Sci-Fi Filmovi
ForumZabavaFilm

twistex   10.11.2020 u 16:16

The new mutants-2020
Definitivno najslabiji x men.. ali sad ako ga ne povezes sa tim filmovima nije sjajan ali nije ni los..6/10
These final hours-2013
Poslednjeg dana na svetu lik krece na put..valjda da se oprosti od rodbine..usput oko njega svi poludeli na neki nacin..nalece i na jednu devojcicu koju spasava od pedofila i tako sad njih dvoje idu kod njene rodbine da se oproste...prikaži još
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
twistex twistex  15.11.2020 u 09:05

Crawlspace-2012
Negde ispod zemlje u australijskoj oblasti 51 desava se neki incident..vojska poslata da izvidi situaciju i pronalazi cudnu devojku koja je ocigledno prezivela neke naucne testove..ok za jednom pogledati..5/10
Occupation-2018
Tokom jedne fudbalske utakmice dolaze vanzemljaci..grupa sarolikih ljudi,njih deset,se ugurava u neki kombi i bezi sa lica mesta..uskoro rese da pruze otpor..izgleda dobro ali gluma i ponasanje likova nije dobro..nijedan od tih desetoro nije mi bio interesantan da bi se vezao nekako uz ekran..4/10
Aniara-2018
Svedski sci fi o ogromnom svemirskom brodu koji putuje od zemlje do marsa posto je zemlja skoro pa unistena..dosta ljudi je u njemu i tokom putovanja imaju razne zanimacije..igraonice..restorani..klubovi..bazeni..ali ono sto je trebalo biti putovanje od tri nedelje pretvara se u mnogo mnogo vise kada brod skrene sa kursa ..e sad ono ..dolazi do izrazaja ljudska priroda..ok je sto nisu mnogo potencirali neke stvari..8/10
zenon zenon  15.11.2020 u 16:49

greenland 2020
Zanimljiv apokaliptican film.Kometa Klark preti da izbrise celu ljudsku rasu.
6/10
twistex twistex  pre 7.dana u 10:06

Greenland-2020
Ima pozitivnih ali ima i dosta negativnih stvari..prvo nadao sam se da nece biti neki bolesnik kome ocajnicki treba dati neki lekic ili inekciju..i normalno da sam se uzalud nadao i samim tim sam se razocarao tako da i ono dobro u filmu vise nije bilo dobro..dakle oce neka kometa da udari u zemlju i vlade izabrale neke ljude i salju ih u sklonista..e sad neke stvari u spojleru
Dakle dosta napet i dobro odradjen ali predvidljiv i na momente iritantan..6/10
Welicak94 Welicak94  pre 3.dana u 22:29

E jes vala na momente iritantan...
Odgledao i ja Greenland (2020).
Ja dajem 5/10.
twistex twistex  pre 2.dana u 10:50

Solitary-2020
Zemlja vise nema resursa i salju se (ni manje ni vise) kriminalci da nasele neke druge planete ..sve je to nebitno jer mi pratimo samo dva lika musko i zensko koji se nalaze u jednoj kapsuli i treba im pomoc da se vrate na zemlju jer im je neko sabotirao brod..da pravim listu najgorih filmova koje pogledah u 2020 ovaj bi bio kandidat za prvo mesto..tu ne racunam one koje sam pogledao samo pocetak npr Jiu Jitsu koji sam izdrzao pola sata

Prospect-2018
Otac i cerka na nekoj planeti u potrazi za blagom..nalecu na drugi par tragaca..previsoka ocena na imdb nista posebno 4/10
atom atom  pre 7h u 19:55

Boss Level(2020)

Žanr: Sci fi, Action,Comedy
Uloge: Frank Grillo,Mel Gibson

Opis: Bivši član specijalnih jedinica je zarobljen u vremenskoj petlji na dan svoje smrti.

Solidan time loop film. Može 6,5/10