Sci-Fi filmovi
Forum » Zabava » Film

twistex   22.02.2021 u 10:15

Za vikend sam bio u mortal kombat modu(jeste gledacu Daru, kako da ne)
Mortal Kombat-1995
Ovo sam gledao na tv kao klinac par puta i evo sad posle dvaes godina opet..odlican 8/10
Mortal Kombat: Annihilation-1997
Ovaj nisam gledao i nisam ni znao da je direktni nastavak ali tako lose izgleda da i nije morao biti snimljen..dakle posto su pobedili u prvom delu moraju opet da se bore.....prikaži još
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
twistex twistex   28.02.2021 u 09:58

Par promašaja i jedan aj kao moze da prodje
Breach-2020
Ovaj ne vredi ni spominjati ali moje misljenje je da su Brus Vilisa kidnapovali i silom naterali da glumi u ovom filmu 3/10
What Lies Below-2020
Cerka i majka sa njenim deckom u vikendici..cerka polako primecuje da ovaj bas i nije normalan..vecina filma dosadno i na kraju nema smislenog objasnjenja za ono sto se desavalo..4/10
The Scribbler-2014
Devojka sa vise licnosti u sebi dolazi u zgradu koja bi bila nesto kao prelaz izmedju lecenja i povratka u normalan svet..ne znam kako ovo moze da funkcioniše..tamo zive razni cudaci i kako neko moze da ozdravi tamo..dakle ova je nekako zenska verzija lika Denisa/the beast/patricija rezisera M. Night Shyamalana 5/10
The Starving Games-2013
Parodija na igre gladi.. tek sad video da ima inace bi ga gledao odma posle gledanja svih igara gladi..a dobro pocelo bas sam se smejao ali posle opao kvalitet..bilo uspesnih fora ali bilo je i mnogo neuspešnih uglavnom vulgarnih..moze da prodje posto je bas zabavan 6/10
twistex twistex   21.03.2021 u 09:59

Zack Snyder's Justice League-2021
Tokom ove nedelje ponovio sam Batman v Superman i Justice League da bi juce pogledao ovaj..naravno gledao sam ga iz dva dela posto traje 4 sata..dakle dosta je stvari dodato a neke scene su izbacene..npr nema trke izmedju supermena i flasha medjutim flash ima glavnu ulogu u final battle..kraj je promenjen i produžen itd trenutna ocena na imdb je i moja 8.5/10
twistex twistex   04.04.2021 u 08:59

Chaos Walking-2021
Ljudi dodjose na neku planetu na kojoj muskarcima se cuju sve misli dok zenama nista.. Naravno tu i nije moguc neki normalan zivot te su se i desile neke ruzne stvari..glavni je mladi Tod koji nikako ne moze da kontroliše svoje misli ali ce imati vaznu ulogu u budućnosti..nikako nije dosadan mada mislim da je moglo mnogo bolje 6.5/10
FoX FoX   juče u 00:02

Iron Sky (2012)

Opis: 1945 nacisti u tajnosti beže na tamnu stranu meseca. A onda 2018. odluče da ponovo osvoje Zemlju.

Hahha kakav plot Sećam se da ga je @tommy pre par godina spominjao ali nikako da pogledam.

Zabavan svakako.
Od mene 6/10

Godzilla vs. Kong

Opis: Sukob najvećih filmskih čudovišta, nezaustavljive Godzile i gigantskog King Konga, čeka se još od 1962. kad su se prvi put sreli na filmskom platnu. Svet je spreman za još jednu borbu giganta. Kralj čudovišta i kralj Ostrva lobanja kreću jedan na drugog u borbi za nadmoćnu monstruoznu superiornost. Dve najmoćnije sile prirode na planeti sukobljavaju se u najspektakularnijoj bitci svih vremena.

Uvek sam izbegavao da gledam neki Godzila film jer mi je totalno bez veze. Za razliku od King Konga, njegovu pojavu mogu donekle da "svarim". Ali ove dve pojave u jednom filmu... Previše za mene  
Plot bez veze - već viđena priča milion puta a gluma osrednja. Baš mi nije legao.
Verujem da ljudi u bioskope uglavnom idu da bi videli okršaj dva titana

Od mene 5/10