Privatni klipovi
Forum Zabava Ostalo


PARTYzan PARTYzan   05.01.2017 u 01:15

Pošto može da se ubaci fajl do 20 mb, postaviću linkove
p.s. Vidim da su klipovi postavljeni na streamable nestali!? za razliku od onih sa sendvid.
Počelo je počelo, 31.12. sendvid.com/vkkgzkvc
I oni imaju talenat streamable.com/bchrh
Shake it baby streamable.com/g88l2
Can U Feel The Beat! streamable.com/znjc9
Prvi mačići se u vodu bacaju, Atina, januar 2017 streamable.com/f6mwa
Cooliana streamable.com/v05pr
FoX FoX   05.01.2017 u 02:13

Brate Koliko stepeni ima tamo kad se ovi kupaju?Kakva je voda jbt? Jel si se i ti kupao?
PARTYzan PARTYzan   05.01.2017 u 17:50

Ne previše, tog dana je bilo 14 stepeni. Ovi moji otišli na neki izlet, a ja pošto sam davno sve to obišao, zapalio solo na plažu. U jednom trenutku se kupalo njih 11 u isto vreme! Ulaze tako opušteno kao da je +30, plivaju daleko ostanu dugo a kad izađu niti cvokoću niti se umotaju u peškir! Nažalost, jesam. Pošto po prirodi nisam povodljiv i ne volim da radim besmislene stvari ali eto, desilo se. Voda ledena. Nisam poneo ni peškir pa sam se brisao ubrusima iz wc-a a jakna mi je poslužila za ležanje. Realno, za sunčanje jeste, baš je bilo upeklo. Jeste dole najtoplije u Evropi ali nedovoljno za kupanje u januaru. Zanimljivo da su se ugl. kupali dosta stariji, recimo penzioneri. Moguće da su utrenirani lokalci. Ili se spremaju za ono plivanje za krst časni na Bogojavljenje
FoX FoX   05.01.2017 u 20:13

hahaahhaa au bratee ko bi rekao da se kupaju i zimi
Osećam da si ti ostao 4,5min u vodi i brže bolje izašao

Pa bilo mi čudno...vidim u ovim klipovima većina ljudi u centru nosi dukseve a u isto vreme ovi se kupaju i sunčaju..van pameti
PARTYzan PARTYzan   06.01.2017 u 01:49

Čuj 4,5 min Ušao, zaplivao, nalevo krug i sve to trajalo manje od pola min. Da ali nisu klipovi istog dana snimljeni tog dana je stvarno bilo toplije i u centru. Ja sam očekivao da se takve stvari objave u Dnevniku ali izgleda je to za njih normalna pojava, pošto ih se 20ak okupalo za 2 sata. Opušteno. Inače gaće u rancu mi se nisu skroz osušile do Bg. BTW, ti i jedna od one 3 ribe iz busa ste jedini kojima sam rekao za kupanje. Jer ste pitali, inače bi me bilo sramota da kažem al' kad me već vučeš za jezik ...
PARTYzan PARTYzan   13.08.2017 u 16:42

na čemu ste? ;-) sendvid.com/fv8uwrg8
Ovog leta sam prvobitno planirao da idem u Španiju, nisam našao društvo pa mi nije ginula Grčka. I hvala Bogu da je tako, nigde se bolje ne bih proveo. Ne znam da li zbog ovog članka u Večernjim novostima novosti.rs/vesti/tu ... -budu ili čega već, ali po prvi put sam u Atini čuo srpski češće nego inače.Na jednom forumu sam pročitao: "Mi (Beograđani) imamo Adu, a oni (Atinjani) Glifadu" Mada meni je Ada extra. Ne kažem da ima dosta Srba dole, niti da mi fale ali sam svugde mogao da ga čujem recimo jednom: u hotelu, na plaži, u prevozu, gradu. Inače, članak baš i ne odgovara istini; na Glifadi se ne mora letovati skupo, ima i povoljnih hotela, jedino što na atinskoj obali ne postoji privatan smeštaj niti apartmani, njima jednostavno ne pada na pamet da izdaju
sendvid.com/dlih5tis U međuvremenu sam na sajtu Tripadvisor dobio "titulu" vrsnog poznavaoca hotela, a tamo sam počeo da ostavljam komentare tek oko Nove god. Šta bi tek bilo da sam ko zna kad počeo s tim zaj**ancijama, pošto je konjina do sad verovatno boravila u desetinama i desetinama hotela.pa verovatno bi mi dali da preuzmem sajt ;-) spontano sam počleo time da se smaram, prvo čitao zbog preporuka posetilaca za određeni hotel, a onda reko' možda i ja nekom pomognem pa sam počeo i da ilustrujem-dokumentujem komentare
sendvid.com/6v2zlu8q shizenje, ludenje
PARTYzan PARTYzan   13.08.2017 u 18:07

