Koji film ste poslednji gledali?
ForumZabavaFilm

Cranium   06.12.2020 u 10:21

Konacno se naterah da odgledam "klasik" Donnie Darko i brateeeeee, ono je skroz osrednji film. Ne kapiram cemu hajp. Lagano 6 od 10.
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
twistex twistex   13.12.2020 u 09:05

Honest Thief-2020
Pljackas banaka hoce da se preda i da pocne da zivi posteno zato sto je upoznao zenu svog zivota ali i dva fbi agenta hoce da se obezbede za ceo zivot..igra Liam Neeson..znas kakav ce biti film i zato ga i gledas..nisam nasao neke vece mane pa je mozda i ocena malo veca..7.5/10
Welicak94 Welicak94   14.12.2020 u 11:30

Gledao i ja "Honest Thief" od Lijama Nisona.
Bas onako tipican film tog glumca, znas koji glumac, znas kakav film ocekujes i takav i dobijes. Solidan film.
7/10
PARTYzan PARTYzan   14.12.2020 u 23:52

Joker 2019

Odličan. I pored svih preporuka i sl. očekivao sam drugačiji film. A dobio više od očekivanog. Od mene 9, zbog nekih finesa koje su stvar ličnog ukusa a realno je za 10.
Nisam očekivao horor, iako se nigde tako ne vodi, mene onakva triler drama radi kao horor. Film je više od kultnog- epohalni. Kad je neko majstor, on to bude i u Mamurluku u Vegasu i u hororu Gotham City-ja. Nisam znao da je producent Bradley Cooper.

Redak film koji u toj meri lajkuju generacije od 7 do 77 (mada nije za mlađe od 18 ). I dan-danas tinejdžeri na Instagramu Jokera turaju ne samo u objave već i profilne slike; pomama je najveća nakon što je prethodno bila za XXXTentacion. Samo delimično mi je jasno zašto ...
Gendza Gendza   15.12.2020 u 01:42

project power nije los moze da se pogleda
twistex twistex   29.12.2020 u 09:59

Wonder Woman 1984-2020
WW u ovom filmu ima posla sa jednim gubitnikom koji dolazi u posed kamena koji ispunjava zelje a koji je isklesao neki zao Bog..znaci ima neki strasni kontraefekat..definitivno mnogo slabiji film od prvog dela ali nije za bacanje..gledao sam user reviews na imdb i mnogo su ga popljuvali..bas sam uzeo da brojim..prvih 195 nije dalo vecu ocenu od 5/10 a ni posle nije nista bolje..sve neki kecevi..malo su preterali..zna se kojim filmovima idu kecevi.. po meni nije bas toliki promasaj 6/10
PARTYzan PARTYzan   01.01.2021 u 15:25

Dr. Sleep (2019)

Ili tačnije, film koji nisam odgledao do kraja
Još od filma Pasji život (Amores Perros, Alejandro Inarritu) sam odlučio da prestanem sa gledanjem filma ukoliko se eksplicitno prikaže trenutak ubistva deteta. Tako da sam Doktora San gledao manje od sat vremena.
I da nije bilo bizarne scene, ovo je prototip filma koji meni ne leži. Negde sam pročitao da je u pitanju psihološki triler što veze s vezom nema. Pre parapsihološka drama.
Pošto je u pitanju nastavak kultnog Isijavanja (koji je 100%) po mom ukusu, logično da se radi o hororu ali potpuno drugačijeg podžanra. Ovo je pre film za onu publiku koja ima moderniji ukus, tipa S/F misterija.
Ne kažem da je film loš, kao i da na filmu ne treba prikazivati scene žrtvovanja dece. Jednostavno nije moja šolja čaja.
twistex twistex   02.01.2021 u 10:56

Pogledao jedan od ovih top 10 sa pocetne strane i toliko mi se svideo da mi ne pada na pamet ove ostale da gledam
The Assistant-2019
Pratimo jedan radni dan asistenkinje u jednoj firmi..znaci cim je na pocetku ova izasla iz zgrade i kamera bila na praznom ulazu jedno 5 sekundi znao sam sta da ocekujem..gledamo ovu kako telefonira..kopira..cisti..pere..vozi se liftom od sprata do sprata..uglavnom od neke ozbiljne price u filmu nema nista..2/10
Welicak94 Welicak94   pre 5.dana u 19:24

Don't Let Go (2019)
Neki filmovi su u fazonu da postoji alternativni svet, a neki su, poput ovog, gde proslost utice na buducnost. To me malo buni, ali dobro. U sustini, solidna postava u filmu.
Svidelo mi se, kao i plot twist koji se desio. Dajem 7/10.
PARTYzan PARTYzan   pre 5.dana u 22:39

Arctic (2019)

(negde piše 2018-u dec snimljen, u jan premijera)

Iako mi je žanr jedan od omiljenih, film mi je bled. Mads Mikkelsen neuverljiv. Sve u svemu, kao 1 od 100 filmova na istu foru što se tiče survivor tematike, bez ičeg upečatljivog. Ima dosta opštih mesta da ne kažem stereotipnih situacija po principu "loše da lošije ne može biti". I gle čuda, pred kraj, taman što se odbranio od polarnog medveda, eto i propadanja ...
Film mi je dodatno manje prijao jer sam ne tako davno od avanturističkih pogledao Wild i Into the Wild. Ali ovakav tip filma obično odgledam do kraja, pa sam i Arktik, jer gotivim žanr i temu
twistex twistex   pre 6h u 09:34

It's a Boy Girl Thing-2006
Momak i devojka tinejdžeri prve su komisije i ne podnose se..malo malo pa padne neka svadja ili prozivka..tokom jedne od prepirki u muzeju jedna statua ih zacara i oni se sutradan bude sa zamenjenim telima..solidna rom komedija..ima tu i tamo dobra forica..nista urnebesno ali dovoljno zanimljivo 7/10
Horizon line-2020
Tokom putovanja malim avionom pilot umire a dvoje putnika koji su ujedno i bivsi par mora da nadje nacin da se spase..dobar trejler los film..glavna 95 posto filma isti izraz lica..gluma na nesto nizem nivou..ponasanje likova neprirodno situaciji u kojoj su se nasli 4/10