• Sci-Fi Filmovi
  • Forum | Zabava | Film
    Edy (26.01.2019/20:42)
    Welicak94, taj prvi me podsjeća na Bird Box
    Tako je. Bukvalno je nalik Bird Box-u.
    Apokalipsa, u Bird Box-u ne smeju da gledaju a u Quiet place ne smeju da prave buku. Mozda sam i preterao sa ocenom, nije bas osmica sada kada malo bolje razmislim Kraj mi je bio glup...
    Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
    FoX FoX off [#] 28.01.2019 / 19:30
    Odgledao i ja Bird Box (2018)

Aaaaaaaa... nikako da me smore apokaliptični filmovi ili postapokaliptični... Omiljena poslastica!

Kao što sam pretpostavio, možda bi film bio za nijansu bolji da su glavnu žensku ulogu dali nekoj drugoj glumici..al dobro sad.

Nije loš film. Nije mi baš legao, nekako kad da mu fali nešto pa nisam mogao da se totalno uživim u priču.

Šta znam, od mene ocena 6.5 / 10
    FoX FoX off [#] 06.02.2019 / 00:57
    Edy (21.01.2019/20:52)
    IO (2019)

Dobar je film, nema šta. Ne znam što ima ovako lošu ocjenu na IMDBu, jest malo spor općenito ali mi se svidio. Nisam baš ljubitelj glavn
    Odgledao i ja IO
    Očekivao sam više akcije nakon onog trejlera ali slabo.
    A loša ocena je možda i zbog toga.

Meni simpatična ova mala iako nije neka glumica.

Od mene 5.5/10
    Edy Edy off [#] 29.03.2019 / 11:40
    Time Trap - 2017

Film je odličan, putovanje kroz vrijeme, ali na veoma originalan način

Preporuka, ocjena 8/10
    FoX FoX off [#] 31.03.2019 / 16:41
    Bumblebee [2018]

Spin-off Transformersa. Šta reći.... Gluma solidna, radnja filma već postala klasična šablonska radnja.
    Otkad sam odgledao "The Iron Giant (1999)" kapiram da skoro svaki film kopira ovakvu priču. Nesrećno dete, tužno, bez prijatelja, pronalazi vanzemaljca(robota) i postaju prijatelji, štite jedno drugo, bore se protiv zla, štite planetu...
    Pfff kako ne mogu nešto novo da smisle...

Kako god, nije loš film. Dečiji. Gluma kao što rekoh, solidna (Hailee Steinfeld, glavna uloga..jednostavno ne glumi ubedljivo...Džon Sina je na moje iznenadjenje, ok).

Od mene ocena 6.5/10 , zabavno u svakom slučaju...iii dobar soundtrack izbor '80s (tad se i odvija radnja filma)
    Edy Edy off [#] 03.04.2019 / 14:54
    FoX (31.03.2019/16:41)
    Bumblebee [2018]

Spin-off Transformersa. Šta reći.... Gluma solidna, radnja filma već postala klasična šablonska radnja.
    Otkad sam odgledao "The
    Ako uzmeš u obzir da je film snimljen 99te i da je tada ideja bila puno novija, ida je za tu godinu animacija fenomelana, onda je druga priča Ja sam film gledao nekad prije 15 godina, pa mi je tada bio jedan od najboljih, i ostao mi drag, ako ga tek sada gledaš, nakon stvari tipa Big Hero 6 i sličnih 3D animacija, onda ti se neće činiti kao mnogo.

A transformers, ti filmovi su meni toliko mrski sada to je nevjerovatno.

Film serijal nije loš, zabavni su i to, ali s obzirom na budžet i priču... nema smisla jedno sa drugim. Tipa scifi verzija Die Harda. I die hard sam zamrzio pomalo
    atom atom off [#] 15.04.2019 / 13:25
    Aquaman(2018)

Odličan superhero film,baš mi se dopao. Inače,ovo je prvi superhero film koji režira James Wan

Od mene 8/10
    Edy Edy off [#] pre 3.dana u 21:51
    FoX, koji oblivion? koja godina? može link?

....
    Inače, pregledao Shazam! (2019)

Film je bio odličan, većinom, ali me je kraj pravo razočarao. Jednostavno mi se nije svidio, mada možda nekom će da valja. Ocjena: 7/10
    FoX FoX off [#] pre 3.dana u 22:23
    Edy (19.04.2019/21:51)
    FoX, koji oblivion? koja godina? može link?

....
    Inače, pregledao Shazam! (2019)

Film je bio odličan, većinom, ali me je kraj pravo razočarao.
    Ma gledao si ga sigurno, sa Tom Kruzom
    Oblivion (2013)

A Shazam... Baš sam se nećkao izmedju njega i "Us" kad sam bio u bioskopu i odlučio se za budjavi "Us" ...
    Mada ponuda filmova u bioskopima je katastrofa.
    FoX FoX off [#] pre 8h u 18:23
    The Silence (2019) *netflix

Film na fazon "A Quiet Place" ali po meni dosta zanimljiviji.
    Opis: Neki radnici istraživajući neke stare pećine, probiju neki zid iz koga izleću neke životinjke slične slepim miševima. Ne vide ali imaju osetljiv sluh i kad otkriju izvor buke, napadaju u jatu i za čas raskomadaju "metu". Gradovi širom sveta padaju brzo. Ove životinje se jako brzo razmnožavaju.
    U priču ulazi porodica koju pratimo tokom čitavog filma u borbi da u apokaliptičnoj atmosferi izvuku živu glavu a pritom da budu nečujni.

Od mene može 8/10. Zabavio me je poprilično.
    Iako vidim na imdb da nema jaku ocenu..

Slične teme

Forum početna