Bolivar beach bar-bingo sendvid.com/cjrq2h3k
Kad smo kod binga, u Grčkoj sam čuo da su zabranjene kockarnice, imaju kladžu mada mi mnogo fensi izgleda, akcije promocije frapea i sl. Skup(št)ina Bolivarsa dobila je bar još 1 člana, mog saputnika, veći katolik od pape, ne mosh ga istjerat. Inače načuo sam da YUTA planira da me proglasi za personu non grata. Taman sam rešio da budem miran pristojan ali ovaj Bog kao da sam se kamenjem gađao na njega sve nekako ispadne da putujem s nekim manijacima-i onda umesto da me saputnik spušta, još više rasplamsava vatru u meni. Evo npr ovaj manipulator mi zna slabe tačke i namerno provocira kako bi izvukao ono najgore iz mene, misleći valjhda, da tako neće on jedini biti crna ovca. I to mi je neki prijatelj! blamira me, priča glasno i peva (prati samo lyric verzije) i ja ondak šta ću da ne ispadne da ja ne znam i ja zapevam i tako. Pa priča glasno zašto depilira ku**c, pa o dejstvu PAS, pa skida gaće pokazuje koliko je pocrneo a onda mi prekipelo pa čekaj nisi samo ti pocrneo majku mu i onda i ja skinem i tako. Pa grokće. I ja mu onda ispričao jednu pripovetku o groktanju i, avaj, on se još više razgroktao. Pre jedno 7, 8 god na Beer-festu, kad se pojavio Lav limun ili Jelen fresh,ortak 8koji je inace bio navaren) kaze "u jbt od ovog piva se grokće i počne da grokće, što se, kao svaka infekcija, proširi Da se vratim na putešestvije-ovaj novi krmak na pauzi me tera da s 1 ribom radimo rimejk spota Modjo-Lady jer predeo liči na onaj iz spota i ja šta ću pristanem da ne ispadne da nznm spot. Pa nonstop grli, naslonjen na rame, kažem "alo skini mi se malo pomisliće ljudi svašta, zato ova Bosanka i počela da me izbegava" on će "ma ćuti bre tamo" i ja šta ću jadan degradiran, ćutim. A ta Banjalučanka je flertovala sa obADVojicom tu je negde između, blizu 3 banke, dobra. I pita me ovaj za nju, ja kažem "dobra ali za dominaciju, flaster na usta, spadne mi kad čujem bosanski" kaže on "mamlaze okreni se" kad ono, Bosanka brzo pikila i neočekivano se vratila. Pokušavao sam da izgladim ali bila rezervisana, a kad smo stigli nije se ni pozdravila. E pa da je znala za kobaju, javila bi se E da, kad smo kod Modjo-Lady, u hotelskom bazenu kad je išla ta pesma ja pevao namerno umesto "as We dance (dens), sa UK akcentom: dans, i Englezi u extazi, njih 10 došli u higher state of consciousness eto kako za sitne pare mosh da ih "kupiš". U trenucima kad pokušavam da se saberem, uljudim, pričam s neznancima u busu i pokazujem svoju drugu stranu, luđak me sabotira, slaže imbecilne face, govori mojim sagovornicima da ga duvaju ("gospodine ĐIGLO ŽNONE a šta VI mislite ĐIGLO ŽNONE o ovoj mladalačkoj muzici ĐIGLO ŽNONE. Neko prevrne očima na ovo, a ja nikad nisam bio imun na imbecilizme ovog tipa i jednostavno explodiram I pored toga što imamo skoro isti (be)smisao za humor, ipak ne odustajem od toga da pokažem da sam ja gospodin čovek, intelektualac, a ovaj privid, to se ne računa jer mi smeste, isprovociraju me zlobnici i sl. Deo saputnika se valjda pomirio za zlom sudbom a onaj drugi deo se još i priklanja stadu-eto šta ti je danas na ceni, umesto da zaziru od prostakluka oni još glorifikuju. I tako ja prestajao više od pola puta na nogama, kao da nemam karte, kao u punoj 95ici šta ću kad moram malo s ovim malo s onim da se ne naljutu i tako. Neki su mislili da sam iz agencije samo ih bunilo što sam tako explicitan pa pitaju kada će pauza, radi li wc i slično.
PARTYzan PARTYzan   13.08.2017 u 18:44

