• Sci-Fi Filmovi
  • Forum | Zabava | Film
    twistex twistex off [#] 12.06.2019 / 10:05
    I am mother 2019
    Meni se svideo..jedina zamerka je vreme trajanja..moglo je otprilike dvaes minuta da se skrati..ukupno dve glumice I glas trece u telu robota koji je eto odlucio sta je najbolje za covecanstvo 8/10
    FoX FoX off [#] 12.06.2019 / 21:18
    Ubacio sam ovaj I am mother u watchlist

Inače, odgledao sam Iron Man 2 i 3.. Nisu loši Ali Marvel je to... Izgleda sve previše nerealno. Zabavno u svakom slučaju.
    Baš me iznenadilo što su zamenili Terrence Howard-a.. Ovaj drugi crnja jednostavno nije za tu ulogu ali lepo se snašao..
    FoX FoX off [#] 13.06.2019 / 23:47
    Edy (29.03.2019/11:40)
    Time Trap - 2017

Film je odličan, putovanje kroz vrijeme, ali na veoma originalan način

Preporuka, ocjena 8/10
    Eeee i ja sam odgledao ovaj film nakon tvoje preporuke pre par meseci...
    Čudi me da ga nisam spomenuo ovde

Doooobar. Stvarno originalan. Može od mene 7.5/10

Low budget a dobar.. Retkost
    twistex twistex off [#] 14.06.2019 / 20:41
    Just a breath away 2018
    Za promenu jedan francuski..dakle zemljotres pa magla svuda naokolo i dok se polako penje na vrh pratimo prezivljavanje jedne porodice..s tim sto je dodatno teze zato sto devojcica ima neku bolest zbog koje mora biti u nekoj komori..zanimljiv..napet..tuzan..dobra fora na kraju ali posto je izostalo objasnjenje odakle magla ocena manje..7/10
    FoX FoX off [#] 26.06.2019 / 23:29
    Odgledao The Predator (2018)

Ehhhh, posle onako dobrih delova kao što su Prometheus , Alien: Covenant došao ovaj... Koji nije toliko loš ali opet..nije to to... Nekako je čudan. Puca od komedije, efekti mlaki... Baš me zanima šta je razlog ovako lošeg dela cele franšize...
    Od mene ide ocena 6/10
    Edy Edy off [#] 27.06.2019 / 15:09
    FoX, Ne volim ja nikako Alien filmove gdje su oni čudovišta. Zgadio mi se čitav žanr zbog Alien vs. Predator filma.

a evo čitam wikipediu, pa ovo je četvrti dio baš ovog serijala. Ovo je bukvalno taj serijal što ne volim. Ne čudim se kako mi se ne sviđa trailer onda. Glupost živa.

I kakve veze ti drugi filmovi imaju sa ovim? Prometheus nema veze sa tim?
    Edy Edy off [#] 27.06.2019 / 15:35
    ja sad tek skontao da je prometheus dio ovog serijala, fazon je da nisam skontao jer nema u njemu ovih čudovišta što iskaču iz stomaka... odnosno kontao sam da nema, sad vidim tek zadnja scena šta je, mora da sam je preskočio kako je kraj filma.
    atom atom off [#] 27.06.2019 / 16:28
    Edy (27.06.2019/15:09)
    FoX, Ne volim ja nikako Alien filmove gdje su oni čudovišta. Zgadio mi se čitav žanr zbog Alien vs. Predator filma.

a evo čitam wikipediu, pa ovo
    Predator sa Svarcijem je odlican film. AvP nije los,to ti je film tipa pusti mozak na ispasu i gledaj Predatora i Aliena kako se kolju medjusobno.
    FoX FoX off [#] 27.06.2019 / 19:13
    Ma sve je to Alien franšiza, edy
    Prethodna dva dela su mi super jer se radnja uglavnom dešava negde u svemiru...

Inače, odgledao sam pre neki dan i I am mother

Pa nije loš, ali sam očekivao više akcije van bunkera..
    Može ocena 7/10
    FoX FoX off [#] 04.07.2019 / 22:25
    Gledao sam pre par dana The Discovery (2017) Netflix film

Glume Robert Redford i onaj iz "How I met your mother", Jason Segel (Marshall).

Opis: Nakon što se naučno dokaže postojanje života nakon smrti, ljudi širom sveta masovno "prelaze" u taj drugi život. Will (Jason Segel) ne veruje u to naučno otkriće. Trudi se da dokaže da posle smrti nema života kako bi bliske ljude sačuvao u životu.

Hah, originalno. Nije loš film. Spora radnja, solidna gluma.
    Od mene može ocena 6/10

Slične teme

Forum početna