Koji film ste poslednji gledali?
ForumZabavaFilm

twistex twistex  13.07.2020 u 10:42

The old guard-2020
Sarliz Teron i jos par besmrtnika u borbi protiv zlih sila..tj verujem da su u proslosti imali mnogo jacih protivnika nego sto je bio ovaj iz naseg vremena..ali dobro..takodje moze biti nastavak mada ja sam ocekivao da ce ono sto je bilo na kraju filma da se pojavi negde na sredini..mozda bi bilo zanimljivije..7.5/10
atom atom  23.07.2020 u 18:42

twistex (13.07.2020/10:42)
The old guard-2020
Sarliz Teron i jos par besmrtnika u borbi protiv zlih sila..tj verujem da su u proslosti imali mnogo jacih protivnika nego sto je
Užasan film. Pokušaj reciklaže Highlander-a koji je za ovo remek delo.

Ponovo propagiranje LGBT,feminizma... Gledao sam ga samo zbog Šarliz i to je to. I gledam ove nove filmove,retko gde možete videti strejt par... A to me pomalo zabrinjava.
twistex twistex  23.08.2020 u 18:57

7500-2019
99 posto filma u pilotskoj kabini...teroristi pokusavaju da sruse avion..mislim moze da prodje al s druge strane i ne moze..gde se salje nestabilan klinac na samoubilacki pohod 5/10
Mortal-2020
Norvesko engleski filmic sa cini mi se nekim B spec efektima..neki lik ima neke moci..mozda je potomak nekog odozgo.. meh 5.5/10
Legacy of lies-2020
Pogledao sam vecinu filmova od Skot Atkinsa i ovaj mu je po mom misljenju jedan od boljih..on je ovde jedan djubretar..ovaj haha..on je naravno neki ex spec agent..sad ima i kcerku o kojoj pokusava da se brine ali proslost dolazi..7.5/10
Ava-2020
Ona je placeni ubica, najbolja u svom poslu jelte,ali ima problema sa alkoholom..nestabilna..voli da "poprica" sa zrtvama te postaje meta sopstvene "firme"
A ovaj zamalo da dobije desetku..al zamalo..mozda zbog realnosti ipak 9/10 mislim dobra je prica.. akciona drama da tako kazem...
Welicak94 Welicak94  23.08.2020 u 19:15

Ja pogledao sinoc Dark Waters (2019).
Zanimljiv film koji otkriva jos jednu muljavinu bogatih mutnih korporacija. Za materijal "Teflon" sam cuo nekoliko puta, ali nisam znao nista o njemu. Veoma informativan film. Ne za sve gledaoce, jer se moze reci da je "dosadan", dok meni to nije bio. Od mene 8/10.
twistex twistex  04.09.2020 u 12:07

Pepermint-2018
Zeni ubijaju muza i kcerku i posto policija i sud nece da joj pomognu ona nestaje na pet godina i vraca se kao zenski Rambo..kako bi bilo dobro da se svi tako osvetimo ..6/10
Cold pursuit-2019
Jos jedan o osveti..cinilo mi se tipican Liamnisovski film gde on uzima pravdu u svoje ruke ali ipak vidi se i po posteru filma da ovo nije bas toliko ozbiljan film..proteze se neki crni humor koji uglavnom nije imao nekog efekta na mene..6/10
Palm Springs-2020
Za fanove ponavljanja jednog te istog dana..u pitanju je dan jednog vencanja..prvo jedan lik prezivljava taj dan po ko zna koji put a potom slucajno i jedna devojka..oboje su pozitivno ludi tako da kao da je sudjeno da se zaglave..odlicna rom kom..9/10
twistex twistex  07.09.2020 u 19:10

Mulan-2020
Fin nedeljno posledpodnevni porodicni spektalcic..7/10
The hidden face-2011
Dobar psiho ali nista preterano..nisam ocekivao onoliku golotinju mada kod ove jedne su sise manje nego kod glavnog lika...Eto tek sad pogledah ovaj spanski koji uglavnom mnogi preporucuju kad pitas a koji spanski film da pogledam..jos mi fali sleep tight..7/10
atom atom  20.09.2020 u 18:30

#Alive(2020)

Južnokorejski zombi film. Nije loš,zombiji su dobro urađenji. I soundtrack mi se baš dopao, jedva sam ga našao na YouTube.

FoX FoX  23.09.2020 u 14:35

atom (20.09.2020 / 18:30)
#Alive(2020)

Južnokorejski zombi film. Nije loš,zombiji su dobro urađenji. I soundtrack mi se baš dopao, jedva sam ga našao na YouTube.

https://youtu.be/z
Odgledao i ja #Alive(2020)

Paaa onako... Imao je potencijala. Film me podsetio na onaj francuski i italijanski (šteta što nisu imali veći budžet za razliku od ovog Alive)...
Ok su zombiji, radnja na trenutke dosadna, već vidjen twist...

5.5/10 ocena od mene
Welicak94 Welicak94  04.10.2020 u 00:30

Potražih liste sa triler preporukama, gde sam većinu sa tih lista i gledao, pa sam tako probrao poneke koje nisam... I tako sam pogledao:

Cop Car (2015)
Slabo. Ocekivao sam vise s obzirom da igra Kevin Bejkon... 5/10
i
The Gift (2015)
Svidela mi se napetost u filmu, cak sam se i cimnuo na jednu od par "jump scare" scena, a pritom film i nije horor. Nije mi legla cela ona zavrsnica, ali sta je tu je. 6.5/10

twistex twistex  11.10.2020 u 18:29

Nerve-2016
Ponekad jednostavno ubodes solidan film bez mnogo muke..ovde sam video samo glumce i naziv i ajde da okusam sansu..i ok je..u pitanju je neka online igra..izazov ali bez istine..u igru se ukljucuje i mlada dama..povucena nesigurna..zeleci da se dokaze ali igra i nije bas bezazlena 7.5/10
Return to sender-2015
A ponekad ti se svidi trejler ali film i nije bas toliko dobar..posle silovanja glavna glumica pokusava da sakrije da joj treba psiholoska pomoc mada ja mislim da joj je trebala pomoc i pre tog dogadjaja..6/10
Enola Holmes-2020
Od naziva filma ponekad ocekujes nesto..od ovog sam ocekivao neku solidnu misteriju..nije mi ispunio ocekivanja ali barem mi je glavna glumica privukla paznju..vidim da glumi u stranger thing koji jos nisam pogledao a kazu da valja i svidja mi se tema pa videcemo..6.5/10
The doorman-2020 bez da razmisljas nesto..nek ide u pozadini pa kad krene akcija malo pogledas pa opet moz da blenes okolo i tako okolo naokolo prodje ti vreme 4.5/10