMusic, dizajn bolji od original YT.
- Skines njihovu dodatnu app i nema niti jedne reklame.
-Kod mene konvertuje jako brzo, to zavisi od procesora, ne aplikacije.
- Takodje su dostupne razne velicine za preuzimanje, kako audio tako i video.
Ne siri dezinformacije, molicu lepo
FoX FoX  01.11.2019 u 14:12

Welicak94 (01.11.2019/02:22)
FoX,
- Skini novu verziju YMusic, dizajn bolji od original YT.
- Skines njihovu dodatnu app i nema niti jedne reklame.
-Kod mene konvertuje jako
Ne vraćam se ja više na to čudo Pazi, da instaliram dve apk da bi mi radilo sve normalno... NewPipe mi baš paše
Cranium Cranium  05.11.2019 u 18:32

Tidal se nadogradio i od 28. oktobra nudi novu opciju a ona je.....360° reality audio. To je Sony patentirao, i sada je Tidal otkupio i ubacio u svoju aplikaciju. Morate imati sluske da bi uocili razlike na samo nekim pesmama (novijim) ali ekstra je da su i to ubacili. Probao sam na par pesama, Eminem zvuci isto kao na prethodnim tidal verzijama (brutalno) , ali ja na njegovim ranijim albumima (u ovom slucaju the eminem show is 2002) ne cujem 3D efekat. Bice da producentima nije bilo u planu da budze album u 5:1 stereo formatu u 2002 godini. Mislim da tada nisi ni imao toliko kanala. Imao si 2 stereo kanala (left i right) i to je to. Ove nove pesmice novih izvodjaca sigurno imaju. Jedva cekam da cujem reanimation od Linkina. Taj album znam da je radjen u 5:1 za vinil izdanja. Cucemo vec. Neeego, rekoh ajde da cujem neku novu, bas da vidim ima li razlike....pustim Bad Guy od one male klinke Billie Elish....ijoooooo. Kao da mi sapuce u uvo seme ti j**em. Bas se cuje razlika. Kad sam pomislio da ne moze bolje, evo tidal opet iznenadi. Samo bedak sto su starije pesme van ove opcije...j**iga, tehnologija nije ponudila ovo. Znate sta je dobra stvar???? Sto sam procitao da je i Deezer otkupio ovu "tehnologiju" i da ju je implementirao u svoju aplikaciju istog dana kada i tidal. Bacio sam pogled na Gugl Plej, najnovija verzija deezera je gle cuda...28.10.2019. Sad samo da neko krekuje tu najnoviju verziju i probacemo 360° audio i na deezeru. Valjda ce neko uspeti da krekuje i tidal j**em mu mater.
FoX FoX  05.11.2019 u 19:07

Cranium (05.11.2019/18:32)
Tidal se nadogradio i od 28. oktobra nudi novu opciju a ona je.....360° reality audio. To je Sony patentirao, i sada je Tidal otkupio i ubacio u s
Sećam se da sam pre par meseci okačio onaj ytb klip sa nekom pesmom koja je kao 3D. Došli smo do zaključka da je to u stvari fora ali eto vidiš da ipak nije

Nadam se da će neko krekovati Tidal..
Cranium Cranium  05.11.2019 u 19:57

FoX (05.11.2019/19:07)
Sećam se da sam pre par meseci okačio onaj ytb klip sa nekom pesmom koja je kao 3D. Došli smo do zaključka da je to u stvari fora ali eto vidiš da ipa
Ma to sto su ubacili na tjub je cisto sranje ubaceno na net, a koristili su phaser.

Ovo je nesto drugo. Probaj tidal pa vidi razliku.
Cranium Cranium  05.11.2019 u 20:01

Edit, na gugl pleju ima aplikaciju deezer 360. Aliiiii, nece da se instalira.
FoX FoX  13.04.2020 u 18:53

Cranium (05.11.2019/20:01)
Edit, na gugl pleju ima aplikaciju deezer 360. Aliiiii, nece da se instalira.
Baš sam naleteo na changelog novog deezloadera 4.3.0, piše da podržava 360.

Added support for 360 audio [No way to play them tho].
Cranium Cranium  13.04.2020 u 20:21

Sad cu bas da vidim ima li sanse da se instalira taj 360 audio na deezeru. Neko krekovano sranje.