Sci-Fi Filmovi
ForumZabavaFilm

Edy   19.09.2020 u 19:34

Vezano za moju temu u film direktorima, istraživao sam malo moje draže direktore i našao film Tenet (2020), nisam ga još gledao ali je trailer i sinopsis pravo dobar. Planiram ga gledat sutra, pa ćemo da vidimo
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
twistex twistex  11.10.2020 u 18:07

Bleeding steel-2017
Jedino sto valja je to sto ima Dzeki Cena za glavnog glumca..i jedino je zanimljivo kad je on u akciji..5/10
twistex twistex  12.10.2020 u 09:40

2067-2020
Tamo negde u buducnosti posle raznih katastrofa na red je dosao i kiseonik.. posto su ljudi posekli i poslednju biljku sada udisu sinteticki kiseonik..firma koja proizvodi taj kiseonik izmislila i vremensku masinu i salju mladog Etana daleko u buducnost da pronadje neki lekic..film izgleda solidno sto se tice spec. efekata..prica je dobra..ideja dobra ali je falio neki majstor da sve to poveze kako treba..i da izabere bolje glumce 6.5/10
twistex twistex  pre 7.dana u 09:59

Ex-machina-2014 ovaj sam propustao da pogledam jer sam mislio da mi se nece svideti i delimicno sam bio u pravu..naucnik izumeo zensko robota i u goste poziva jednog mladica da je proceni dal moze da prodje kao prava osoba..uglavnom hjih troje medjusobno pricaju i tek na kraju vidimo jos neku radnju..ocekivao sam vise ali ipak film kao film ne zasluzuje manje od 7/10
Upgrade-2018
I ovaj sam izbegavao ali za razliku od ex machine ovde sam se grdno presao sto ga ranije nisam pogledao..kazu da je niskobudzetni ali to se uopste ne primeti..i sve vreme sam mislio da glavnog lika glumi Tom Hardy..9/10
FoX FoX  pre 5.dana u 23:12

twistex (23.08.2020 / 18:37)
Project power-2020
Imas tamo neku moc al samo na pet minuta..pogodan za silne nastavke ako se nekom nisu smucili xmenovi i slicni..7.5/10
Odgledao i ja Project Power.
Dooobar film. Ludilo

Od mene može 8/10
twistex twistex  pre 4.dana u 08:26

Tau-2018
Sto se tice glumaca glavna glumica drzi film da ne propadne..za glavnog glumca sam mislio da je onaj sto glumi zver u X men filmovima..isti on..a za Micka sam mislio da mu je to neki americki dvojnik sto se filma tice meni nije bio dosadan..mozda je to do glumaca neko nekog zgotivi i onda se vezes i udubis u film 7.5/10