• Koji film ste poslednji gledali?
  • Forum / Zabava / Film
    FoX FoX  25.08.2019 u 14:33

The Disaster Artist (2017)

Priča o glumcu, scenaristi i reditelju Tomiju Wizu, čoveku koji stoji iza projekta kojeg često nazivaju "najgorim filmom", The Room.
    Ovaj biografski film prikazuje nastanak prijateljstva glumca Grega Sesteroa s Wiseauom, te prati proces snimanja i sve nevolje u produkciji Sobe, kao i njegov kasniji uspeh i dostizanje kultnog statusa.

Haahahah naleteo sam na ovaj film na cinemaxu. Dooobar
    FoX FoX  07.11.2019 u 22:25

Fractured [2019]

*netflix film

Žanr: Triler
    Opis: Film prati porodicu koja nakon male khm nesreće završi u bolnici kako bi proverili da li je sve uredu. Žena odlazi s ćerkom na pregled dok otac Ray (Sam Worthington) ostaje da ih čeka. Nakon što ih dugo vremena nema, on odluči da sazna gde su i šta se to događa u bolnici.

Pre neki dan ajd rek'o da odgledam na brzaka, misleći da je bzvz. Premotam ceo uvod filma i dođem do dela gde se oni nalaze u bolnici....
    Dobar film. Baš mi legao. Mindfuck triler pa ako volite malo misterije i twistova, pogledajte.

Od mene ocena 7/10
    P.S. Kad se film završio, tek onda sam se vratio na uvod i dobro su ga odradili Ne otkriva previše
    Edy Edy  08.11.2019 u 23:26

FoX, taj naziv i taj opis...

Jeli to on udario se u glavu, pa kontao da su mu zena i djeca zivi? Kad su ipak po poginuli u nesreći toj? Halucinacije uglavnom?

Ne volim ja "sve je to bio san" fazone.
    FoX FoX  08.11.2019 u 23:27

Edy (08.11.2019/23:26)
    FoX, taj naziv i taj opis...

Jeli to on udario se u glavu, pa kontao da su mu zena i djeca zivi? Kad su ipak po poginuli u nesreći toj? Halucinaci
    Hm Ne volim ni ja takve fazone, spakovali su lepo film ali
    Edy Edy  08.11.2019 u 23:33

FoX, pa očigledno je kako nisi skontao fazon odmah?

tu nema mnogo smisla, bolest najgora koja postoji, nek mu neko skrati muke, a ne da gledam film iz tog POV. Ne volim unreliable narator fazone. Legion serija npr.

Ispada neka duboka poruka.. Ali ne možeš ti skontat nikako takve umove, džaba ekranizirat.
    FoX FoX  09.11.2019 u 00:17

Edy (08.11.2019/23:33)
    FoX, pa očigledno je kako nisi skontao fazon odmah? <spojler>

tu nema mnogo smisla, bolest najgora koja postoji, nek mu neko skrati muke, a ne
    Spojleruj se Pa skapirao sam ja ali nisam dzabe rekao mindfuck
    atom atom  09.11.2019 u 11:39

Stuber(2019)

Solidna akciona komedija.

Može 6,5/10.
    twistex twistex  09.11.2019 u 16:26

Odgledao Fractured..i moram reci da me malo uvatila panika..sta ako se meni nesto slicno dogadja kao ovom liku..i ona bolenstina na kraju kad mi u retrovizoru vidimo ono sto se stvarno desava..to mi je navuklo jezu vise nego bilo koji od silnih horor filmova sto pogledah..8/10
    Cranium Cranium  09.11.2019 u 17:10

twistex (09.11.2019/16:26)
    Odgledao Fractured..i moram reci da me malo uvatila panika..sta ako se meni nesto slicno dogadja kao ovom liku..i ona bolenstina na kraju kad mi u r
    Znaci veceras se gleda fractured.
    atom atom  09.11.2019 u 21:12

Pogledao Fractured.

Nije loš film. Najbolji mindfuck film u proteklih par godina koji je izašao. Scena retrovizora bolesna

Može 8/10.