@edy preko kog si sajta naručio to staklo? Kad pre ti stiglo jbt. Ja naručio dosta toga sa alija i čekam po mesec dana... Sa ebay-a najgore...2meseca čekam zvučnik..izgleda da nije ni poslat a uzeli mi pare (2$)

Jest, i meni se to nekad dešava sa slikom..prolupa senzor izgleda..
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
Edy Edy off [#] (11.01.2019 / 02:04)
https://m.gsmarena.com/redmi_n ... 6.php

Živio Xiomi

@Fox, od jednog u sarajevu, moj je zaglavilo negdje, ono sa ebay-a.
Edy Edy off [#] (pre 3.dana u 21:37)
Xiomijev pristup oko full size displaya jedan od najboljih dosad. Dok Samsung ide sa manjom kamerom, drugi stavljaju kamere koje izađu iz oklopa.

A šta Xiomi radi? Fino napravi android na izvlačenje kao štu su bili i prije Sjeća se ko kliznih telefona Imao ja Samsung klizni, fon na kojem sam otkrio bio blackfoxwap

https://www.slashgear.com/xiao ... 2607/

Ima najbolji stress test dosad. Još čekamo Samsung S10 kako bi vidjeli kakvo je stanje sa onom rupom u ekranu za kameru i da li je to bolje.
Tommy Tommy off [#] (pre 17h u 03:22)
moj se Redmi 6 gasi sam od sebe u stand by modu. do sad vec pet puta. sta mu je pitaj boga.
Edy Edy off [#] (pre 11h u 09:31)
Tommy, Uradi fabrički reset?
Srbenda Srbenda off [#] (pre 3h u 17:48)
Tommy (20.01.2019/03:22)
moj se Redmi 6 gasi sam od sebe u stand by modu. do sad vec pet puta. sta mu je pitaj boga.
Najverovatnije baterija, ili neka aplikacija koja radi u pozadini i vuce malo više struje. Instaliraj accu battery tu imaš detaljnije koliko struje troši svaka aplikacija. Koliko je star telefon?
Tommy Tommy off [#] (pre 1h u 19:23)
Srbenda (20.01.2019/17:48)
Najverovatnije baterija, ili neka aplikacija koja radi u pozadini i vuce malo više struje. Instaliraj accu battery tu imaš detaljnije koliko struje tr
dva mjeseca star, ne ugasi se on jer se isprazni baterija. danas se opet ugasio a baterija na 62% znam samo da se ovo dogadja odkako mi se ispraznio skroz.
Welicak94 Welicak94 off [#] (pre 1h u 19:27)
Jesi pokusao da potrazis nesto o tom problemu na guglu?

Slične teme

Forum početna