• Filmovi i serije koji nam uskoro stižu
  • Forum / Zabava / Film
    PARTYzan   22.07.2019 u 12:56

Tatjana (09.05.2019/22:40)
    atom, prvi deo mi se nije svideo.Videcemo kakav ce biti ovbaj. ...
    Meni jeste
    Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
    atom atom  20.08.2019 u 18:10

Ovo izgleda dobro.

atom atom  10.10.2019 u 16:50

James Wan otkupio prava na strip Dylan Dog.Stiže serija!

Proslavljeni producent James Wan,otkupio je prava od izdavačke kuće "Bonelli" na strip Dylan Dog,kojeg želi da pretoči u seriju od 10 epizoda.

"Dylan Dog je jedan od mojih omiljenih stripova ikada. Za "Istraživača noćnih mora" saznao sam još kao student od mojih prijatelja iz Evrope.Iako nisam razumeo jezik na kome je pisan strip,lako sam razumeo storyline zahvaljujući predivnom artwork-u,koji obiluje brutalnim horor scenama. Jako me raduje saradnja sa izdavačkom kućom Bonelli,kako bi smo oživeli lik Dylan Dog-a.",izjavio je Wan.

Naime,Dylan Dog je Italijanski horor strip za odrasle,koji je već nakon par izadnja(prvo izdanje 1986 godine) postao popularan širom Evrope. Nažalost,ovaj strip junak,nije baš popularan na Američkom tržištu,ali nadamo se da će se to promeniti kada James Wan umeša svoje prste.
    Edy Edy  12.10.2019 u 09:37

atom, nikad čuo
    FoX FoX  12.10.2019 u 18:50

Edy (12.10.2019/09:37)
    atom, nikad čuo
    Za James Wan-a ili Dylan Dog-a?
    FoX FoX  07.11.2019 u 22:54

Jedva čekam brrip toliko hvaljenog Joker-a i Doctor Sleep (nastavak The Shining)
    twistex twistex  12.11.2019 u 12:59

The Invisible man ne bas orginalan naziv..trejler izgleda napeto.
    FoX FoX  19.12.2019 u 17:01

Objavljen je trejler za novi horor “Saint Maude“, a fanovi produkcijske kuće A24 već komentarišu kako ne mogu da dočekaju film.

U bioskopima, navodi Unilad, trebalo bi da se pojavi 1. jula iduće godine, a opisan je kao "horor film koji iskrivljuje žanrove".

Radi se o debitantskom filmu rediteljke Rouz Glas, a u sinopsisu je navedeno da je reč o "hrabroj i originalnoj viziji vere, ludila i spasenja i svetu koji je pokleknuo".

Pratimo priču Maud, mlade medicinske sestre koja se brine za umiruću ženu i koja postaje opsednuta idejom spašavanja duše svoje pacijentkinje, ali na put joj staju mračne sile kao i njeni sopstveni gresi iz prošlosti.

Iako je tek objavljen trejler, film na IMDB-u za sad ima ocenu 7,2, a na stranici Rotena Tomejtouza sa impresivnih 93 odsto.

Film je pohvalio i Oskarom nagrađeni redatelj Deni Bojl.

"Ovo je zaista uznemiravajući i intrigantan film. Izaziva zanos poput “Keri“, “Egzorcista“ i filma “Pod kožom", rekao je Bojl.

Nadam se da će se pojaviti ranije na netu.. Ko će da čeka leto
    Gendza Gendza  27.12.2019 u 19:21

FoX (18.06.2019/19:36)
    Ovi ameri sve bolesnije filmove prave

Ready or Not Red Band
    https://www.youtube.com/watch? ... aZHAc
    Podseća na "Get out" ali izgleda jo
    gledao film je totalno otkacen i drzi paznju vredi pogledati