Koji film ste poslednji gledali?
Forum » Zabava » Film

Edy Edy   11.02.2021 u 13:29

Welicak94, Ne znaš šta valja. Jedan od najnagrađenijih filmova od Makoto Shinkai. Čovjeka kojeg smatraju modernim Hajato Mijazakujem.

Priča je fenomenalna. Romance, Mystery, Psihološki sve u jednom i sve super odradi. mads eto. Jesu ti se svidjeli njegovi drugi filmovi
Welicak94 Welicak94   11.02.2021 u 14:15

Po meni precenjeno, nista to nije toliko dobro kao sto pricas i kao sto mnogi pricaju... Samo animacija ocaravajuca.
Sad ne znam tacno koji su sve njegovi filmovi, ali gledao sam i Your Name i 5cm per second. Your Name mi je bolji od Weathering with you. I definitivno ima i boljih filmova od WWY.
Edy Edy   12.02.2021 u 00:00

Welicak94, Oba ta su njegova filma. Nez, meni se baš svidjela tematika ovdje. Puno mi bolji od your name. 5 cm sam dao devetku.

Animacija mi je onako ok. Dobra je, ali Garden of words ima puno bolju, ali et.
atom atom   28.02.2021 u 21:18

A History of Violence(2005)

Ovo je priča o Tomu Stalu koji nakon jednog oružanog napada postaje lokalni heroj.

Tom živi povučen život sa svojom porodicom- sa svojom suprugom i svoje dvoje dece. Jedne noći, njihovu idilu prekidaju pljačkaši. Kako bi spasao živote...

Dobar film,brutalan. 9/10
FoX FoX   15.04.2021 u 12:43

Unknown (2006)

Opis: Petorica muškaraca se budi u nekom napuštenom hangaru u nedodjiji. Dvojica su vezana, ostala trojica izudarana. Niko od njih ne zna ko je, ne seća se kako se našao na tom mestu, ko su ostali oko njega i u kakvom su međusobnom odnosu.
Znaju samo da ne mogu da izadju iz zatvorenog magacina, a zahvaljujući jednom telefonskom pozivu, i da neko uskoro dolazi.

"Unknown" je triler koji se s dve osnovne motivske premise oslanja s jedne strane na filmove "Kocka" i "Slagalica strave" (grupa ljudi zatočena u prostoru bez izlaza, ne znajući kako se tamo zatekla), a s druge na "Memento" (gubitak pamćenja i pokušaj rekonstrukcije nedavnih prošlih zbivanja). 

Dosta godina mi stoji na hard disku..
Nije loš ali očekivao sam nešto više.

Od mene 5.5/10
atom atom   19.04.2021 u 16:32

Prisoners (2013)

Uffff kakav film...odličan,napetost od početka do kraja.

Moja ocena 9/10.
Welicak94 Welicak94   20.04.2021 u 08:15

@atom, Rešio i ti da pogledaš nešto dobro
FoX FoX   13.05.2021 u 20:53

Nobody (2021)
Opis: Slučajni prolaznik koji pomaže ženi koju maltretira grupa muškaraca postaje meta osvetoljubivog narko-bosa

Gotivim Bob Odenkirka (Breaking Bad, Better Call Saul) ali ovaj film je smešan, bar meni.
Mrzim ove Čak Noris akcijske filmove...

5/10
twistex twistex   18.05.2021 u 12:38

Isto mislim za Nobody da je smesan i nikakve sanse nema da ga pogledam jos koji put 5/10
Ali ipak je mnogo bolji od ovog Vanquish-2021..imali su jednog Morgana Frimena i strpali ga u ovakav filmic samo da se covek izblamira i ova Rubi Rose ne mora u svakom filmu da bude opaka bivsa specijalka 3/10 slaba ocena i za njen jos jedan film iz ove godine SAS: Red Notice-2021 mada bi ovaj mogao da se pogleda iako mi se nije svideo kraj 5/10
Free fall-2014
Zaposlena u jednoj firmi posle smrti svog kolege otkriva usb sa malverzacijama i odlucuje da se obrati za pomoc drugom kolegi koga bas i ne voli a i vidi se iz aviona da je sumnjiv za sve pare..i ovaj joj kaze aj da se nadjemo u ponoc kad ne bude nikog u zgradi i ova prihvata boze me sacuvaj..te se nadje u klopki iz koje se nekako izbavlja samo da bi se zaglavila u liftu..lose 4/10
The woman in the window-2021
I ovaj film su toliko odlagali..cinila mi se da ce biti dobra misterija i bila je i film moze da prodje al dzaba kad nije za jos koji put pogledati..dakle agorafobicna zena devojka sa sumnjivim stanarom u podrumu umislila neko ubistvo ili mozda nije..6.5/10
Those Who wish me dead-2021 Andzelina kao vatrogasac u stvarnom zivotu tesko moze da prodje ali posto je ovo film onda sto da ne bi mogla..ona ovde tokom jednog nevremena i plus jos pozara u sumi pokusava da zastiti jednog deckica od dva lika koji bi da ga lise zivota iz nekog razloga koji i nije toliko bitan jer je ocigledno fokus na tome kako ce Andzelina da ga izbavi bila bi veca ocena da nije nekih glupih postupaka na kraju 7/10
Tom Clancy's Without Remorse-2021
I jedna dobra akcija o Amerika-Rusija sukobu gde glavnom liku ubijaju zenu i nerodjeno dete i on treba da se osveti i usput shvati sta se to dogadja 7/10
twistex twistex   pre 6.dana u 19:26

Dva totalno razlicita ali ipak imaju jednu stvar zajednicku a to je osveta
Wrath of man-2021
Klasicni jasonstatomovski..jedino mozda sto je sniman malo konfuznije da bi se prikrila jednostavna radnja..prvo pratimo sta se desava sada pa pre nekoliko meseci pa posle dve nedelje pa opet sada pa pratimo neku drugu ekipu itd..dobra akcija 7/10

Cruella-2021
Al lepo izgleda..kostimi boje i sve to, steta sto se ja ne "palim" na to..i sto bi neki sa neta rekli sto bi pravili film o nekome ko hoce da odere kucice..ovde je ona predstavljena ko neki anti heroj jer se bori protiv jos zlobnije zene..aj da ga ne shvatim previse ozbiljno moze za jednom pogledati 6/10