Welicak94 Welicak94 off [#] 29.05.2019 / 22:43
Au kakav je telefon Mi 9 SE
Ima ga vec koliko za 290e, a telefon ima 6/64gb memorije, zadnje tri kamere, prednja 20mp, Sljamsungov Amoled ekran... Telefon perfekcija.
Tommy Tommy off [#] 10.06.2019 / 18:11
otisao xiaomi u vjecna lovista. kako? nemam pojma, vrazji alkohol.
Tommy Tommy off [#] 10.06.2019 / 20:11
a pred mjesec dana sam promjenio ekran, i opet mi pao. i nakon 5. pivi pao sam i ja. kad sam se probudio mobitel savijen, radi on ali je ekran razvaljen. vjerojatno cu uzeti jos jedan ekran, kosta 15 dolara.
FoX FoX off [#] 10.06.2019 / 22:59
Tommy (10.06.2019/20:11)
a pred mjesec dana sam promjenio ekran, i opet mi pao. i nakon 5. pivi pao sam i ja. kad sam se probudio mobitel savijen, radi on ali je ekran razvalj
Hahah pa zar je toliko osetljiv jbt..
Pa da, kao jeftin fon a ovamo pukneš ko zna koliko na delove i eto im računice.. Ali dobro, to izgleda važi samo za alkoholičare

Meni prethodni Sony pao sa 3m na beton, direktno na ekran i ništa mu nije bilo..a nemam ni kaljeno staklo niti bilo kakvu zaštitu
Welicak94 Welicak94 off [#] 10.06.2019 / 23:27
Vidi Fox kako lajkovao post... Ccc... Neka neka.
Pa nema tog telefona koji se ne bi iskrivio kada bi legao neko na njega ili seo. Nemoj da se vadis na tu kartu da Saomi nije kvalitetan
Od obicnog padanja se ne krivi, vec lomi.

Zveki kao da je ispisao ovaj post.
"Pa da, kao jeftin fon a ovamo pukneš ko zna koliko na delove i eto im računice.."
Cranium Cranium off [#] 10.06.2019 / 23:36
Meni ovaj nije pao nijednom, samim tim je savrsen. Meni treba dobar fon, ne borbeno vozilo. Ako si trapav, j**iga, sta da se radi
Edy Edy off [#] 11.06.2019 / 14:19
Meni je ispadao moj na sve strane. Ja mu uzeo zastitni oklop zbog toga, dva ona zastitna stakla za ekran mu polomio.

Dosad? I dalje radi ko ništa.

@Fox, ma nije vala nimalo loš kvalitet, staklo od ekrana ko i svako a ostalo standardno.
Edy Edy off [#] 11.06.2019 / 14:25
Welicak94, Pa ja vozim auto na njemu kada kod u auto, mobitel na sic ispod/iza mene. Jedno vrijeme ga drzao u drzacu onom. Pa bi u krivinama gorim poletio u stranu ili pod sic uvijek pa ga cupaj.

Ne smijem ga na sic pored stavit zaboravim ga onda.

Jednom mi je pao niz 3-4 stepenice. Ništa mu

Ispadao iz jakne iz unutrašnjeg džepa nekoliko puta kada bi pošao da obučem je na beton.

Bezbroj puta pao sa kreveta/sofe na laminat.
Edy Edy off [#] 17.06.2019 / 22:19
Jutros ja krenuo negdje autom, i krenuo, i nakon nekih 300 metara čujem nešto puče iza mene (otvoren prozor mi bio).

Ja gledam jesam nagazio šta.. i onda se sjetim da sam stavio mobitel na krov auta!

Vratim se i nađem mobitel u krivini ovamo, u djelovima... pogledam malo, i samo mi se izlizalo zaštitno staklo ono

Ništa mu!

A poletio toliko da sam ga čuo kako je lupio na cesti.

Xiaomi: Nokia who?
Welicak94 Welicak94 off [#] 18.06.2019 / 18:00
Najnoviji Xiaomi. MI 9T
klikni za prikaz
Pregleda : 14 x

Slične teme

Forum početna