(primetio sam da su se neki klipovi rotirali, nije ni čudo zavrti se u glavi od onako dobrog tripa mrzelo me da se bakćem s tim)
Kraj svim nadanjima da mogu civilizovano, uspravnog stava da dočekam kraj putovanja označio je sledeći trenutak. Pričaju o 1. i 2. svetskom ratu (ja se isključio, ovaj mali trabunja, da pokaže valjda kako je svestran) a dekica iz čista mira prelazi na novu temu "I tako mojo ćerci posle 15 god u Švajcarskoj PUKNE SISA" U početku smo izbegavali da nam se sretnu pogledi ja kao tražim nešto u kesi, ali kad je ponovio "SISA JOJ PUKLA" sve je otišlo u nepovrat, ja se vratio promukao kući kao da sam celu noć pevao (mada nije da nisam zapjevao). U nadi da ću doživeti da nekad otputujem s nekim normalnim, koga zanimaju arheologija, znamenitosti, istorija, uglađenih manira, neshto poput mene ,-) privodim kraju ove "memoare". Kad me neko pita "što ideš busom daleko je, mala razlika u ceni, platiš jeftiniji hotel i ostane ti kusur od aviona", moj odgovor je "zato" Inače, ovog leta, iako je temperatura const bila blizu 40, voda je bila hladnija nego inače, vetar je j**ao kevu. Ipak mslm da sam bio prestrog prema sebi, nisam toliko bio loš u busu: 2 tete su rekle da smo im mi ulepšali i olakšali putešestvije, eto! I više ne praktikujem sex na sedištu, a da to drugi vidU (jednom mi je u busu za Budvu tadašnja riba opušteno pljugala), eto, dokaz da se popravljam i da se zrelije ponašam! Ako je neko čitao ovo i smara ga pa odustao, to je u redu. A ako čita a ne odustaje (zamera, a ipak čita),šta reći sem điglo žnone Da rezimiramo i utvrdimo gradivo
PARTYzan PARTYzan   17.10.2017 u 03:02

streamable.com/ex4wn Elada uzduž i popreko: Olimp

streamable.com/u9pw7 idemoo

streamable.com/8si26 od igle do lokomotive (šta si se primio, zamuckuješ. pa šta ako je ker sačekao oko 7 ispred hotela, nakon check-in-a, čuo da se priča da se nema pojma gde je plaža, poveo lepo kao svaki domaćin, pa kad je čuo da se nećkaju da l' da se okupaju jer se smrkava i vetar duva, lepo ušao i pokazao da je voda topla...so what, je l' igra bela mečka!
PARTYzan PARTYzan   13.11.2017 u 01:36

"220 kila: 220 volti u venama "
Pominje se sah na m-chatu pa me podsetilo na situaciju od danas uz jutarnju kafu. Ortak tradicionalno igra sah na fonu, ja ga pitam nesto, kaze on "cekaj da zavrsim kadgod ne pobedim, bude mi sj**an dan" kazem ja "zato dok sam igrao tenis, to je bilo pred spavanje, bolje da mi bude los san nego losa java " Malopre ga pitao, kaze mogu da objavim klip od nedavno (nego kako, za sve sto sam objavio trazio dozvolu, (sem za fotke iz detinjstva), stop digitalnom nasilju!
Da se malo kitim tuđim perjem, kad vec nemam svoje ahaha

Priloženi fajl : video-0-02-04-22b53223f46b20f5edd6.mp4 (1.61 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!

Forum početna