• Koji film ste poslednji gledali?
  • Forum | Zabava | Film
    twistex   15.01.2020 / 08:43

Running scared-2006
    Ovaj film bolje da je imao naziv "Gun search"..jer se sve vrti oko jednog pistolja s kojim je pocinjeno neko ubistvo a trebao je biti unisten..umesto toga zavrsava kod nekog klinca koji komplikuje situaciju do nevidjenih razmera..au sta su ovde sve ubacili..8/10
    Night hunter-2018
    Panduri hapse mentalno poremecenog lika koji je osumnjicen za kidnapovanja nekoliko...prikaži još
    Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
    PARTYzan PARTYzan   17.01.2020 / 00:43

Par puta mi izmakao veceras napokon odgledao Mamurluk 3. Leg'o mi, svakako losiji od keca ali bolji od 2jke, Jedino msm da nije trebalo da ga gledam solo ovakav film treba da se gleda u drustvu i to ne bilo kakvom Meni je Tod Filips krunisani kralj imbecilnih komedija ;)
    twistex twistex   17.01.2020 / 09:52

Child 44-2015
    Nije moj tip filma previse razvuceno i dosadno..a i radnja nije za pamcenje..jedino sto jeste i sto su odlicno docarali je ta turobna atmosfera u Staljinovo vreme..ne znam jel stvarno bilo tako ali ja ne bi ziveo tamo u to vreme..6/10
    Polar-2019
    Ovo je predpostavljam netfliksov John Wick..Dankan je ubica koji hoce da se penzionise ali agencija za koju radi salje mladje ubice da ubijaju starije da ne bi primali penziju od njih te i Dankan dolazi na red..ne znam kako ovo funcionise..pa ti mladi ce ostariti kako ne shvataju..al ajde ovde je da kazemo sve normalno do poslednje cetvrtine..posle ide sve dodjavola 5/10
    Joker-2019
    Nista specijalno..ne znam kako i zasto ali nikad nisam voleo te "Oskarovske" filmove..6/10
    Rambo last blood-2019
    Ocekujem da Stalone snimi Rambo resurection..gde ce on kao duh da vija zlikovce..to bi bilo zanimljivo za pogledati..4/10
    Welicak94 Welicak94   17.01.2020 / 21:45

@twistex , Znaci u principu nijedan dobar
    twistex twistex   18.01.2020 / 10:33

Welicak94 (17.01.2020/21:45)
    twistex , Znaci u principu nijedan dobar
    A pa nadje se neki da valja..evo poslednja dva
    Ralph breaks the internet-2018
    Odlican crtac..mislim da je i prvi deo bio super 9/10
    Jojo rabbit-2019
    Po meni je ovo decji filmic ali neke delove mislim da ne bi shvatili tako da je i za odrasle..nije urnebesna komedija vec se tu i tamo nasmesite zatvorenim ustima..8/10
    Welicak94 Welicak94   19.01.2020 / 19:04

Pogledah sinoc na RTS-u "Lost in the Sun", iliti kako su ga nasi preveli "Izgubljeni put". Solidan filmic za pogledati. Od mene 7/10.
    twistex twistex   24.01.2020 / 10:53

I still see you-2018
    Laboratorija eskplodira i oni sto su se nasli na udaru su poginuli ali ujedno su pretvoreni u duhove..tj "ostatke" kako se nazivaju u filmu..posle nekoliko godina preziveli zive u svetu u kome se povremeno pojavljuju ti ostaci ali oni su tu 5 minuta..neki su malo vise ali stalno rade jednu istu stvar ne uticuci na zivi svet..medjutim da li je stvarno tako sve ovo zvuci zanimljivo i ima te neke misterije ali je dosta toga predvidljivo i nelogicno..6/10
    The dark-2018
    Kidnaper i pedofil sa deckom u gepeku dolazi u sumu i resava da prespava u jednoj kuci..medjutim to je kuca jedne devojcice koja je "zivi les" i pojede ga sad pronalazi decaka koji je ujedno i slep te ne vidi na sta ova lici..oni razvijaju taj neki odnos i tako..gledao sam kao horor ali vise je drama..isto zanimljivo pa onda isto dosta nerazjasnjenih stvari..5/10
    Shazam-2019
    Mnogo deciji..ali dva glavna klinca su dobro funkcionisala zajedno..ostala deca i nisu bas dobro izabrana..posebno onaj debeli..6/10
    PARTYzan PARTYzan   10.02.2020 / 20:43

Parazit 2019

Počeo obećavajuće ja se baš naoštrio ... posle jedno pola čuke počinjem da gubim interesovanje . Jedan od onih filmova gde mi je potpuno svejedno šta će biti na kraju. Situacija malo po malo izmicala kontroli. Od crno-humorne komedije postao horor. Ne msm da je loš film , nije po mom ukusu. Svideo bi se većini kritičara i onim filmofilima koji se lože na filmove braće Koen, Tarantina sa autorskim pečatom.
    U svakom slučaju presedan da RTS pred dodelu Oskara pusti takvu ekskluzivu.

HRT je prethodnih dana puštao dobitnike Oskara poslednjih god pa iskoristio priliku da pogledam neke koje ranije nisam. Spotlight mi izgleda kao ciljano rađen da dobije Oskara. Birdman mi se više svideo, ali ni on nije po mom ukusu, mada respect za njega
    Welicak94 Welicak94   17.02.2020 / 00:40

I saw the devil (2010)
    Pogledao po @fox -ovoj preporuci. Nije los film, ali nisam ni odusevljen, ostavljam neku normalnu 7/10.

21 Bridges (2019)
    Napokon dobar akcioni film novije produkcije gde nema preterivanja. Solidna prica, dobra gluma i likovi.
    Od mene preporuke i ocena 8/10.
    atom atom   pre 5.dana u 19:13

I Saw The Devil(2010)

Dobar film. Koreanci imaju bolje filmove od Hollywood-a. od mene 7.5/10